loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej strony poprzedni
następny
TRW ZESTAW MONTAZOWY SZCZEK ASTRA F CORSA A B C
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 48

Model: SFK224

Gwarancja: 24

KUP TERAZ!
Cena: 22,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw montażowy szczęk hamulcowych firmy TRW
Zakup dotyczy (ilość): 1 kompletu
Numer katalogowy: SFK224
 
Informacje katalogowe SFK224
Ograniczenia producenta OPEL
Średnica [mm] 200
Szerokość [mm] 29

Licytowany towar występuje w samochodach

OPEL COMBO (71_) (1994/07 -> 2001/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
OPEL CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) (1982/09 -> 1993/03)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.6 GSI CAT 101KM / 74KW - 1598 ccm C 16 SE
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) (1993/03 -> 2000/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 i 12V 54KM / 40KW - 973 ccm X 10 XE
1.2 i 45KM / 33KW - 1195 ccm 12 NZ
1.2 i 16V 65KM / 48KW - 1199 ccm X 12 XE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.4 i 16V 86KM / 63KW - 1389 ccm C 14 SEL
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ,X 14 SZ
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 91KM / 67KW - 1389 ccm X 14 XE
1.5 TD 67KM / 49KW - 1488 ccm X 15 DT (T4EC1),15 DT (T4EC1)
1.5 D 50KM / 37KW - 1488 ccm 15 D (4EC1)
1.6 GSI 16V 109KM / 80KW - 1598 ccm C 16 XE
1.6 i 16V 106KM / 78KW - 1598 ccm X 16 XE
1.7 D 60KM / 44KW - 1686 ccm 17 D (4EE1),X 17 D (4EE1)
OPEL ASTRA F (56_, 57_) (1991/09 -> 1998/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ,X 14 NZ
1.4 82KM / 60KW - 1389 ccm 14 SE
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR,C 16 NZ
1.6 i 71KM / 52KW - 1598 ccm X 16 SZ
OPEL ASTRA F kabriolet (53_B) (1993/03 -> 2001/03)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) (1991/09 -> 1998/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ
1.4 82KM / 60KW - 1389 ccm 14 SE
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR,C 16 NZ
1.6 i 71KM / 52KW - 1598 ccm X 16 SZ
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2,16 NZR
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) (1991/09 -> 1998/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 82KM / 60KW - 1389 ccm 14 SE
OPEL TIGRA (95_) (1994/07 -> 2000/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.4 16V 86KM / 63KW - 1389 ccm X 14 XE
1.6 16V 106KM / 78KW - 1598 ccm X 16 XE
1.6 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm C 16 SEL
OPEL CORSA B nadwozie pełne (73_) (1999/08 -> 2000/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm X 14 SZ
1.7 D 60KM / 44KW - 1686 ccm 17 D (4EE1),X 17 D (4EE1)
OPEL CORSA C (F08, F68) (2000/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 58KM / 43KW - 973 ccm Z 10 XE
1.0 60KM / 44KW - 998 ccm Z 10 XEP
1.2 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 Twinport 80KM / 59KW - 1229 ccm Z 12 XEP
1.3 CDTI 70KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
1.4 Twinport 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 90KM / 66KW - 1389 ccm Z 14 XE
1.7 DTI 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 DI 65KM / 48KW - 1686 ccm Y 17 DTL
OPEL ASTRA F CLASSIC sedan (1998/01 -> 2002/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm X 14 NZ
OPEL ASTRA F CLASSIC hatchback (1998/01 -> 2002/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm X 14 NZ
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
OPEL CORSA C nadwozie pełne (F08, W5L) (2000/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 80KM / 59KW - 1229 ccm Z 12 XEP
1.3 CDTI 16V 69KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
1.7 DI 16V 65KM / 48KW - 1686 ccm Y 17 DTL
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
OPEL CORSA B kombi (F35) (1999/01 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.7 D 60KM / 44KW - 1686 ccm X 17 D (4EE1)
CHEVROLET CORSA (1994/03 -> 2002/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 68KM / 50KW - 996 ccm
1.0 64KM / 47KW - 996 ccm
1.0 60KM / 44KW - 996 ccm X 10 E
1.4 GLS 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ
CHEVROLET CORSA platforma / podwozie (1994/08 -> 2002/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 64KM / 47KW - 996 ccm
1.0 60KM / 44KW - 996 ccm X 10 E
1.0 68KM / 50KW - 996 ccm
1.4 GLS 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ
CHEVROLET CORSA hatchback (1994/03 -> 2002/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 68KM / 50KW - 996 ccm
1.0 Hybrid 64KM / 47KW - 996 ccm
1.0 60KM / 44KW - 996 ccm X 10 E
1.0 50KM / 37KW - 996 ccm
1.4 GLS 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza lata produkcji danego modelu auta. Nie są to lata zastosowania danej części w tym samochodzie. Producenct mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej typów różnych części. Jezeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 03013791662
ATE 3013791662
BOSCH 1987475135
CHEVROLET 92607090
CHEVROLET 92607340
OPEL 16007090
OPEL 16007340
OPEL 16107090
 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
ATE TARCZE HAMULCOWE PRZÓD OPEL CORSA C 1.0 1.2 ATE KLOCKI HAM PRZEDNIE OPEL MERIVA CORSA C TIGRA KLOCKI HAMULCOWE CORSA ASTRA F VECTRA LANOS NEXIA FILTR OLEJU BOSCH ALFA ROMEO AGILA ASTRA CORSA C

ATE TARCZE HAMULCOWE PRZÓD OPEL CORSA C 1.0 1.2

 

ATE KLOCKI HAM PRZEDNIE OPEL MERIVA CORSA C TIGRA

 

KLOCKI HAMULCOWE CORSA ASTRA F VECTRA LANOS NEXIA

 

FILTR OLEJU BOSCH ALFA ROMEO AGILA ASTRA CORSA C

 
Produkt dostępny!
84,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Dodaj: szt.
do koszyka
Produkt dostępny!
98,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Dodaj: szt.
do koszyka
Produkt dostępny!
78,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Dodaj: szt.
do koszyka
Produkt dostępny!
22,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Nowości

SKF ŁOŻYSKO PIASTA KOŁA TYŁ FORD MONDEO III MK 3
Cena: 289,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Posiadamy ponad kilka tysięcy pozytywnych komentarzy.

Zobacz!