loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej strony poprzedni
następny
TRW ZESTAW MONTAZOWY SZCZEK ASTRA F CORSA A B C
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 48

Model: SFK224

Gwarancja: 24

KUP TERAZ!
Cena: 22,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw montażowy szczęk hamulcowych firmy TRW
Zakup dotyczy (ilość): 1 kompletu
Numer katalogowy: SFK224
 
Informacje katalogowe SFK224
Ograniczenia producenta OPEL
Średnica [mm] 200
Szerokość [mm] 29

Licytowany towar występuje w samochodach

OPEL COMBO (71_) (1994/07 -> 2001/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
OPEL CORSA A hatchback (93_, 94_, 98_, 99_) (1982/09 -> 1993/03)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.6 GSI CAT 101KM / 74KW - 1598 ccm C 16 SE
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) (1993/03 -> 2000/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 i 12V 54KM / 40KW - 973 ccm X 10 XE
1.2 i 45KM / 33KW - 1195 ccm 12 NZ
1.2 i 16V 65KM / 48KW - 1199 ccm X 12 XE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.4 i 16V 86KM / 63KW - 1389 ccm C 14 SEL
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ,X 14 SZ
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 91KM / 67KW - 1389 ccm X 14 XE
1.5 TD 67KM / 49KW - 1488 ccm X 15 DT (T4EC1),15 DT (T4EC1)
1.5 D 50KM / 37KW - 1488 ccm 15 D (4EC1)
1.6 GSI 16V 109KM / 80KW - 1598 ccm C 16 XE
1.6 i 16V 106KM / 78KW - 1598 ccm X 16 XE
1.7 D 60KM / 44KW - 1686 ccm 17 D (4EE1),X 17 D (4EE1)
OPEL ASTRA F (56_, 57_) (1991/09 -> 1998/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ,X 14 NZ
1.4 82KM / 60KW - 1389 ccm 14 SE
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR,C 16 NZ
1.6 i 71KM / 52KW - 1598 ccm X 16 SZ
OPEL ASTRA F kabriolet (53_B) (1993/03 -> 2001/03)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) (1991/09 -> 1998/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ
1.4 82KM / 60KW - 1389 ccm 14 SE
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR,C 16 NZ
1.6 i 71KM / 52KW - 1598 ccm X 16 SZ
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2,16 NZR
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) (1991/09 -> 1998/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 82KM / 60KW - 1389 ccm 14 SE
OPEL TIGRA (95_) (1994/07 -> 2000/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.4 16V 86KM / 63KW - 1389 ccm X 14 XE
1.6 16V 106KM / 78KW - 1598 ccm X 16 XE
1.6 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm C 16 SEL
OPEL CORSA B nadwozie pełne (73_) (1999/08 -> 2000/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm X 14 SZ
1.7 D 60KM / 44KW - 1686 ccm 17 D (4EE1),X 17 D (4EE1)
OPEL CORSA C (F08, F68) (2000/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 58KM / 43KW - 973 ccm Z 10 XE
1.0 60KM / 44KW - 998 ccm Z 10 XEP
1.2 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 Twinport 80KM / 59KW - 1229 ccm Z 12 XEP
1.3 CDTI 70KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
1.4 Twinport 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 90KM / 66KW - 1389 ccm Z 14 XE
1.7 DTI 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 DI 65KM / 48KW - 1686 ccm Y 17 DTL
OPEL ASTRA F CLASSIC sedan (1998/01 -> 2002/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm X 14 NZ
OPEL ASTRA F CLASSIC hatchback (1998/01 -> 2002/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm X 14 NZ
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
OPEL CORSA C nadwozie pełne (F08, W5L) (2000/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 80KM / 59KW - 1229 ccm Z 12 XEP
1.3 CDTI 16V 69KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
1.7 DI 16V 65KM / 48KW - 1686 ccm Y 17 DTL
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
OPEL CORSA B kombi (F35) (1999/01 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.7 D 60KM / 44KW - 1686 ccm X 17 D (4EE1)
CHEVROLET CORSA (1994/03 -> 2002/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 68KM / 50KW - 996 ccm
1.0 64KM / 47KW - 996 ccm
1.0 60KM / 44KW - 996 ccm X 10 E
1.4 GLS 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ
CHEVROLET CORSA platforma / podwozie (1994/08 -> 2002/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 64KM / 47KW - 996 ccm
1.0 60KM / 44KW - 996 ccm X 10 E
1.0 68KM / 50KW - 996 ccm
1.4 GLS 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ
CHEVROLET CORSA hatchback (1994/03 -> 2002/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 68KM / 50KW - 996 ccm
1.0 Hybrid 64KM / 47KW - 996 ccm
1.0 60KM / 44KW - 996 ccm X 10 E
1.0 50KM / 37KW - 996 ccm
1.4 GLS 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza lata produkcji danego modelu auta. Nie są to lata zastosowania danej części w tym samochodzie. Producenct mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej typów różnych części. Jezeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 03013791662
ATE 3013791662
BOSCH 1987475135
CHEVROLET 92607090
CHEVROLET 92607340
OPEL 16007090
OPEL 16007340
OPEL 16107090
 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
ATE KLOCKI HAM PRZEDNIE OPEL MERIVA CORSA C TIGRA KLOCKI HAMULCOWE CORSA ASTRA F VECTRA LANOS NEXIA FILTR OLEJU BOSCH ALFA ROMEO AGILA ASTRA CORSA C FILTR PALIWA BOSCH OPEL ASTRA G CORSA C VECTRA B C

ATE KLOCKI HAM PRZEDNIE OPEL MERIVA CORSA C TIGRA

 

KLOCKI HAMULCOWE CORSA ASTRA F VECTRA LANOS NEXIA

 

FILTR OLEJU BOSCH ALFA ROMEO AGILA ASTRA CORSA C

 

FILTR PALIWA BOSCH OPEL ASTRA G CORSA C VECTRA B C

 
Produkt dostępny!
98,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Dodaj: szt.
do koszyka
Produkt dostępny!
78,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Dodaj: szt.
do koszyka
Produkt dostępny!
21,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Dodaj: szt.
do koszyka
Produkt dostępny!
27,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Nowości

SKF ŁOŻYSKO PIASTA KOŁA TYŁ FORD MONDEO III MK 3
Cena: 275,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Posiadamy ponad kilka tysięcy pozytywnych komentarzy.

Zobacz!