loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej strony poprzedni
następny
TRW TARCZE PRZÓD ALFA ROMEO 147 156 1.6-1.9 281MM
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 48

Model: DF4025

Gwarancja: 24

KUP TERAZ!
Cena:111,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcza hamulcowa TRW
Strona zabudowy:
Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Cena dotyczy 1 sztuki. Należy kupić komplet, czyli 2 sztuki.
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: DF4025
 
Informacje katalogowe DF4025
Typ tarczy hamulcowej pełny
Średnica [mm] 281
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 15
Minimalna grubość [mm] 13,2
średnica otworu centrującego [mm] 59
Wysokość [mm] 44,7
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 13
średnica otworu [mm] 98
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 2

Występuje w samochodach

ALFA ROMEO 156 (932) (1997/09 -> 2005/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 16V T.SPARK (932A3) 144KM / 106KW - 1747 ccm AR 32201
1.9 JTD (932B2) 105KM / 77KW - 1910 ccm AR 32302
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) (2000/05 -> 2006/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V T.SPARK. (932A4) 120KM / 88KW - 1598 ccm AR 32102,AR 67601,AR 32103,AR 32104
1.8 16V T.SPARK (932B31__) 140KM / 103KW - 1747 ccm AR 32205
1.9 JTD (932B2B__) 110KM / 81KW - 1910 ccm AR 37101
ALFA ROMEO 147 (937) (2001/01 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) 105KM / 77KW - 1598 ccm AR 37203
2.0 16V T.SPARK (937AXC1_) 150KM / 110KW - 1970 ccm AR 32310

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 16949
ALFA ROMEO 0060653487
ALFA ROMEO 0060658567
ALFA ROMEO 60617106
ALFA ROMEO 60653487
ALFA ROMEO 60658567
ALFA ROMEO 71739641
ATE 24011501081
BENDIX 562061B
BOSCH 0986478668
BREMBO 08735410
BREMBO 08735475
DELPHI BG3420
DELPHI BS4769
FEBI BILSTEIN 14136
FERODO DDF1057
GIRLING 6040253
JURID 562061J
LPR A2291P
MAGNETI MARELLI 353610022140
MAGNETI MARELLI 431602041190
METELLI 230472
MINTEX MDC983
PAGID 50252
PAGID 50123
QUINTON HAZELL BDC4769
QUINTON HAZELL BSF4769
ROADHOUSE 651200
TEXTAR 92096400
VALEO 186605
ZIMMERMANN 110221100
Grupa towarowa Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Tarcze hamulcowe
Strona zabudowy Oś przednia
 
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
TRW TARCZE TYŁ PEŁNE ALFA ROMEO 147 156 1.6 1.8 2.

TRW TARCZE TYŁ PEŁNE ALFA ROMEO 147 156 1.6 1.8 2.

 

 

 

 
Produkt dostępny!
78,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Dodaj: szt.
do koszyka
 

Nowości

BMW MODUŁ PRZEKAŹNIK ŚWIEC ŻAROWYCH GSE102 6cyl BERU
Cena:232,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!