loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej strony poprzedni
następny
TRW TARCZE PRZÓD ALFA ROMEO 147 156 1.6-1.9 281MM
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 48

Model: DF4025

Gwarancja: 24

KUP TERAZ!
Cena: 119,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcza hamulcowa TRW
Strona zabudowy:
Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Tarcza TRW 1szt
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: DF4025
 
Informacje katalogowe DF4025
Typ tarczy hamulcowej pełny
Wymiar gwintu 13
Minimalna grubość [mm] 13,2
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 15
Średnica [mm] 281
Wysokość [mm] 44,7
ilość otworów 5
średnica otworu centrującego [mm] 59
średnica otworu [mm] 98

Licytowany towar występuje w samochodach

ALFA ROMEO 156 (932) (1997/09 -> 2005/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V T.SPARK (932A4) 120KM / 88KW - 1598 ccm AR 32102,AR 67601,AR 32103,AR 32104
1.8 16V T.SPARK (932A3) 144KM / 106KW - 1747 ccm AR 32201
1.8 16V T.SPARK (932A31__) 140KM / 103KW - 1747 ccm AR 32205
1.9 JTD (932B2) 105KM / 77KW - 1910 ccm AR 32302
1.9 JTD (932A2B__) 110KM / 81KW - 1910 ccm AR 37101
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) (2000/05 -> 2006/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V T.SPARK. (932A4) 120KM / 88KW - 1598 ccm AR 32102,AR 67601,AR 32103,AR 32104
1.8 16V T.SPARK (932B31__) 140KM / 103KW - 1747 ccm AR 32205
1.8 16V T.SPARK (932A3) 144KM / 106KW - 1747 ccm AR 32201
1.9 JTD (932B2B__) 110KM / 81KW - 1910 ccm AR 37101
1.9 JTD (932B2) 105KM / 77KW - 1910 ccm AR 32302
ALFA ROMEO 147 (937) (2001/01 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) 105KM / 77KW - 1598 ccm AR 37203
1.6 16V T.SPARK (937AXB1A) 120KM / 88KW - 1598 ccm AR 32104
2.0 16V T.SPARK (937AXC1_) 150KM / 110KW - 1970 ccm AR 32310

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza lata produkcji danego modelu auta. Nie są to lata zastosowania danej części w tym samochodzie. Producenct mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej typów różnych części. Jezeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 16949
ALFA ROMEO 71739641
ALFA ROMEO 0060653487
ALFA ROMEO 0060658567
ALFA ROMEO 60617106
ALFA ROMEO 60653487
ALFA ROMEO 60658567
ATE 24011501081
BENDIX 562061B
BOSCH 0986478668
BREMBO 08735410
BREMBO 08735475
DELPHI BG3420
DELPHI BS4769
FEBI BILSTEIN 14136
FERODO DDF1057
GIRLING 6040253
JURID 562061J
LPR A2291P
MAGNETI MARELLI 353610022140
MAGNETI MARELLI 431602041190
METELLI 230472
MINTEX MDC983
PAGID 50123
PAGID 50252
QUINTON HAZELL BDC4769
QUINTON HAZELL BSF4769
ROADHOUSE 651200
SBS 1815201017
TEXTAR 92096400
VALEO 186605
ZIMMERMANN 110221100
 

Nowości

SKF ŁOŻYSKO PIASTA KOŁA TYŁ FORD MONDEO III MK 3
Cena: 289,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Posiadamy ponad kilka tysięcy pozytywnych komentarzy.

Zobacz!