loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej strony poprzedni
następny
TARCZE KLOCKI TRW SKODA FABIA OCTAVIA TYŁ
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 48

Model: 2^DF2805;GDB1330..

Gwarancja: 24

KUP TERAZ!
Cena:203,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcze TRW + klocki TRW
Strona zabudowy:
Oś tylna / Tył / Tylne
Zakup dotyczy (ilość): Komplet 2x tarcze + klocki
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: 2x DF2805 i GDB1330
 
Informacje katalogowe DF2805
Typ tarczy hamulcowej pełny
średnica otworu [mm] 100
Wymiar gwintu 16
Średnica [mm] 232
Wysokość [mm] 39
ilość otworów 5
średnica otworu centrującego [mm] 65
Minimalna grubość [mm] 7
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 9
 
Informacje katalogowe GDB1330
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z dodatkami
Grubość [mm] 17
Styk ostrzegawczy o zużyciu nie przygotowany dla wskaźnika zużycia
Wysokość [mm] 52,9
Długość [mm] 87
Oznaczenie kontrolne E9 90R - 01120/457
Ograniczenia producenta TRW

Licytowany towar występuje w samochodach

AUDI A3 (8L1) (1996/09 -> 2003/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 101KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,AVU
1.8 T 180KM / 132KW - 1781 ccm AJQ,ARY,APP,AUQ
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AQA,AUM,ARZ
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN,APG
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
AUDI TT (8N3) (1998/10 -> 2006/06)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 T 180KM / 132KW - 1781 ccm AWP,AJQ,ARY,APP,ATC,AUQ
1.8 T 163KM / 120KW - 1781 ccm BVP
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AUM
1.8 T 190KM / 140KW - 1781 ccm BVR
AUDI TT Roadster (8N9) (1999/10 -> 2006/06)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 T 190KM / 140KW - 1781 ccm BVR
1.8 T 180KM / 132KW - 1781 ccm AWP,AJQ,APP,ATC,AUQ
1.8 T 163KM / 120KW - 1781 ccm BVP
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AUM
AUDI A2 (8Z0) (2000/02 -> 2005/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 FSI 110KM / 81KW - 1598 ccm BAD
AUDI A1 (8X1) (2010/05 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 TFSI 185KM / 136KW - 1390 ccm CAVG
1.4 TFSI 122KM / 90KW - 1390 ccm CAXA,CNVA
1.6 TDI 105KM / 77KW - 1598 ccm CAYC
1.6 TDI 90KM / 66KW - 1598 ccm CAYB
2.0 TDI 143KM / 105KW - 1968 ccm CFHD
SEAT TOLEDO II (1M2) (1999/04 -> 2006/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA,AUA,APE,AXP,AHW
1.6 100KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm AUS,AZD,BCB
1.8 20VT 180KM / 132KW - 1781 ccm APP,AUQ
1.8 20V 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN,APG
1.8 Nap?d na 4 ko?a 179KM / 132KW - 1781 ccm AJQ,ARY
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 TDi 101KM / 74KW - 1896 ccm AXR
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM
1.9 TDI 150KM / 110KW - 1896 ccm ARL
2.3 V5 20V 170KM / 125KW - 2324 ccm AQN
2.3 V5 150KM / 110KW - 2324 ccm AGZ
SEAT LEON (1M1) (1999/11 -> 2006/06)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA,AUA,APE,AXP,AHW
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,BGU
1.6 100KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 16 V 105KM / 77KW - 1598 ccm AUS,ATN,AZD,BCB
1.8 20V T 4 180KM / 132KW - 1781 ccm AJQ,ARY
1.8 20V T 180KM / 132KW - 1781 ccm APP,AUQ
1.8 20V 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN,APG
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI Syncro 150KM / 110KW - 1896 ccm ARL
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm AXR
1.9 TDI 150KM / 110KW - 1896 ccm ARL
2.3 VR5 170KM / 125KW - 2324 ccm AQN
SEAT IBIZA IV (6L1) (2002/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 100KM / 74KW - 1390 ccm BBZ,AUB
1.4 16V 86KM / 63KW - 1390 ccm BXW
1.4 TDI 75KM / 55KW - 1422 ccm AMF
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm BTS
1.6 101KM / 74KW - 1598 ccm BAH
1.8 T FR 150KM / 110KW - 1781 ccm BKV,BJX
1.8 T Cupra R 180KM / 132KW - 1781 ccm BLZ,BBU
1.9 TDI 131KM / 96KW - 1896 ccm ASZ,BLT
1.9 TDI Cupra R 160KM / 118KW - 1896 ccm BPX,BUK
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm BMT,ATD,AXR
SEAT CORDOBA (6L2) (2002/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 12V 70KM / 51KW - 1198 ccm BXV
1.2 64KM / 47KW - 1198 ccm BME,AZQ
1.4 16V 100KM / 74KW - 1390 ccm BBZ,AUB
1.4 16V 86KM / 63KW - 1390 ccm BXW
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BBY,BKY
1.4 TDI 80KM / 59KW - 1422 ccm BNV,BMS
1.4 TDI 75KM / 55KW - 1422 ccm AMF
1.4 TDI 70KM / 51KW - 1422 ccm BNM
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm BTS
1.6 101KM / 74KW - 1598 ccm BAH
1.9 SDI 64KM / 47KW - 1896 ccm ASY
1.9 TDI 131KM / 96KW - 1896 ccm ASZ,BLT
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm BMT,ATD,AXR
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm AZL,BBX
SEAT LEON (1P1) (2005/05 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TDi 110KM / 81KW - 1896 ccm ASV
SEAT IBIZA V (6J5) (2008/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 TSI 105KM / 77KW - 1197 ccm CBZB
1.2 70KM / 51KW - 1198 ccm BZG,CGPA
1.2 60KM / 44KW - 1198 ccm CGPB
1.2 TDI 75KM / 55KW - 1199 ccm CFWA
1.4 TSI 150KM / 110KW - 1390 ccm CAVF
1.4 85KM / 63KW - 1390 ccm BXW,CGGB
1.4 TDI 80KM / 59KW - 1422 ccm BMS
1.6 TDI 105KM / 77KW - 1598 ccm CAYC,CLNA
1.6 TDI 90KM / 66KW - 1598 ccm CAYB
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm BTS
1.9 TDI 105KM / 77KW - 1896 ccm BLS
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm BXJ
2.0 TDI 143KM / 105KW - 1968 ccm CFHD
SEAT IBIZA V SPORTCOUPE (6J1) (2008/07 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 TSI 105KM / 77KW - 1197 ccm CBZB
1.2 70KM / 51KW - 1198 ccm BZG,CGPA
1.2 60KM / 44KW - 1198 ccm CGPB,CHFA
1.2 TDI 75KM / 55KW - 1199 ccm CFWA
1.4 TSI 150KM / 110KW - 1390 ccm CAVF
1.4 85KM / 63KW - 1390 ccm BXW,CGGB
1.4 TSI 180KM / 132KW - 1390 ccm CAVE
1.4 TDI 80KM / 59KW - 1422 ccm BMS
1.6 TDI 105KM / 77KW - 1598 ccm CAYC,CLNA
1.6 TDI 90KM / 66KW - 1598 ccm CAYB
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm BTS
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm BXJ
2.0 TDI 143KM / 105KW - 1968 ccm CFHD
SEAT IBIZA V ST (6J8) (2010/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 TSI 105KM / 77KW - 1197 ccm CBZB
1.2 70KM / 51KW - 1198 ccm CGPA
1.2 60KM / 44KW - 1198 ccm CGPB
1.2 TDI 75KM / 55KW - 1199 ccm CFWA
1.4 85KM / 63KW - 1390 ccm CGGB
1.6 TDI 105KM / 77KW - 1598 ccm CAYC,CLNA
1.6 TDI 90KM / 66KW - 1598 ccm CAYB
SKODA OCTAVIA (1U2) (1996/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA,AXP
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,AVU
1.6 101KM / 74KW - 1595 ccm AKL,AEH
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm AEE
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm AXR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM,AGP
2.0 116KM / 85KW - 1984 ccm AZH,AQY,AEG,APK
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) (1998/07 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA,AXP
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,AVU
1.6 101KM / 74KW - 1595 ccm AKL,AEH
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm AEE
1.8 20V 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM,AGP
1.9 TDI 4x4 90KM / 66KW - 1896 ccm AGR
2.0 116KM / 85KW - 1984 ccm AZH,AQY,AZJ,AEG,APK
SKODA FABIA (6Y2) (1999/08 -> 2008/03)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BBY,AUA,BKY
1.4 16V 100KM / 74KW - 1390 ccm BBZ,AUB
1.4 TDI 80KM / 59KW - 1422 ccm BNV
1.4 TDI 70KM / 51KW - 1422 ccm BNM
1.9 TDI RS 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ,BLT
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
2.0 116KM / 85KW - 1984 ccm AQY,AZL
SKODA FABIA Combi (6Y5) (2000/04 -> 2007/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 100KM / 74KW - 1390 ccm BBZ,AUB
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BBY,AUA,BKY
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
2.0 116KM / 85KW - 1984 ccm AZL
SKODA FABIA sedan (6Y3) (1999/10 -> 2007/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 100KM / 74KW - 1390 ccm BBZ,AUB
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BBY,AUA,BKY
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
2.0 116KM / 85KW - 1984 ccm AZL
SKODA ROOMSTER (5J) (2006/05 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 TSI 105KM / 77KW - 1197 ccm CBZB
1.2 TSI 86KM / 63KW - 1197 ccm CBZA
1.2 70KM / 51KW - 1198 ccm BZG,CGPA
1.2 64KM / 47KW - 1198 ccm BME
1.2 TDI 75KM / 55KW - 1199 ccm CFWA
1.4 86KM / 63KW - 1390 ccm BXW,CGGB
1.4 TDI 80KM / 59KW - 1422 ccm BNV,BMS
1.4 TDI 70KM / 51KW - 1422 ccm BNM
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm BTS,CFNA
1.6 TDI 105KM / 77KW - 1598 ccm CAYC
1.6 TDI 90KM / 66KW - 1598 ccm CAYB
1.9 TDI 105KM / 77KW - 1896 ccm BLS,BSW
SKODA FABIA (2006/12 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 TSI 105KM / 77KW - 1197 ccm CBZB
1.2 TSI 86KM / 63KW - 1197 ccm CBZA
1.2 16V 60KM / 44KW - 1198 ccm CGPB
1.2 60KM / 44KW - 1198 ccm BBM,CHFA
1.2 70KM / 51KW - 1198 ccm CEVA,CHTA,BZG,CGPA
1.2 TDI 75KM / 55KW - 1199 ccm CFWA
1.4 86KM / 63KW - 1390 ccm BXW,CGGB
1.4 TSI 180KM / 132KW - 1390 ccm CAVE
1.4 TDI 70KM / 51KW - 1422 ccm BNM
1.4 TDI 80KM / 59KW - 1422 ccm BNV,BMS
1.6 TDI 90KM / 66KW - 1598 ccm CAYB
1.6 TDI 75KM / 55KW - 1598 ccm CAYA
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm BTS,CFNA
1.6 TDI 105KM / 77KW - 1598 ccm CAYC
1.9 TDI 105KM / 77KW - 1896 ccm BLS,BSW
SKODA FABIA Combi (2007/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 TSI 86KM / 63KW - 1197 ccm CBZA
1.2 TSI 105KM / 77KW - 1197 ccm CBZB
1.2 60KM / 44KW - 1198 ccm BBM,CHFA
1.2 70KM / 51KW - 1198 ccm CEVA,CHTA,BZG,CGPA
1.2 16V 60KM / 44KW - 1198 ccm CGPB
1.2 TDI 75KM / 55KW - 1199 ccm CFWA
1.4 TSI 180KM / 132KW - 1390 ccm CAVE
1.4 86KM / 63KW - 1390 ccm BXW,CGGB
1.4 TDI 80KM / 59KW - 1422 ccm BNV,BMS
1.6 TDI 75KM / 55KW - 1598 ccm CAYA
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm BTS,CFNA
1.6 TDI 105KM / 77KW - 1598 ccm CAYC
1.6 TDI 90KM / 66KW - 1598 ccm CAYB
1.9 TDI 105KM / 77KW - 1896 ccm BLS,BSW
SKODA ROOMSTER Praktik (5J) (2007/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 TSI 86KM / 63KW - 1197 ccm CBZA
1.2 TDI 75KM / 55KW - 1199 ccm CFWA
VW GOLF IV (1J1) (1997/08 -> 2005/06)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm AKQ,BCA,APE,AXP,AHW
1.6 107KM / 78KW - 1595 ccm
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,AVU
1.6 100KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm AUS,ATN,AZD,BCB
1.6 101KM / 74KW - 1598 ccm BAH
1.6 FSI 110KM / 81KW - 1598 ccm BAD
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AQA,AUM,ARZ,AWD
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN,BAF
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
1.9 TDI 4motion 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 TDI 150KM / 110KW - 1896 ccm ARL
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM,AGP
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm AZG,AQY,AZJ,APK
2.3 V5 150KM / 110KW - 2324 ccm AGZ
2.8 V6 4motion 204KM / 150KW - 2792 ccm BDE,AUE,AQP
VW GOLF IV Variant (1J5) (1999/05 -> 2006/06)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm AKQ,BCA,APE,AXP,AHW
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm AVU
1.6 101KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 FSI 110KM / 81KW - 1598 ccm BAD
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm AUS,ATN,AZD,BCB
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AQA,AUM,ARZ,AWD
1.8 4motion 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM,AGP
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 TDi GTi 150KM / 110KW - 1896 ccm ARL
2.0 Bi-Fuel 116KM / 85KW - 1984 ccm BEH
2.0 4motion 115KM / 85KW - 1984 ccm AZH,AZJ
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm AQY,AZJ,APK
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) (1998/01 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFS,AYD
1.6 100KM / 74KW - 1595 ccm AWH
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AWV,BKF,APH,AWU,AVC
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH
1.9 TDI 105KM / 77KW - 1896 ccm BSW
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD,BEW
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm AZG,CBPA,BEV,AQY,AZJ,BER,AEG,BEJ,APK,BHP,AVH
2.5 150KM / 110KW - 2480 ccm BPR,BPS
VW BORA (1J2) (1998/10 -> 2005/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm AKQ,BCA,APE,AXP,AHW
1.6 107KM / 78KW - 1595 ccm
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,AVU
1.6 101KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm AUS,ATN,AZD,BCB
1.6 FSI 110KM / 81KW - 1598 ccm BAD
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AUM,ARX,BAE
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN,BAF
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 TDI 150KM / 110KW - 1896 ccm ARL
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM,AGP
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm AZG,BBW,AZH,AQY,AZJ,APK
2.3 V5 150KM / 110KW - 2324 ccm AGZ
VW BORA kombi (1J6) (1999/05 -> 2005/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA,AXP,AHW
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,AVU
1.6 100KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm AUS,ATN,AZD,BCB
1.6 FSI 110KM / 81KW - 1598 ccm BAD
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AUM,ARX
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm AGR
1.9 TDI 150KM / 110KW - 1896 ccm ARL
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm AZG,AZH,AQY,AZJ,APK
2.3 V5 150KM / 110KW - 2324 ccm AGZ
VW POLO (9N_) (2001/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 FSI 86KM / 63KW - 1390 ccm AXU
1.4 16V 101KM / 74KW - 1390 ccm BBZ,AUB
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BBY,AUA,BKY
1.4 TDI 75KM / 55KW - 1422 ccm AMF,BAY
1.4 TDI 80KM / 59KW - 1422 ccm BNV,BMS
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm BTS
1.8 GTi Cup Edition 180KM / 132KW - 1781 ccm BBU
1.8 GTI 150KM / 110KW - 1781 ccm BJX
1.9 SDI 64KM / 47KW - 1896 ccm ASY
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ,BLT
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm BMT,ATD,AXR
VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) (2002/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFS
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AWV,BKF,AWU
1.9 TDI 105KM / 77KW - 1896 ccm BSW
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm AXR
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm BEV,AZJ,BDC,BGD
2.5 150KM / 110KW - 2480 ccm BPR,BPS
VW GOLF V (1K1) (2003/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA
VW POLO sedan (2002/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 101KM / 74KW - 1390 ccm BBZ
1.4 75KM / 55KW - 1390 ccm BBY,BKY
1.4 TDI 75KM / 55KW - 1422 ccm BAY
1.9 TDi 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD
VW JETTA III (1K2) (2005/08 -> 2010/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TDI 105KM / 77KW - 1896 ccm BLS,BXE,BKC
VW POLO (6R_) (2009/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 TSI 105KM / 77KW - 1197 ccm CBZB
1.2 70KM / 51KW - 1198 ccm CGPA
1.4 GTI 180KM / 132KW - 1390 ccm CAVE
1.4 85KM / 63KW - 1390 ccm CGGB
1.6 TDI 75KM / 55KW - 1598 ccm CAYA
1.6 TDI 105KM / 77KW - 1598 ccm CAYC
1.6 TDI 90KM / 66KW - 1598 ccm CAYB

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 36623
A.B.S. 36623/1
A.B.S. 36623/1OE
A.B.S. 36623OE
A.B.S. 37412OE
ATE 24010901231
ATE 409123
ATE 13046028642
ATE 13046028862
ATE 13046028942
ATE 13046029842
ATE 13046027402
ATE 13046028192
ATE 13046028202
ATE 13046028232
ATE 13046028452
AUDI 1K0698451C
AUDI 1K0698451J
AUDI 1J0698451L
AUDI 1J0698451N
AUDI 1J0698451P
AUDI 1J0698451R
AUDI 4B0698451B
AUDI 4B0698451E
AUDI 3B0698451
AUDI 3B0698451A
AUDI 4D0698451D
AUDI 4B0698451
AUDI 8E0698451
AUDI 8E0698451A
AUDI 8E0698451D
AUDI 6X0698451A
AUDI 8E0698451E
AUDI 8E0698451K
AUDI 8E0698451L
AUDI 1J0615601P
AUDI 1JO615601
AUDI 1J0615601
AUDI 1J0698451F
AUDI 1J0698451G
AUDI 1J0698451H
AUDI 1J0698451J
AUDI 1J0698451K
AUDI 1H0698451H
AUDI 1J0698451
BENDIX 571361B
BENDIX 571906B
BENDIX 571906X
BENDIX 573005B
BENDIX 573032B
BENDIX 573158B
BENDIX 562053B
BOSCH 0986478868
BOSCH 986478868
BOSCH 0986424751
BOSCH 0986461769
BREMBO 08716510
BREMBO 08716514
BREMBO 08716575
BREMBO P68024
BREMBO P68035
BREMBO P85020
BREMBO P85089
CITROËN 425223
CITROËN 425241
CITROËN 425396
CITROËN 425428
CITROËN 425467
CITROËN 4254C1
DELPHI LP0565
DELPHI LP1824
DELPHI LP565
DELPHI LP571
DELPHI BG3034
DELPHI BS4753
DELPHI BS7031
FEBI BILSTEIN 21578
FEBI BILSTEIN 18488
FEBI BILSTEIN 16052
FEBI BILSTEIN 16148
FEBI BILSTEIN 16342
FEBI BILSTEIN 16344
FEBI BILSTEIN 16346
FEBI BILSTEIN 16404
FEBI BILSTEIN 16406
FEBI BILSTEIN 16457
FEBI BILSTEIN 16476
FEBI BILSTEIN 16478
FEBI BILSTEIN 16488
FEBI BILSTEIN 16527
FERODO FDB1491
FERODO FDB1770
FERODO FDB1788
FERODO FDB4004
FERODO FDB4178
FERODO FDB4183
FERODO FDS1083
FERODO FQT1083
FERODO TAR1083
FERODO FQT1491
FERODO FQT1788
FERODO FSL1083
FERODO FDB1083
FERODO DDF929
FERODO DRF929
GIRLING 6113301
GIRLING 6028054
JURID 571361J
JURID 571361JAS
JURID 571906D
JURID 571906J
JURID 573005J
JURID 573032J
JURID 573158J
JURID 562053J
JURID 562053JC
KAGER 350096
LEMFÖRDER 2055304
LEMFÖRDER 2061504
LEMFÖRDER 2204801
LPR A1441P
MAGNETI MARELLI 363702160201
MAGNETI MARELLI 363702160345
MAGNETI MARELLI 363702160413
MAGNETI MARELLI 363702160433
MAGNETI MARELLI 363702160566
MAGNETI MARELLI 363702160945
MAGNETI MARELLI 363702161022
MAGNETI MARELLI 363702161074
MAGNETI MARELLI 363702161089
MAGNETI MARELLI 363702161114
MAGNETI MARELLI 363702161256
MAGNETI MARELLI 363702161257
MAGNETI MARELLI 363702161322
MAGNETI MARELLI 363702161328
MAGNETI MARELLI 353615833540
MAGNETI MARELLI 431602042180
METELLI 2201001
METELLI 2201002
METELLI 2205530
METELLI 230366
MINTEX MDB1377
MINTEX MDB1382
MINTEX MDB2256
MINTEX MDB2782
MINTEX MDB2820
MINTEX MDK0037
MINTEX MDK0039
MINTEX MDK0110
MINTEX MDK0196
MINTEX MDC980
MINTEX MDK0037
OPTIMAL 9540
OPTIMAL 9540E
OPTIMAL 9548
OPTIMAL 9548E
OPTIMAL 10066
OPTIMAL 10066E
PAGID T1577
PAGID T1643
PAGID T1644
PAGID T5022
PAGID T5022ECO
PAGID T5075
PAGID T5075ECO
PAGID T1351
PAGID 53955
PAGID 53955PRO
PEUGEOT 425223
PEUGEOT 425396
PEUGEOT 425428
PEUGEOT 425467
PEUGEOT 4254C1
QUINTON HAZELL 826300
QUINTON HAZELL 826301
QUINTON HAZELL 826303
QUINTON HAZELL BP1418
QUINTON HAZELL BP456
QUINTON HAZELL BP469
QUINTON HAZELL 826304
QUINTON HAZELL BDC4753
QUINTON HAZELL BDC4753BD
QUINTON HAZELL BSF4753
QUINTON HAZELL 826301
REMSA 826301
REMSA 826303
REMSA 826300
REMSA 826304
REMSA 826301
RENAULT 440600295R
RENAULT 440600364R
RENAULT 440603530R
RENAULT 440605713R
RENAULT 440607960R
RENAULT 6025371650
RENAULT 7701206343
RENAULT 7701206784
RENAULT 7701207484
RENAULT 7701207695
RENAULT 7701208213
RENAULT 7701208416
RENAULT 7701208421
RENAULT 7701209735
RENAULT 7701209841
RENAULT TRUCKS 6025371650
RENAULT TRUCKS 7701206343
RENAULT TRUCKS 7701207484
RENAULT TRUCKS 7701208213
RENAULT TRUCKS 7701208416
ROADHOUSE 826300
ROADHOUSE 826301
ROADHOUSE 826303
ROADHOUSE 826304
ROADHOUSE 654700
ROADHOUSE 826301
sbs 223947
sbs 229986
SBS 1815204761
SBS 1501223947
SBS 1501229986
SEAT 1J0698451S
SEAT 1K0698451C
SEAT 1K0698451J
SEAT 1J0698451M
SEAT 1J0698451P
SEAT 4B0698451B
SEAT 4D0698451D
SEAT 4B0698451
SEAT 6X0698451
SEAT 6X0698451A
SEAT 1J0615601P
SEAT 1JO615301
SEAT 1JO615601
SEAT 1J0615301
SEAT 1J0615601
SEAT 1J0615601C
SEAT 1J0615601N
SEAT 1J0698451F
SEAT 1J0698451J
SEAT 1J0698451K
SEAT 1H0698451D
SEAT 1J0698451
SKODA 1J0698451S
SKODA 1K0698451C
SKODA 1K0698451J
SKODA 1J0698451M
SKODA 1J0698451P
SKODA 4B0698451B
SKODA 4D0698451D
SKODA 4B0698451
SKODA 8E0698451A
SKODA 8E0698451K
SKODA 1J0615601P
SKODA 1JO615601
SKODA 1J0615601
SKODA 1J0615601C
SKODA 1J0615601N
SKODA 1J0698451F
SKODA 1J0698451J
SKODA 1J0698451K
SKODA 1J0698451
SPIDAN 31298
SPIDAN 32634
SWAG 30916148
SWAG 30916344
SWAG 30916346
SWAG 30916404
SWAG 30916457
SWAG 30916478
SWAG 30916488
SWAG 32916052
SWAG 32916406
SWAG 60916527
SWAG 99990009
TEXTAR 2355491
TEXTAR 2096104
TEXTAR 2096108
TEXTAR 2096110
TEXTAR 2096117234
TEXTAR 2355401
TEXTAR 2355402
TEXTAR 2355406
TEXTAR 2355415214
TEXTAR 92082500
TEXTAR 92082503
TEXTAR 98200082501
TOPRAN 103074
TOPRAN 107239
VALEO 598180
VALEO 598463
VALEO 598474
VALEO 598485
VALEO 598752
VALEO 597086
VALEO 597146
VALEO 597175
VALEO 597210
VALEO 597352
VALEO 186597
VW 1K0698451C
VW 1K0698451J
VW 1K0698451M
VW 1J0698451L
VW 1J0698451N
VW 1J0698451P
VW 1J0698451R
VW 4B0698451B
VW 3B0698451
VW 4B0698451E
VW 4D0698451D
VW 3B0698451A
VW 4B0698451
VW 8E0698451
VW 8E0698451A
VW 6X0698451
VW 6X0698451A
VW 8E0698451K
VW 1J0615601N
VW 1J0615601P
VW 1JO615601
VW 1JO615601C
VW 1J0615601
VW 1J0615601C
VW 1J0698451F
VW 1J0698451G
VW 1J0698451H
VW 1J0698451J
VW 1J0698451K
VW 1H0698451D
VW 1H0698451H
VW 1J0698451
VW 1J0698451B
VW 1J0698451D
VW 1J0698451E
ZIMMERMANN 235541701
ZIMMERMANN 209611601
ZIMMERMANN 209611721
ZIMMERMANN 100123600
ZIMMERMANN 100123620
ZIMMERMANN 100123650
Grupa towarowa Układ hamulcowy - Tarcze
Strona zabudowy Oś tylna
 

Nowości

WYCIERACZKI BOSCH AEROTWIN BMW 3 E46 1998-2006
Cena:90,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!