loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej strony poprzedni
następny
TARCZE + KLOCKI BOSCH BOSCH OPEL VECTRA B PRZEDNIE
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 48

Model: 2^0 986 478 327;0 986 491 900

Gwarancja: 24

KUP TERAZ!
Cena:270,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcze BOSCH + klocki BOSCH
Strona zabudowy:
Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet 2x tarcze + klocki
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: 2x 0 986 478 327 i 0 986 491 900
 
Informacje katalogowe 0 986 478 327 / 0986478327
Średnica [mm] 255,9
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 23,9
Minimalna grubość [mm] 21
Typ tarczy hamulcowej wentylowany wewnętrznie
Średnica piasty koła [mm] 60
Ilość otworów 6
Przetwarzanie wysoko nawęglany
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 ze śrubami
Ciężar [kg] 5,1
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
BD269
 
Informacje katalogowe 0 986 491 900 / 0986491900
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z podkładką wytłumiającą
Numer artykułu zalecanego dodatku 1987474173
Grubość [mm] 18,3
Szerokość [mm] 156,5
Wysokość [mm] 52,4
System hamulcowy ATE
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
21 190 , 7666D796 , E1 90R - 011075/846

Licytowany towar występuje w samochodach

OPEL KADETT E kabriolet (43B_) (1986/10 -> 1993/02)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 GSi 156KM / 115KW - 1998 ccm 20 SER
OPEL ASTRA F (56_, 57_) (1991/09 -> 1998/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.6 i 71KM / 52KW - 1598 ccm X 16 SZ
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2,16 NZR
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.7 D 57KM / 42KW - 1700 ccm 17 D
1.8 i 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm C 18 SEL
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) (1991/09 -> 1998/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.6 i 71KM / 52KW - 1598 ccm X 16 SZ
OPEL CALIBRA A (85_) (1990/06 -> 1997/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 i 16V 4x4 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.0 i 115KM / 85KW - 1998 ccm C 20 NE
OPEL VECTRA A (86_, 87_) (1988/08 -> 1995/11)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 i 16V 4x4 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
OPEL VECTRA B hatchback (38_) (1995/10 -> 2003/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2
1.7 TD 82KM / 60KW - 1686 ccm X 17 DT (TC4EE1)
OPEL VECTRA B (36_) (1995/09 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2
2.0 DI 16V 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
2.0 i 112KM / 82KW - 1998 ccm 20 NEJ
OPEL VECTRA B kombi (31_) (1996/11 -> 2003/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2
1.8 i 16V 115KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
OPEL ASTRA F CLASSIC kombi (1998/01 -> 2005/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 i 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm X 16 XEL
CHEVROLET LANOS sedan (2005/11 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V 106KM / 78KW - 1598 ccm
DAEWOO NEXIA (KLETN) (1995/02 -> 1997/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.5 75KM / 55KW - 1498 ccm G15MF
DAEWOO NEXIA sedan (KLETN) (1995/02 -> 2001/03)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.5 60KM / 44KW - 1498 ccm G15MF
1.5 16V 90KM / 66KW - 1498 ccm A15MF
1.5 71KM / 52KW - 1498 ccm G15MF

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 13 0460 5925 2
ATE 13 0460 7052 2
ATE 605925
ATE 607052
ATE 24 0124 0115 1
ATE 24 0324 0115 1
BARUM BAR24115
BENDIX 561488 B
BENDIX B 345055
BENDIX 571391B
BREMBO 09 5148 10
BREMBO 09 5148 20
BREMBO 09 5148 24
BREMBO 09 5148 76
BREMBO 09 9608 24
CHEVROLET 11046952012
CHEVROLET 1605089
CHEVROLET 1605454
CHEVROLET 93 192 637
DAEWOO 90250546
DAEWOO 96179110
DAEWOO 11046152
DAEWOO 11046952012
DELPHI BG2443
DELPHI BG443
DELPHI LP1605
FERODO DDF 206
FERODO DDF206-1
FERODO DDF206C-1
FERODO DRF206
FERODO WN467
FERODO FDB1067
FERODO FDB584
HELLA 8DB 355 007-761
JURID 82 905 03 320
JURID 561488 J
JURID 561488JC
JURID 571391J
LPR O1171V
MAGNETI MARELLI 353613415240
MAGNETI MARELLI 360406037500
MAGNETI MARELLI 431602040350
METELLI 23-0166
METELLI 800-166
MINTEX MDC692
MINTEX MDB1386
MINTEX MDB1889
OPEL 5 69 001
OPEL 5 69 042
OPEL 90250546
OPEL 90295087
OPEL 90487402
OPEL 96179110
OPEL 1605808
OPEL 1605911
OPEL 90297770
OPEL 90398760
OPEL 90399495
OPEL 90496733
OPEL 90496734
OPEL 90511162
OPEL 93176122
OPEL 93192637
OPEL 11046952012
OPEL 1605089
OPEL 1605454
OPEL 1605746
OPEL 1605783
OPEL 1605789
PAGID 52415
PAGID 52415PRO
PAGID T1082 NA
QUINTON HAZELL BDC3680
QUINTON HAZELL BSF3680
QUINTON HAZELL BP450D
REMSA 6178.10
REMSA 286.30
ROADHOUSE 6178 10
ROADHOUSE 2286.30
SAAB 11046952012
SAAB 16 05 089
SAAB 16 05 454
SAAB 93192637
sbs 1815203613
sbs 203613
TEXTAR 92039200
TEXTAR 92039203
TEXTAR 98200 0392
TEXTAR 98200 0392 0 1
TEXTAR 21862 175 0 5
TEXTAR 21862 183 0 5
TEXTAR 2186201
VALEO 185056
VALEO 186 189
VALEO DF240
VALEO 540 449
VALEO 598 184
ZIMMERMANN 430 1461 00
ZIMMERMANN 430.1461.20
ZIMMERMANN 430.1461.50
ZIMMERMANN 430.1461.52
Grupa towarowa Układ hamulcowy - Tarcze
Strona zabudowy Oś przednia
 

Nowości

SKF POMPA WODY SEAT CORDOBA IBIZA VW POLO 1.9 SDI
Cena:144,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!