loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE ASTRA OMEGA VECTRA NEXIA ESPERO
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:80,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB951
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB951
 
Informacje katalogowe GDB951
Ograniczenia producenta ATE
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E1 90R 01024/162
Wysokość [mm] 52,8
Długość [mm] 156,4
Grubość [mm] 18,1
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
21190 , 21201  

Występuje w samochodach

OPEL KADETT E (39_, 49_) (1984/09 -> 1991/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 i 90KM / 66KW - 1796 ccm C 18 NZ,C 18 NT
OPEL KADETT E kabriolet (43B_) (1986/10 -> 1993/02)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 GSi 156KM / 115KW - 1998 ccm 20 SER
2.0 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
OPEL OMEGA A kombi (66_, 67_) (1986/09 -> 1994/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 i 99KM / 73KW - 1998 ccm C 20 NEJ
2.0 100KM / 74KW - 1998 ccm C 20 NEF
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) (1986/09 -> 1994/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 100KM / 74KW - 1998 ccm C 20 NEF
2.0 99KM / 73KW - 1998 ccm C 20 NEJ
OPEL ASTRA F (56_, 57_) (1991/09 -> 1998/09)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ,X 14 NZ
1.4 75KM / 55KW - 1389 ccm 14 NV
1.4 82KM / 60KW - 1389 ccm 14 SE
1.6 Si 100KM / 74KW - 1598 ccm C 16 SE
1.6 i 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm X 16 XEL
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR,C 16 NZ
1.6 i 71KM / 52KW - 1598 ccm X 16 SZ
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2,16 NZR
1.7 TDS 82KM / 60KW - 1686 ccm X 17 DT (TC4EE1),17 DT (TC4EE1)
1.7 D 57KM / 42KW - 1700 ccm 17 D
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.7 D 60KM / 44KW - 1700 ccm 17 DR
1.8 i 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm C 18 SEL
1.8 i 16V 112KM / 82KW - 1796 ccm 18 SE
1.8 i 16V 125KM / 92KW - 1799 ccm C 18 XE
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.0 i 115KM / 85KW - 1998 ccm C 20 NE
OPEL ASTRA F kabriolet (53_B) (1993/03 -> 2001/03)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.8 i 16V 116KM / 85KW - 1799 ccm C 18 XEL,X 18 XE
2.0 i 115KM / 85KW - 1998 ccm C 20 NE
OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) (1991/09 -> 1998/01)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ
1.4 75KM / 55KW - 1389 ccm 14 NV
1.4 82KM / 60KW - 1389 ccm 14 SE
1.6 Si 100KM / 74KW - 1598 ccm C 16 SE
1.6 i 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm X 16 XEL
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR,C 16 NZ
1.6 i 71KM / 52KW - 1598 ccm X 16 SZ
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2,16 NZR
1.7 TDS 82KM / 60KW - 1686 ccm X 17 DT (TC4EE1),17 DT (TC4EE1)
1.7 D 57KM / 42KW - 1700 ccm 17 D
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.7 D 60KM / 44KW - 1700 ccm 17 DR
1.8 116KM / 85KW - 1796 ccm 18 SE
1.8 i 16V 125KM / 92KW - 1799 ccm C 18 XE
1.8 i 16V 116KM / 85KW - 1799 ccm C 18 XEL,X 18 XE
2.0 GSI 16V 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.0 i 115KM / 85KW - 1998 ccm C 20 NE
OPEL VECTRA A (86_, 87_) (1988/08 -> 1995/11)
WersjaSilnik / MocKody silników
2000/GT 16V CAT 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
2000/GT 16V 4x4 CAT 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
2.0 i 16V 4x4 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) (1991/09 -> 1998/01)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ
1.4 75KM / 55KW - 1389 ccm 14 NV
1.6 i 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm X 16 XEL
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR,C 16 NZ
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2,16 NZR
1.6 Si 100KM / 74KW - 1598 ccm C 16 SE
1.7 TDS 82KM / 60KW - 1686 ccm X 17 DT (TC4EE1),17 DT (TC4EE1)
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.7 D 60KM / 44KW - 1700 ccm 17 DR
1.7 D 57KM / 42KW - 1700 ccm 17 D
1.8 i 16V 125KM / 92KW - 1799 ccm C 18 XE
1.8 i 16V 116KM / 85KW - 1799 ccm C 18 XEL,X 18 XE
2.0 i 16V 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.0 i 115KM / 85KW - 1998 ccm C 20 NE
OPEL VECTRA A hatchback (88_, 89_) (1988/04 -> 1995/11)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 i 16V CAT 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
OPEL ASTRA F Van (55_) (1991/10 -> 1999/01)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.7 D 60KM / 44KW - 1700 ccm 17 DR
1.7 D 57KM / 42KW - 1700 ccm 17 D
CHEVROLET OMEGA kombi (1991/09 -> 1997/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 Hybrid 118KM / 87KW - 1984 ccm  
2.0 116KM / 85KW - 1984 ccm  
2.2 133KM / 98KW - 2198 ccm  
2.9 145KM / 107KW - 2935 ccm  
CHEVROLET OMEGA (1991/09 -> 1997/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 Hybrid 118KM / 87KW - 1984 ccm  
2.0 116KM / 85KW - 1984 ccm  
2.2 GL 133KM / 98KW - 2198 ccm  
2.9 GLS 145KM / 107KW - 2935 ccm  
2.9 GLS AWD 145KM / 107KW - 2935 ccm  
CHEVROLET OMEGA kombi (1997/08 -> 2000/09)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.2 116KM / 85KW - 2198 ccm C 22 NE
CHEVROLET OMEGA (1997/08 -> 2000/09)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.2 GLS 116KM / 85KW - 2198 ccm C 22 NE
CHEVROLET LANOS sedan (2005/11 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V 106KM / 78KW - 1598 ccm  
DAEWOO ESPERO (KLEJ) (1991/10 -> 1999/09)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 16V 90KM / 66KW - 1498 ccm A15MF
1.8 95KM / 70KW - 1796 ccm C18LE
1.8 90KM / 66KW - 1796 ccm C18LE
2.0 105KM / 77KW - 1998 ccm C20LE
2.0 101KM / 74KW - 1998 ccm C20LZ
DAEWOO NEXIA (KLETN) (1995/02 -> 1997/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 16V 90KM / 66KW - 1498 ccm A15MF
DAEWOO NEXIA sedan (KLETN) (1995/02 -> 2001/03)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 16V 90KM / 66KW - 1498 ccm A15MF
DAEWOO ARANOS (1995/01 -> 1997/11)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 90KM / 66KW - 1498 ccm V15L
1.8 95KM / 70KW - 1796 ccm Y18L
2.0 105KM / 77KW - 1998 ccm C20LE
DAEWOO CIELO (1994/06 -> 2000/11)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 90KM / 66KW - 1498 ccm V15L
FSO LANOS sedan (2004/05 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V 106KM / 78KW - 1598 ccm  
FSO LANOS hatchback (2004/05 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V 106KM / 78KW - 1598 ccm  

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 36667
A.B.S. 36667OE
ASHIKA 5003376
ATE 13046059252
ATE 13046070522
ATE 13046370522
BENDIX 571391B
BENDIX 571391X
BOSCH 0986591900
BREMBO P59013
BREMBO P59017
CHEVROLET 11046152
CHEVROLET 11046952012
CHEVROLET 90297770
CHEVROLET 90398760
CHEVROLET 90399495
CHEVROLET 96281939
DAEWOO 11046152
DAEWOO 11046952012
DAEWOO 96281939
DELPHI LP0585
DELPHI LP1083
DELPHI LP1605
DELPHI LP585
FEBI BILSTEIN 16030
FEBI BILSTEIN 16339
FERODO FDB584
FERODO FDS1067
FERODO FDS584
FERODO FQT1067
FERODO FSL1067
FERODO FSL584
FERODO TAR1067
FERODO TAR584
GIRLING 6109512
JAPANPARTS PA376AF
JURID 571391D
JURID 571391J
JURID 571391JAS
LEMFÖRDER 2062805
LEMFÖRDER 2571601
LPR 05P304
LPR 05P656
LPR 05P682
MAGNETI MARELLI 363702160258
MAGNETI MARELLI 363702161031
MAGNETI MARELLI 363702161070
METELLI 2201170
MINTEX MDB1386
MINTEX MDB1889
MINTEX MDK0107
MINTEX MDK0108
NIPPARTS J3600900
OPEL 1605454
OPEL 1605746
OPEL 1605789
OPEL 1605808
OPEL 90297770
OPEL 90398760
OPEL 90399495
OPEL 93192637
OPTIMAL 9588
OPTIMAL 9650
PAGID T1021
PAGID T1082
PAGID T1082ECO
QUINTON HAZELL 828600
QUINTON HAZELL BLF450
QUINTON HAZELL BP450
REMSA 828600
ROADHOUSE 828600
sbs 223607
SPIDAN 31706
SPIDAN 32553
SPIDAN 32706
SWAG 40916030
SWAG 89916339
TEXTAR 2186218305
TEXTAR 2119003
TEXTAR 2186201
TEXTAR 2186218005
TOPRAN 202465
VALEO 597115
VALEO 598184
ZIMMERMANN 211901801
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook