loadingimg

Wczytuję dane...
Tarcza hamulcowa TRW OPEL ASTRA VECTRA
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:83,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: DF1625
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcza hamulcowa firmy TRW
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Cena dotyczy 1 sztuki. Należy kupić komplet, czyli 2 sztuki.
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: DF1625
 
Informacje katalogowe DF1625
Typ tarczy hamulcowej wentylowany
Średnica [mm] 256
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 24
Minimalna grubość [mm] 21
średnica otworu centrującego [mm] 60
Wysokość [mm] 41
Ilość otworów 6
Wymiar gwintu 14
średnica otworu [mm] 100
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 ze śrubami
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 2

Występuje w samochodach

OPEL KADETT E (39_, 49_) (1984/09 -> 1991/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 i 90KM / 66KW - 1796 ccm C 18 NZ,C 18 NT
OPEL KADETT E kabriolet (43B_) (1986/10 -> 1993/02)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 GSi 156KM / 115KW - 1998 ccm 20 SER
2.0 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
OPEL ASTRA F (56_, 57_) (1991/09 -> 1998/09)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ,X 14 NZ
1.4 75KM / 55KW - 1389 ccm 14 NV
1.4 82KM / 60KW - 1389 ccm 14 SE
1.6 i 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm X 16 XEL
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR,C 16 NZ
1.6 i 71KM / 52KW - 1598 ccm X 16 SZ
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2,16 NZR
1.7 TDS 82KM / 60KW - 1686 ccm X 17 DT (TC4EE1),17 DT (TC4EE1)
1.7 D 60KM / 44KW - 1700 ccm 17 DR
1.7 D 57KM / 42KW - 1700 ccm 17 D
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.8 i 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm C 18 SEL
1.8 i 16V 112KM / 82KW - 1796 ccm 18 SE
1.8 i 16V 125KM / 92KW - 1799 ccm C 18 XE
2.0 i 115KM / 85KW - 1998 ccm C 20 NE
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
OPEL ASTRA F kabriolet (53_B) (1993/03 -> 2001/03)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.8 i 16V 116KM / 85KW - 1799 ccm C 18 XEL,X 18 XE
2.0 i 115KM / 85KW - 1998 ccm C 20 NE
OPEL ASTRA F hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) (1991/09 -> 1998/01)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ
1.4 75KM / 55KW - 1389 ccm 14 NV
1.4 82KM / 60KW - 1389 ccm 14 SE
1.4 Si 82KM / 60KW - 1389 ccm C 14 SE
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.6 i 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm X 16 XEL
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR,C 16 NZ
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2,16 NZR
1.7 TDS 82KM / 60KW - 1686 ccm X 17 DT (TC4EE1),17 DT (TC4EE1)
1.7 D 57KM / 42KW - 1700 ccm 17 D
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.7 D 60KM / 44KW - 1700 ccm 17 DR
1.8 116KM / 85KW - 1796 ccm 18 SE
1.8 i 16V 125KM / 92KW - 1799 ccm C 18 XE
1.8 i 16V 116KM / 85KW - 1799 ccm C 18 XEL,X 18 XE
2.0 GSI 16V 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.0 i 115KM / 85KW - 1998 ccm C 20 NE
OPEL CALIBRA A (85_) (1990/06 -> 1997/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 i 16V 4x4 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
2.0 i 16V 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.0 i 115KM / 85KW - 1998 ccm C 20 NE
2.0 i 4x4 115KM / 85KW - 1998 ccm C 20 NE
2.0 i 16V 4x4 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
OPEL VECTRA A (86_, 87_) (1988/08 -> 1995/11)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 i CAT 90KM / 66KW - 1796 ccm C 18 NZ
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2000/GT 16V CAT 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
2000/GT 16V 4x4 CAT 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
2.0 i 16V 4x4 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.5 CD 4x4 170KM / 125KW - 2498 ccm C 25 XE
OPEL VECTRA B hatchback (38_) (1995/10 -> 2003/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2
1.6 i 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL,Y 16 XE
1.7 TD 82KM / 60KW - 1686 ccm X 17 DT (TC4EE1)
1.8 i 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 DI 16V 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
2.0 i 112KM / 82KW - 1998 ccm 20 NEJ
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm C 20 SEL,X 20 XEV
2.5 i V6 170KM / 125KW - 2498 ccm X 25 XE
OPEL VECTRA B (36_) (1995/09 -> 2002/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 i 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL,Y 16 XE
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2
1.6 GL 82KM / 60KW - 1598 ccm 16 SV
1.7 TD 82KM / 60KW - 1686 ccm X 17 DT (TC4EE1)
1.8 i 16V 115KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 DI 16V 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm C 20 SEL,X 20 XEV
2.0 i 112KM / 82KW - 1998 ccm 20 NEJ
i 500 2.5 194KM / 143KW - 2498 ccm X 25 XE
2.5 i V6 170KM / 125KW - 2498 ccm X 25 XE
OPEL VECTRA B kombi (31_) (1996/11 -> 2003/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 i 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL,Y 16 XE
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2
1.7 TD 82KM / 60KW - 1686 ccm X 17 DT (TC4EE1)
1.8 i 16V 115KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DI 16V 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm C 20 SEL,X 20 XEV
2.0 i 112KM / 82KW - 1998 ccm 20 NEJ
i 500 2.5 194KM / 143KW - 2498 ccm X 25 XE
2.5 i V6 170KM / 125KW - 2498 ccm X 25 XE
OPEL ASTRA F kombi (51_, 52_) (1991/09 -> 1998/01)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 75KM / 55KW - 1389 ccm 14 NV
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm X 14 XE
1.4 i 60KM / 44KW - 1389 ccm C 14 NZ
1.6 i 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm X 16 XEL
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR,C 16 NZ
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2,16 NZR
1.7 TDS 82KM / 60KW - 1686 ccm X 17 DT (TC4EE1),17 DT (TC4EE1)
1.7 D 60KM / 44KW - 1700 ccm 17 DR
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.8 116KM / 85KW - 1796 ccm 18 SE
1.8 i 16V 125KM / 92KW - 1799 ccm C 18 XE
1.8 i 16V 116KM / 85KW - 1799 ccm C 18 XEL,X 18 XE
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.0 i 115KM / 85KW - 1998 ccm C 20 NE
2.0 i 16V 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
OPEL VECTRA A hatchback (88_, 89_) (1988/04 -> 1995/11)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 i CAT 90KM / 66KW - 1796 ccm C 18 NZ
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.0 i 16V CAT 150KM / 110KW - 1998 ccm C 20 XE
OPEL ASTRA F Van (55_) (1991/10 -> 1999/01)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.7 D 57KM / 42KW - 1700 ccm 17 D
OPEL ASTRA F CLASSIC sedan (1998/01 -> 2002/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 i 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm X 16 XEL
OPEL ASTRA F CLASSIC hatchback (1998/01 -> 2002/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 i 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm X 16 XEL
OPEL ASTRA F CLASSIC kombi (1998/01 -> 2005/01)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 i 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm X 16 XEL
CHEVROLET VECTRA (1996/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 110KM / 81KW - 1998 ccm  
CHEVROLET LANOS sedan (2005/11 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V 106KM / 78KW - 1598 ccm  
DAEWOO ESPERO (KLEJ) (1991/10 -> 1999/09)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 16V 90KM / 66KW - 1498 ccm A15MF
1.5 16V 88KM / 65KW - 1498 ccm  
1.8 95KM / 70KW - 1796 ccm C18LE
1.8 90KM / 66KW - 1796 ccm C18LE
2.0 105KM / 77KW - 1998 ccm C20LE
2.0 101KM / 74KW - 1998 ccm C20LZ
DAEWOO NEXIA (KLETN) (1995/02 -> 1997/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 16V 90KM / 66KW - 1498 ccm A15MF
DAEWOO NEXIA sedan (KLETN) (1995/02 -> 2001/03)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 16V 90KM / 66KW - 1498 ccm A15MF
DAEWOO LANOS sedan (KLAT) (1997/05 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V 106KM / 78KW - 1598 ccm A16DMS
DAEWOO LANOS (KLAT) (1997/05 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V 106KM / 78KW - 1598 ccm A16DMS
DAEWOO ARANOS (1995/01 -> 1997/11)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 90KM / 66KW - 1498 ccm V15L
1.8 95KM / 70KW - 1796 ccm Y18L
2.0 105KM / 77KW - 1998 ccm C20LE
DAEWOO CIELO (1994/06 -> 2000/11)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 90KM / 66KW - 1498 ccm V15L
LOTUS ELAN (1989/09 -> 1995/11)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 i 16V Turbo 156KM / 115KW - 1588 ccm Isuzu-Lotus 1.6i 16V Turbo

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 15878
ATE 24032401151
ATE 424115
ATE 24012401151
BENDIX 345055
BENDIX 561488B
BOSCH 0986478327
BOSCH 986478327
BREMBO 09514820
BREMBO 09514824
BREMBO 09514876
BREMBO 09960824
CHEVROLET 96179110
DAEWOO 96179110
DELPHI BG2443
DELPHI BG443
DELPHI BS3680
FAG BS3680
FEBI BILSTEIN 05179
FERODO DDF206
FERODO DRF206
GIRLING 6016251
JURID 561488J
JURID 561488JC
LEMFÖRDER 1224203
MAGNETI MARELLI 353613415240
MAGNETI MARELLI 431602040350
METELLI 230166
MINTEX MDC692
MINTEX MDK0108
OPEL 569042
OPEL 90250546
OPEL 90295087
OPEL 90487402
OPEL 569001
PAGID 52415
QUINTON HAZELL BDC3185
QUINTON HAZELL BDC3680
QUINTON HAZELL BSF3185
QUINTON HAZELL BSF3680
ROADHOUSE 617810
TEXTAR 92039200
TEXTAR 98200039201
VALEO 186189
ZIMMERMANN 4301461
ZIMMERMANN 430146120
ZIMMERMANN 430146150
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Tarcze hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!