loadingimg

Wczytuję dane...
TARCZE + KLOCKI BOSCH OPEL ZAFIRA ASTRA H PRZEDNIE
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:341,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: BOSCH
  • Model: 2^0 986 478 883;0 986 424 457
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcze BOSCH + klocki BOSCH
Strona zabudowy:
Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet 2x tarcze + klocki
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: 2x 0 986 478 883 i 0 986 424 457
 
Informacje katalogowe 0 986 478 883 / 0986478883
Średnica [mm] 280
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 25
Minimalna grubość [mm] 22
Typ tarczy hamulcowej wentylowany wewnętrznie
Średnica piasty koła [mm] 70
Ilość otworów 5
Powierzchnia lakierowany
Przetwarzanie wysoko nawęglany
Ciężar [kg] 6,28
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
BD782
 
Informacje katalogowe 0 986 424 457 / 0986424457
Styk ostrzegawczy o zużyciu ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu
Styk ostrzegawczy o zużyciu z akustycznym czujnikiem zużycia
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z podkładką wytłumiającą
Numer artykułu zalecanego dodatku 1987474241
Grubość [mm] 19,2
Wysokość 1 [mm] 71,5
Wysokość 2 [mm] 78,5
Szerokość 1 [mm] 155,3
Szerokość 2 [mm] 156,5
System hamulcowy ATE
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
23 057 , 8252D114 , E1 90R - 011075/802

Występuje w samochodach

OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) (1998/02 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G kabriolet (2001/03 -> 2005/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 24 0125 0131 1
ATE 24 0325 0131 1
ATE 13 0460 7116 2
ATE 607116
BARUM BAR25131
BENDIX 562070 B
BREMBO 09 7629 10
BREMBO 09 7629 11
BREMBO 09 7629 75
CHEVROLET 09 192 157
CHEVROLET 93 179 707
CHEVROLET 93 179 708
DELPHI LP1310
DELPHI LP1675
DELPHI BG3405
FERODO FDB1295
FERODO DDF 642
FERODO DDF1042
FERODO DDF1042-1
FERODO DDF1042C-1
HELLA 8DB 355 009-221
JURID 571975J
JURID 562070 J
JURID 562070JC
LPR O1411V
MAGNETI MARELLI 353613432240
MAGNETI MARELLI 360406038800
MAGNETI MARELLI 360406038803
MAGNETI MARELLI 431602041100
METELLI 23-0514
METELLI 800-514
MINTEX MDB1907
MINTEX MDC1050
OPEL 5 69 060
OPEL 90539466
OPEL 9117678
OPEL 93197592
OPEL 1605009
OPEL 1605035
OPEL 1605957
OPEL 1605996
OPEL 1605997
OPEL 90544001
OPEL 9192157
OPEL 93179707
OPEL 93179708
PAGID 52431
PAGID 52431PRO
PAGID T 1145
QUINTON HAZELL BDC4814
QUINTON HAZELL BDC4814HC
QUINTON HAZELL BSF4814
QUINTON HAZELL BP984
REMSA 6584.10
REMSA 683.02
ROADHOUSE 2683.02
SAAB 93179707
SAAB 93179708
sbs 1815203630
sbs 203630
TEXTAR 92091900
TEXTAR 92091903
TEXTAR 98200 0919
TEXTAR 98200 0919 0 1
TEXTAR 98200 0919 0 1 PRO
TEXTAR 23057 204 0 5
TEXTAR 2305701
VALEO 186 593
VALEO 186684
ZIMMERMANN 430 1483 00
ZIMMERMANN 430.1483.20
ZIMMERMANN 430.1483.50
ZIMMERMANN 430.1483.52
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Zestawy (tarcze i klocki)
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!