loadingimg

Wczytuję dane...
TARCZE + KLOCKI BOSCH ASTRA H ZAFIRA II MERIVA
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:366,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: BOSCH
  • Model: 2^0 986 478 883;0 986 424 707
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcze BOSCH + klocki BOSCH
Strona zabudowy:
Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet 2x tarcze + klocki
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: 2x 0 986 478 883 i 0 986 424 707
 
Informacje katalogowe 0 986 478 883 / 0986478883
Średnica [mm] 280
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 25
Minimalna grubość [mm] 22
Typ tarczy hamulcowej wentylowany wewnętrznie
Średnica piasty koła [mm] 70
Ilość otworów 5
Powierzchnia lakierowany
Przetwarzanie wysoko nawęglany
Ciężar [kg] 6,28
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
BD782
 
Informacje katalogowe 0 986 424 707 / 0986424707
Styk ostrzegawczy o zużyciu ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu
Styk ostrzegawczy o zużyciu z akustycznym czujnikiem zużycia
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z podkładką wytłumiającą
Numer artykułu zalecanego dodatku 1987474241
Grubość [mm] 19,5
Wysokość 1 [mm] 69,7
Wysokość 2 [mm] 76
Szerokość 1 [mm] 155,3
Szerokość 2 [mm] 156,5
System hamulcowy ATE
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
23844 , E1 90R - 011075/813

Występuje w samochodach

OPEL ASTRA G kombi (F35_) (1998/02 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G sedan (F69_) (1998/09 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ZAFIRA (F75_) (1999/04 -> 2005/06)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 CNG 97KM / 71KW - 1598 ccm Z 16 YNG
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G coupe (F07_) (2000/03 -> 2005/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
OPEL MERIVA (2003/05 -> 2010/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V Twinport LPG 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm A 17 DTR,Z 17 DTR
1.7 CDTI 100KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
OPEL ASTRA H (2004/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
1.4 LPG 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.6 116KM / 85KW - 1598 ccm A 16 XER,Z 16 XER
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
OPEL ASTRA H kombi (2004/08 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER,A 18 XER
OPEL ASTRA H GTC (2005/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 75KM / 55KW - 1364 ccm Z 14 XEL
OPEL ASTRA H sedan (2007/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 116KM / 85KW - 1598 ccm Z 16 XER
1.7 CDTi 110KM / 81KW - 1686 ccm Z 17 DTJ
OPEL MERIVA B (2010/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 75KM / 55KW - 1248 ccm A 13 DTC
1.4 LPG 120KM / 88KW - 1364 ccm
1.4 140KM / 103KW - 1364 ccm A 14 NET
1.7 CDTI 100KM / 74KW - 1686 ccm A 17 DT
OPEL ASTRA H Van (2004/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 CDTI 110KM / 81KW - 1686 ccm Z 17 DTJ,A 17 DTJ
OPEL ZAFIRA Van (2005/07 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER,Z 18 XEP,A 18 XER

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 24 0125 0131 1
ATE 24 0325 0131 1
ATE 13 0460 7179 2
ATE 607179
BARUM BAR25131
BENDIX 562070 B
BENDIX 573153B
BREMBO 09 7629 10
BREMBO 09 7629 11
BREMBO 09 7629 75
CHEVROLET 1605456
DELPHI BG3405
DELPHI LP1861
FERODO DDF 642
FERODO FDB1640
FERODO DDF1042
FERODO DDF1042-1
FERODO DDF1042C-1
HELLA 8DB 355 009-221
JURID 573153J
JURID 562070 J
JURID 562070JC
LPR O1411V
MAGNETI MARELLI 353613432240
MAGNETI MARELLI 360406038800
MAGNETI MARELLI 360406038803
MAGNETI MARELLI 431602041100
METELLI 23-0514
METELLI 800-514
MINTEX MDB2633
MINTEX MDC1050
OPEL 9117678
OPEL 93197592
OPEL 1605080
OPEL 1605252
OPEL 1605456
OPEL 1605998
OPEL 9195145
OPEL 93176115
OPEL 93176429
OPEL 93181189
OPEL 93186713
OPEL 5 69 060
OPEL 93189698
OPEL 90539466
OPEL 93192578
PAGID T 1225
PAGID 52431
PAGID 52431PRO
QUINTON HAZELL BDC4814
QUINTON HAZELL BDC4814HC
QUINTON HAZELL BSF4814
REMSA 1036.02
REMSA 6584.10
ROADHOUSE 21036.02
SAAB 16 05 456
sbs 1815203630
sbs 203630
TEXTAR 23832 204 0 5
TEXTAR 2383201
TEXTAR 92091900
TEXTAR 92091903
TEXTAR 98200 0919
TEXTAR 98200 0919 0 1
TEXTAR 98200 0919 0 1 PRO
VALEO 186 593
VALEO 186684
ZIMMERMANN 430 1483 00
ZIMMERMANN 430.1483.20
ZIMMERMANN 430.1483.50
ZIMMERMANN 430.1483.52
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Zestawy (tarcze i klocki)
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!