loadingimg

Wczytuję dane...
TARCZE KLOCKI BOSCH OPEL ZAFIRA II ASTRA H PRZEDN
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:452,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: BOSCH
  • Model: 2^0 986 479 113;0 986 424 707
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcze BOSCH + klocki BOSCH
Strona zabudowy:
Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet 2x tarcze + klocki
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: 2x 0 986 479 113 i 0 986 424 707
 
Informacje katalogowe 0 986 479 113 / 0986479113
Średnica [mm] 308
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 25
Minimalna grubość [mm] 22
Typ tarczy hamulcowej wentylowany wewnętrznie
Średnica piasty koła [mm] 70
Ilość otworów 5
Powierzchnia lakierowany
Przetwarzanie wysoko nawęglany
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
BD1043
 
Informacje katalogowe 0 986 424 707 / 0986424707
Styk ostrzegawczy o zużyciu ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu
Styk ostrzegawczy o zużyciu z akustycznym czujnikiem zużycia
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z podkładką wytłumiającą
Numer artykułu zalecanego dodatku 1987474241
Grubość [mm] 19,5
Wysokość 1 [mm] 69,7
Wysokość 2 [mm] 76
Szerokość 1 [mm] 155,3
Szerokość 2 [mm] 156,5
System hamulcowy ATE
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
23844 , E1 90R - 011075/813

Występuje w samochodach

OPEL ASTRA G coupe (F07_) (2000/03 -> 2005/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 16V Turbo 192KM / 141KW - 1998 ccm Z 20 LET
OPEL ASTRA G kabriolet (2001/03 -> 2005/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 16V Turbo 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
OPEL MERIVA (2003/05 -> 2010/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 Turbo 180KM / 132KW - 1598 ccm Z 16 LET
OPEL ASTRA H (2004/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm A 17 DTR,Z 17 DTR
1.9 CDTI 100KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DTL
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
2.0 Turbo 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
OPEL ASTRA H kombi (2004/08 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm A 17 DTR,Z 17 DTR
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
2.0 Turbo 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
OPEL ASTRA H GTC (2005/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm A 17 DTR
1.9 CDTi 16V 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DTJ
OPEL ZAFIRA (A05) (2005/07 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 CNG Turbo 150KM / 110KW - 1598 ccm Z 16 XNT,A 16 XNT
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
2.2 150KM / 110KW - 2198 ccm Z 22 YH
OPEL MERIVA B (2010/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 140KM / 103KW - 1364 ccm A 14 NET
1.7 CDTI 100KM / 74KW - 1686 ccm A 17 DT
1.7 CDTI 131KM / 96KW - 1686 ccm A 17 DTS
OPEL ASTRA H Van (2004/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
OPEL ZAFIRA Van (2005/07 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER,Z 18 XEP,A 18 XER

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 24 0125 0142 1
ATE 24 0325 0142 1
ATE 24 1125 0142 1
ATE 13 0460 7179 2
ATE 607179
BENDIX 562240 B
BENDIX 573153B
BREMBO 09 9369 10
BREMBO 09 9369 11
CHEVROLET 1605456
DELPHI BG3770
DELPHI LP1861
FERODO DDF 1261
FERODO FDB1640
HELLA 8DB 355 009-221
JURID 562240 J
JURID 562240JC
JURID 573153J
LPR O1015V
MAGNETI MARELLI 353613452240
MAGNETI MARELLI 360406039700
METELLI 23-0826
METELLI 800-826
MINTEX MDC1500
MINTEX MDB2633
OPEL 1605252
OPEL 1605456
OPEL 1605998
OPEL 9195145
OPEL 93176115
OPEL 93176429
OPEL 93181189
OPEL 93186713
OPEL 5 69 061
OPEL 9184405
OPEL 9194477
OPEL 1605080
OPEL 93189698
OPEL 93192578
PAGID 50358
PAGID 50358PRO
PAGID T 1225
QUINTON HAZELL BDC5276
QUINTON HAZELL BDC5276BD
QUINTON HAZELL BSF5276
REMSA 6729.10
REMSA 1036.02
ROADHOUSE 21036.02
SAAB 45 67 798
SAAB 53 91 560
SAAB 91 84 405
SAAB 16 05 456
sbs 1815203654
TEXTAR 92110900
TEXTAR 92110903
TEXTAR 98200 1109
TEXTAR 98200 1109 0 1
TEXTAR 98200 1109 0 1 PRO
TEXTAR 23832 204 0 5
TEXTAR 2383201
VALEO 197244
ZIMMERMANN 430.1488.00
ZIMMERMANN 430.1488.20
ZIMMERMANN 430.1488.50
ZIMMERMANN 430.1488.52
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Zestawy (tarcze i klocki)
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!