loadingimg

Wczytuję dane...
TARCZE + KLOCKI BOSCH ASTRA H ZAFIRA COMBO TYLNE
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:233,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: BOSCH
  • Model: 2^0 986 478 884;0 986 494 654
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcze BOSCH + klocki BOSCH
Strona zabudowy: Oś tylna / Tył / Tylne
Zakup dotyczy (ilość): Komplet 2x tarcze + klocki
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: 2x 0 986 478 884 i 0 986 494 654
 
Informacje katalogowe 0 986 478 884 / 0986478884
średnica [mm] 264
grubość tarczy hamulcowej [mm] 10
Minimalna grubość [mm] 8
Wysokość [mm] 42,3
Typ tarczy hamulcowej pełny
Średnica piasty koła [mm] 65,6
Ilość otworów 5
Powierzchnia lakierowany
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 2
BD783
 
Informacje katalogowe 0 986 494 654 / 0986494654
Styk ostrzegawczy o zużyciu ze stykiem zużycia
Styk ostrzegawczy o zużyciu ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu
Styk ostrzegawczy o zużyciu z akustycznym czujnikiem zużycia
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z dodatkami
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 ze śrubami
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z podkładką wytłumiającą
Numer artykułu zalecanego dodatku 1987474316
grubość [mm] 15
Szerokość [mm] 95,3
Wysokość [mm] 42,8
System hamulcowy Lucas-Girling
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
23 417 , E1 90R - 011078/861

Występuje w samochodach

OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) (1998/02 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.6 LPG 101KM / 74KW - 1598 ccm
1.8 110KM / 81KW - 1796 ccm Z 18 XEL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
2.0 OPC 192KM / 141KW - 1998 ccm Z 20 LET
2.0 16V OPC 160KM / 118KW - 1998 ccm X 20 XER
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.0 OPC 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LET,Z 20 LER
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 DTI 117KM / 86KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G kombi (F35_) (1998/02 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 CNG 97KM / 71KW - 1598 ccm Z 16 YNG
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
2.0 OPC 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
2.0 OPC 192KM / 141KW - 1998 ccm Z 20 LET
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 DTI 117KM / 86KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G sedan (F69_) (1998/09 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 LPG 101KM / 74KW - 1598 ccm
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 DTI 117KM / 86KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ZAFIRA (F75_) (1999/04 -> 2005/06)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 CNG 97KM / 71KW - 1598 ccm Z 16 YNG
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 86KM / 63KW - 1995 ccm
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH
2.0 DI 16V 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
2.0 OPC 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LET,Z 20 LER
2.0 OPC 192KM / 141KW - 1998 ccm Z 20 LET
2.2 DTI 16V 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 DTI 16V 117KM / 86KW - 2172 ccm
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G coupe (F07_) (2000/03 -> 2005/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 16V Turbo 190KM / 140KW - 1998 ccm Z 20 LET
2.0 16V Turbo 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
2.0 16V Turbo 192KM / 141KW - 1998 ccm Z 20 LET
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G nadwozie pełne (F70) (1999/01 -> 2005/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
OPEL ASTRA G kabriolet (2001/03 -> 2005/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
2.0 16V Turbo 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
2.0 OPC 192KM / 141KW - 1998 ccm Z 20 LET
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL COMBO nadwozie pełne / kombi (2001/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 CDTI 16V 101KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
OPEL MERIVA (2003/05 -> 2010/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 69KM / 51KW - 1248 ccm Y 13 DT,Z 13 DT
1.3 CDTI 75KM / 55KW - 1248 ccm Z 13 DTJ
1.4 16V Twinport LPG 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 16V Twinport 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.6 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 87KM / 64KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 Turbo 180KM / 132KW - 1598 ccm Z 16 LET
1.7 DTI 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm A 17 DTR,Z 17 DTR
1.7 CDTI 100KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
OPEL COMBO Tour (2001/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 CDTI 16V 101KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
OPEL ASTRA H (2004/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
1.4 75KM / 55KW - 1364 ccm Z 14 XEL
1.4 LPG 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 80KM / 59KW - 1364 ccm Z 14 XEL
1.6 116KM / 85KW - 1598 ccm A 16 XER,Z 16 XER
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.7 CDTI 110KM / 81KW - 1686 ccm Z 17 DTJ,A 17 DTJ
1.7 CDTI 100KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER,A 18 XER
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
1.9 CDTI 100KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DTL
1.9 CDTI 16V 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DTJ
2.0 Turbo 240KM / 177KW - 1998 ccm Z 20 LEH
2.0 Turbo 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
2.0 Turbo 170KM / 125KW - 1998 ccm Z 20 LEL
OPEL ASTRA H kombi (2004/08 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
1.4 75KM / 55KW - 1364 ccm Z 14 XEL
1.4 LPG 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.6 Turbo 180KM / 132KW - 1598 ccm Z 16 LET
1.6 LPG 116KM / 85KW - 1598 ccm Z 16 XER
1.6 116KM / 85KW - 1598 ccm Z 16 XER
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm A 17 DTR,Z 17 DTR
1.7 CDTI 110KM / 81KW - 1686 ccm Z 17 DTJ,A 17 DTJ
1.7 CDTI 101KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER,A 18 XER
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.9 CDTI 100KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DTL
1.9 CDTI 16V 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DTJ
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
2.0 Turbo 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
2.0 Turbo 170KM / 125KW - 1998 ccm Z 20 LEL
OPEL ASTRA H GTC (2005/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
1.4 75KM / 55KW - 1364 ccm Z 14 XEL
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.6 Turbo 180KM / 132KW - 1598 ccm Z 16 LET
1.6 116KM / 85KW - 1598 ccm Z 16 XER
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.7 CDTi 101KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm A 17 DTR
1.7 CDTI 110KM / 81KW - 1686 ccm A 17 DTJ
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.9 CDTi 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
1.9 CDTI 101KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DTL
1.9 CDTi 16V 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DTJ
2.0 Turbo 240KM / 177KW - 1998 ccm Z 20 LEH
2.0 Turbo 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
2.0 Turbo 170KM / 125KW - 1998 ccm Z 20 LEL
OPEL ZAFIRA (A05) (2005/07 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 115KM / 85KW - 1598 ccm A 16 XER,Z 16 XER
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z 16 XEP,Z 16 XE1
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm A 17 DTR
1.7 CDTI 110KM / 81KW - 1686 ccm Z 17 DTJ,A 17 DTJ
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER,Z 18 XEP,A 18 XER
1.8 120KM / 88KW - 1796 ccm
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
1.9 CDTI 100KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DTL
2.0 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
2.2 150KM / 110KW - 2198 ccm Z 22 YH
OPEL ASTRA H TwinTop (2005/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 Turbo 180KM / 132KW - 1598 ccm Z 16 LET
1.6 116KM / 85KW - 1598 ccm Z 16 XER
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z 16 XEP,Z 16 XE1
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER,A 18 XER
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
2.0 Turbo 170KM / 125KW - 1998 ccm Z 20 LEL
OPEL ASTRA H sedan (2007/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTi 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
1.6 116KM / 85KW - 1598 ccm Z 16 XER
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm
1.7 CDTi 110KM / 81KW - 1686 ccm Z 17 DTJ
1.7 CDTi 101KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER,A 18 XER
OPEL MERIVA B (2010/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 75KM / 55KW - 1248 ccm A 13 DTC
1.3 CDTI 95KM / 70KW - 1248 ccm A 13 DTE
1.4 LPG 120KM / 88KW - 1364 ccm
1.4 140KM / 103KW - 1364 ccm A 14 NET
1.4 120KM / 88KW - 1364 ccm A 14 NEL
1.4 100KM / 74KW - 1398 ccm A 14 XER
1.6 CDTI 110KM / 81KW - 1598 ccm
1.6 CDTI 95KM / 70KW - 1598 ccm
1.6 CDTi 136KM / 100KW - 1598 ccm
1.7 CDTI 110KM / 81KW - 1686 ccm A 17 DTC
1.7 CDTI 100KM / 74KW - 1686 ccm A 17 DT
1.7 CDTI 131KM / 96KW - 1686 ccm A 17 DTS
OPEL ASTRA H Van (2004/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm
1.7 CDTI 110KM / 81KW - 1686 ccm Z 17 DTJ,A 17 DTJ
1.7 CDTI 101KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm A 17 DTR,Z 17 DTR
1.9 CDTI 16V 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DTJ
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
OPEL ZAFIRA Van (2005/07 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 CDTI 110KM / 81KW - 1686 ccm Z 17 DTJ,A 17 DTJ
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER,Z 18 XEP,A 18 XER
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) hatchback (1998/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm
1.6 Dualfuel 85KM / 63KW - 1598 ccm Z 16 XE
1.8 16V Dualfuel 118KM / 87KW - 1796 ccm Z 18 XE
2.0 SRI Turbo 192KM / 141KW - 1998 ccm Z 20 LET
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) (1998/02 -> 2005/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 Dualfuel 85KM / 63KW - 1598 ccm Z 16 XE
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kombi (1998/02 -> 2005/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm
1.8 16V Dualfuel 118KM / 87KW - 1796 ccm Z 18 XE
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
VAUXHALL ZAFIRA Mk I (A) (1998/11 -> 2005/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 CNG 97KM / 71KW - 1598 ccm Z 16 YNG
2.0 GSI Turbo 192KM / 141KW - 1998 ccm Z 20 LET
1.9 199KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LET
2.2 D 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) coupe (2000/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 16V Dualfuel 118KM / 87KW - 1796 ccm Z 18 XE
2.0 199KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LET
VAUXHALL ASTRAVAN Mk IV (G) (1998/08 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 DTI 100KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH
VAUXHALL ASTRA Mk IV (G) kabriolet (2001/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
2.0 Turbo 192KM / 141KW - 1998 ccm Z 20 LET
2.0 199KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LET
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
VAUXHALL COMBO Mk II (C) (2001/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 CDTI 16V 101KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
VAUXHALL MERIVA Mk I (A) (2003/01 -> 2010/06)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 75KM / 55KW - 1248 ccm Z 13 DTJ
1.4 16V Twinport 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.6 i 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE
1.6 i 87KM / 64KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 CDTI 16V 100KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
1.8 i 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) hatchback (2004/01 -> 2009/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 75KM / 55KW - 1364 ccm Z 14 XEL
1.6 115KM / 85KW - 1598 ccm Z 16 XER
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.7 CDTI 100KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
2.0 Turbo 240KM / 177KW - 1998 ccm Z 20 LEH
2.0 Turbo 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
2.0 Turbo 170KM / 125KW - 1998 ccm Z 20 LEL
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) kombi (2004/08 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTi 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 75KM / 55KW - 1364 ccm Z 14 XEL
1.6 115KM / 85KW - 1598 ccm Z 16 XER
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.7 CDTi 100KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.9 CDTi 100KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DTL
1.9 CDTi 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
1.9 CDTi 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
2.0 Turbo 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
2.0 Turbo 170KM / 125KW - 1998 ccm Z 20 LEL
VAUXHALL ZAFIRA Mk II (B) (2005/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 115KM / 85KW - 1598 ccm A 16 XER,Z 16 XER
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm A 17 DTR
1.7 CDTI 110KM / 81KW - 1686 ccm Z 17 DTJ
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER,Z 18 XEP,A 18 XER
1.8 120KM / 88KW - 1796 ccm
1.9 CDTI 100KM / 74KW - 1910 ccm
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
2.0 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
2.2 150KM / 110KW - 2198 ccm Z 22 YH
VAUXHALL ASTRA TwinTop Mk V (H) (2006/01 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 i 16V 116KM / 85KW - 1598 ccm Z 16 XER
1.9 CDTi 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
2.0 Turbo 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
2.0 170KM / 125KW - 1998 ccm Z 20 LEL
VAUXHALL ASTRA Mk V (H) Sport Hatch (2005/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTi 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 75KM / 55KW - 1364 ccm Z 14 XEL
1.6 i 16V 116KM / 85KW - 1598 ccm Z 16 XER
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.7 CDTi 110KM / 81KW - 1686 ccm A 17 DTJ
1.7 CDTi 100KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
1.7 CDTI 125KM / 92KW - 1686 ccm
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.9 CDTi 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTi 101KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DTL
1.9 CDTi 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
2.0 VXR 240KM / 176KW - 1998 ccm Z 20 LEH
2.0 Turbo 170KM / 125KW - 1998 ccm Z 20 LEL
VAUXHALL ASTRAVAN Mk V (H) (2005/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTi 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
1.4 i 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP,Z 16 XE1
1.7 CDTi 125KM / 92KW - 1686 ccm
1.7 CDTi 110KM / 81KW - 1686 ccm
1.7 CDTI 101KM / 74KW - 1686 ccm Z 17 DTH
1.7 CDTi 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.9 CDTi 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTi 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
VAUXHALL MERIVA Mk II (B) (2010/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTi 95KM / 70KW - 1248 ccm A 13 DTE
1.3 CDTI 75KM / 55KW - 1248 ccm A 13 DTC
1.4 140KM / 103KW - 1364 ccm A 14 NET
1.4 120KM / 88KW - 1364 ccm A 14 NEL
1.4 LPG 120KM / 88KW - 1364 ccm
1.4 101KM / 74KW - 1398 ccm A 14 XER
1.6 CDTi 136KM / 100KW - 1598 ccm
1.6 CDTi ecoFLEX 110KM / 81KW - 1598 ccm
1.7 CDTI 101KM / 74KW - 1686 ccm A 17 DT
1.7 CDTi 131KM / 96KW - 1686 ccm A 17 DTS
1.7 CDTi 110KM / 81KW - 1686 ccm A 17 DTC
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) (2001/09 -> 2012/02)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 CDTI 16V 101KM / 74KW - 1686 ccm
CHEVROLET ASTRA hatchback (1998/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.2 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
CHEVROLET ZAFIRA (2005/07 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.2 150KM / 110KW - 2198 ccm Z 22 YH
HOLDEN ASTRA kabriolet (TS) (2001/02 -> 2004/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 i Turbo 192KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
HOLDEN ZAFIRA (TT) (2000/07 -> 2006/02)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.2 i 147KM / 108KW - 2198 ccm

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 24 0110 0250 1
ATE 24 0310 0250 1
ATE 13 0460 2868 2
ATE 602868
BARUM BAR10250
BENDIX 562072 B
BENDIX 573122 B
BOSCH 0 986 424 646
BREMBO 08 7627 10
BREMBO 08 7627 11
BREMBO 08 7627 75
CHEVROLET 9117772
CHEVROLET 1605122
CHEVROLET 1605128
CHEVROLET 1605233
CHEVROLET 93 170 602
CHEVROLET 93 190 577
CHEVROLET 95 507 655
DELPHI LP1717
DELPHI BG3406
DELPHI LP1681
FERODO FDB1521
FERODO DDF 1044
FERODO DDF1044-1
FERODO DDF1044C-1
GIRLING 6115152
GIRLING 6040513
GIRLING DF 4051
HELLA 8DB 355 011-361
HELLA 8DB 355 018-781
JURID 573122 J
JURID 562072 J
KIA 58302 1PA30
LPR O1431P
MAGNETI MARELLI 353613435540
MAGNETI MARELLI 360406039000
MAGNETI MARELLI 360406039003
MAGNETI MARELLI 431602041110
METELLI 23-0489
METELLI 800-489
MINTEX MDC1052
OPEL 16 05 122
OPEL 1605086
OPEL 1605128
OPEL 1605233
OPEL 1605625
OPEL 1605967
OPEL 1605995
OPEL 93169143
OPEL 93170602
OPEL 93176118
OPEL 93179164
OPEL 93188727
OPEL 93190577
OPEL 95507655
OPEL 5 69 109
OPEL 90575113
OPEL 9117772
PAGID 52433PRO
PAGID T 5158
PAGID 52433
QUINTON HAZELL BDC4816
QUINTON HAZELL BSF4816
REMSA 6578.00
REMSA 957.02
ROADHOUSE 2957.02
SAAB 16 05 128
SAAB 16 05 233
SAAB 93190577
SAAB 95507655
sbs 1815203631
sbs 203631
TEXTAR 2341703
TEXTAR 92092100
TEXTAR 92092103
TEXTAR 98200 0921
TEXTAR 98200 0921 0 1
TEXTAR 98200 0921 0 1 PRO
TEXTAR 23417 152 1 5
TRW GDB1515
VALEO 186 595
ZIMMERMANN 430 1485 00
ZIMMERMANN 430.1485.50
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Zestawy (tarcze i klocki)
    • Strona zabudowy: 
    • Oś tylna
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!