loadingimg

Wczytuję dane...
TARCZE 256 MM KLOCKI BOSCH OPEL ASTRA II ASTRA G
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:302,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: BOSCH
  • Model: 2^0 986 478 881;0 986 424 456
  • Gwarancja: 24 miesięcy
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcze BOSCH + klocki BOSCH
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet 2x tarcze + klocki
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: 2x 0 986 478 881 i 0 986 424 456
 
Informacje katalogowe 0 986 478 881 / 0986478881
Średnica [mm] 256
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 24
Minimalna grubość [mm] 22
Typ tarczy hamulcowej wentylowany wewnętrznie
Średnica piasty koła [mm] 60
Ilość otworów 4
Powierzchnia lakierowany
Przetwarzanie wysoko nawęglany
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
BD780
 
Informacje katalogowe 0 986 424 456 / 0986424456
Styk ostrzegawczy o zużyciu ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu
Styk ostrzegawczy o zużyciu z akustycznym czujnikiem zużycia
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z podkładką wytłumiającą
Wysokość 1 [mm] 62
Wysokość 2 [mm] 63
Szerokość 1 [mm] 178
Szerokość 2 [mm] 160,4
Grubość 1 [mm] 17,7
Grubość 2 [mm] 16,8
System hamulcowy ATE
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
23066 , E1 90R - 011075/801

Występuje w samochodach

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) (1998/02 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 16V 65KM / 48KW - 1199 ccm X 12 XE
1.2 16V 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm Z 14 XE,X 14 XE
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
1.8 110KM / 81KW - 1796 ccm Z 18 XEL
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
OPEL ASTRA G kombi (F35_) (1998/02 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 16V 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 16V 65KM / 48KW - 1199 ccm X 12 XE
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm Z 14 XE,X 14 XE
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
OPEL ASTRA G sedan (F69_) (1998/09 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 16V 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 16V 65KM / 48KW - 1199 ccm X 12 XE
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm Z 14 XE,X 14 XE
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
OPEL ASTRA G nadwozie pełne (F70) (1999/01 -> 2005/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
OPEL ASTRA G kabriolet (2001/03 -> 2005/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 24 0124 0152 1
ATE 24 0324 0152 1
ATE 13 0460 7115 2
ATE 607115
BARUM BAR24152
BENDIX 562069 B
BREMBO 09 7628 10
BREMBO 09 7628 11
BREMBO 09 7628 14
BREMBO 09 7628 75
DELPHI BG3404
DELPHI LP1309
DELPHI LP1673
FERODO DDF 1041
FERODO DDF1041-1
FERODO DDF1041C-1
FERODO FDB1293
HELLA 8DB 355 008-571
JURID 571968J
JURID 562069 J
JURID 562069JC
LPR O1401V
MAGNETI MARELLI 353613431240
MAGNETI MARELLI 360406038700
MAGNETI MARELLI 360406038703
MAGNETI MARELLI 431602041090
METELLI 23-0490
METELLI 800-490
MINTEX MDB1908
MINTEX MDC1049
OPEL 5 69 059
OPEL 90497879
OPEL 1605000
OPEL 9117677
OPEL 1605034
OPEL 1605070
OPEL 1605959
OPEL 90544025
OPEL 9195144
OPEL 9195607
OPEL 93171035
PAGID 52430
PAGID 52430PRO
PAGID T 1164
QUINTON HAZELL BDC4813
QUINTON HAZELL BDC4813BD
QUINTON HAZELL BDC4813HC
QUINTON HAZELL BSF4813
QUINTON HAZELL BP983
REMSA 6572.10
REMSA 684.02
ROADHOUSE 2684.02
sbs 1815203629
sbs 203629
TEXTAR 92091800
TEXTAR 92091803
TEXTAR 98200 0918
TEXTAR 98200 0918 0 1
TEXTAR 98200 0918 0 1 PRO
TEXTAR 23063 173 0 5
TEXTAR 2306302
VALEO 186 592
ZIMMERMANN 430 1482 00
ZIMMERMANN 430.1482.20
ZIMMERMANN 430.1482.50
ZIMMERMANN 430.1482.52
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Zestawy (tarcze i klocki)
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook