loadingimg

Wczytuję dane...
SPRĘŻYNY KAYABA SPRĘŻYNA ASTRA G VECTRA B PRZÓD KYB
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:72,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: RH1258
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Sprężyna zawieszenia
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: RH1258
 
Informacje katalogowe RH1258
Projekt resora sprężyna zwojowa
Ciężar [kg] 2,124
Grubość 1 [mm] 12,5
średnica zewnętrzna [mm] 141
Długość [mm] 313
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Licytowany towar występuje w samochodach

OPEL VECTRA B hatchback (38_) (1995/10 -> 2003/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 TD 82KM / 60KW - 1686 ccm X 17 DT (TC4EE1)
2.0 i 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm C 20 SEL,X 20 XEV
2.2 i 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
2.5 196KM / 144KW - 2498 ccm
OPEL VECTRA B (36_) (1995/09 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 DI 16V 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
2.0 i 112KM / 82KW - 1998 ccm 20 NEJ
2.5 i V6 170KM / 125KW - 2498 ccm X 25 XE
OPEL VECTRA B kombi (31_) (1996/11 -> 2003/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 DI 16V 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
2.0 i 112KM / 82KW - 1998 ccm 20 NEJ
2.5 i V6 170KM / 125KW - 2498 ccm X 25 XE
OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) (1998/02 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
OPEL ASTRA G kombi (F35_) (1998/02 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
OPEL ASTRA G sedan (F69_) (1998/09 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
OPEL ASTRA G kabriolet (2001/03 -> 2005/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BILSTEIN 36-130146
CS Germany 14774266
CS Germany 14774267
CS Germany 14774268
CS Germany 14774284
CS Germany 14774407
DELPHI SC10031
DELPHI SC10061
K+F 774 264 00
KAGER 84-1116
KAMOKA 2110193
KAMOKA 2110205
KAMOKA 2110206
KILEN 20047
KILEN 20432
KILEN 20435
KILEN 20436
KILEN 20952
KILEN 20958
KILEN 31047
KILEN 31050
KILEN 31051
KILEN 31063
KILEN 31069
LESJÖFORS 4063475
LESJÖFORS 4094658
LESJÖFORS 4094661
LESJÖFORS 4094662
LESJÖFORS 4094665
LESJÖFORS 4094671
LESJÖFORS 4063449
LESJÖFORS 4063452
LESJÖFORS 4063453
LESJÖFORS 4063457
LESJÖFORS 4063463
Magnum Technology SX018MT
Magnum Technology SX064MT
Magnum Technology SX065MT
MEYLE 614 639 0027
OPEL 312836
OPEL 90512020
OPEL 90512021
OPEL 90512997
OPEL 90541042
OPEL 90542499
OPEL 9118355
OPEL 9118357
OPEL 9194840
QUINTON HAZELL QSS2408
QUINTON HAZELL QSS2416
QUINTON HAZELL QSS2407
RUVILLE 895323
RUVILLE 895331
RUVILLE 895386
RUVILLE 895391
SACHS 997 992
SPIDAN 55980
SUPLEX 23224
SUPLEX 23229
TRW JCS277
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Sprężyny zawieszenia
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook