loadingimg

Wczytuję dane...
BOSCH KLOCKI HAMULCOWE VECTRA B 1.6 - 2.5 V6 DTI
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:127,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: BOSCH
  • Model: 0 986 424 360.
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: BOSCH KLOCKI HAMULCOWE
Strona zabudowy:
Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 szt = komplet na jedną oś
Numer katalogowy: 0 986 424 360
 
Informacje katalogowe 0 986 424 360 / 0986424360
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z podkładką wytłumiającą
Numer artykułu zalecanego dodatku 1987474241
Grubość [mm] 19,3
Wysokość [mm] 74
Szerokość 1 [mm] 156,5
Szerokość 2 [mm] 155,2
System hamulcowy ATE
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
21 829 , 7605D736; 7605D800; 7711D840 , E1 90R - 011075/795

Występuje w samochodach

OPEL CALIBRA A (85_) (1990/06 -> 1997/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 i Turbo 4x4 204KM / 150KW - 1998 ccm C 20 LET
OPEL VECTRA B hatchback (38_) (1995/10 -> 2003/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 i 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL,Y 16 XE
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2
1.8 i 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 i 112KM / 82KW - 1998 ccm 20 NEJ
2.2 i 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
2.5 196KM / 144KW - 2498 ccm
OPEL VECTRA B (36_) (1995/09 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2
1.8 i 16V 115KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 i 112KM / 82KW - 1998 ccm 20 NEJ
2.2 i 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
i 500 2.5 194KM / 143KW - 2498 ccm X 25 XE
OPEL VECTRA B kombi (31_) (1996/11 -> 2003/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 i 16V 100KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL,Y 16 XE
1.6 i 75KM / 55KW - 1598 ccm 16 LZ2
1.8 i 16V 115KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 i 112KM / 82KW - 1998 ccm 20 NEJ
2.2 i 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
i 500 2.5 194KM / 143KW - 2498 ccm X 25 XE
SAAB 900 II kabriolet (1993/12 -> 1998/02)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 i 131KM / 96KW - 1985 ccm B204I
SAAB 900 II (1993/07 -> 1998/02)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 i 133KM / 98KW - 1985 ccm B206I
SAAB 900 II coupe (1993/12 -> 1998/02)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 i 133KM / 98KW - 1985 ccm B206I
SAAB 9-5 (YS3E) (1997/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TiD 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
2.0 Turbo SE 192KM / 141KW - 1985 ccm B205E
2.2 TiD 120KM / 88KW - 2171 ccm D223L
2.3 Turbo 230KM / 169KW - 2290 ccm B235R
2.3 Turbo 260KM / 191KW - 2290 ccm B235R
2.3 Turbo 256KM / 188KW - 2290 ccm B235R
2.3 Turbo 250KM / 184KW - 2290 ccm B235R
3.0 TiD 177KM / 130KW - 2958 ccm D308L
SAAB 9-5 kombi (YS3E) (1998/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 TiD 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
2.0 t 192KM / 141KW - 1985 ccm B204R
2.2 TiD 120KM / 88KW - 2171 ccm D223L
2.3 Turbo 250KM / 184KW - 2290 ccm B235R
2.3 Turbo 230KM / 169KW - 2290 ccm B235R
2.3 t BioPower 207KM / 152KW - 2290 ccm
2.3 Turbo 260KM / 191KW - 2290 ccm B235R
3.0 TiD 177KM / 130KW - 2958 ccm D308L

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 13 0460 7091 2
ATE 607091
BENDIX 571920B
DELPHI LP1600
FERODO FDB1068
HELLA 8DB 355 007-771
HELLA 8DB 355 008-041
JURID 571920J
MINTEX MDB1813
OPEL 1605036
OPEL 1605912
OPEL 1605966
OPEL 90512037
OPEL 90544439
OPEL 9195146
OPEL 9198688
PAGID T 1085
QUINTON HAZELL BP863
REMSA 390.10
ROADHOUSE 2390.10
SAAB 12759808
TEXTAR 2311502
TEXTAR 21829 203 0 5
VALEO 601006
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!