loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI TRW OPEL OMEGA B OMEGA A PRZEDNIE
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:131,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB957
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB957
 
Informacje katalogowe GDB957
Ograniczenia producenta TRW
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E1 90R 01024/197
Wysokość [mm] 63,8
Długość [mm] 129,7
Grubość [mm] 19
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
21368

Występuje w samochodach

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

OPEL SENATOR B (29_) (1987/09 -> 1993/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.6 i 150KM / 110KW - 2594 ccm C 26 NE
3.6 200KM / 147KW - 3615 ccm
OPEL OMEGA A kombi (66_, 67_) (1986/09 -> 1994/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.6 i 150KM / 110KW - 2594 ccm C 26 NE
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) (1986/09 -> 1994/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.6 i 150KM / 110KW - 2594 ccm C 26 NE
3.0 24V Evolution500 230KM / 169KW - 2969 ccm C 30 XEI
3.6 24V Lotus 377KM / 277KW - 3638 ccm C 36 GET
OPEL OMEGA B kombi (21_, 22_, 23_) (1994/03 -> 2003/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm X 20 DTH
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.0 116KM / 85KW - 1998 ccm X 20 SE
2.2 DTI 16V 120KM / 88KW - 2171 ccm Y 22 DTH
2.2 DTI 16V 110KM / 81KW - 2171 ccm Y 22 DTH
2.2 16V 144KM / 106KW - 2198 ccm Z 22 XE,Y 22 XE
2.5 TD 131KM / 96KW - 2497 ccm X 25 DT,X 25 TD,25 DT
2.5 DTI 150KM / 110KW - 2497 ccm Y 25 DT
2.5 V6 170KM / 125KW - 2498 ccm X 25 XE
2.6 188KM / 138KW - 2580 ccm
2.6 V6 180KM / 132KW - 2597 ccm Y 26 SE
3.0 V6 211KM / 155KW - 2962 ccm X 30 XE
3.2 V6 218KM / 160KW - 3175 ccm Y 32 SE
OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) (1994/03 -> 2003/07)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm X 20 DTH
2.0 115KM / 85KW - 1998 ccm 20 SE
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.0 116KM / 85KW - 1998 ccm X 20 SE
2.2 DTI 16V 120KM / 88KW - 2171 ccm Y 22 DTH
2.2 DTI 16V 110KM / 81KW - 2171 ccm Y 22 DTH
2.2 16V 144KM / 106KW - 2198 ccm Z 22 XE,Y 22 XE
2.5 TD 130KM / 96KW - 2497 ccm X 25 DT,X 25 TD,25 DT
2.5 DTI 150KM / 110KW - 2497 ccm Y 25 DT
2.5 V6 170KM / 125KW - 2498 ccm X 25 XE
2.5 D 131KM / 96KW - 2498 ccm X 25 TD
2.6 V6 180KM / 132KW - 2597 ccm Y 26 SE
3.0 V6 211KM / 155KW - 2962 ccm X 30 XE
3.2 V6 218KM / 160KW - 3175 ccm Y 32 SE

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 36749
A.B.S. 36749OE
ATE 13046028152
ATE 27046007002
BENDIX 571493B
BOSCH 0986460939
BREMBO P59016
DELPHI LP0848
DELPHI LP603
DELPHI LP848
FEBI BILSTEIN 16031
FERODO FDB686
FERODO FDB686B
FERODO FSL686
FERODO TAR686
GIRLING 6109571
JURID 571493J
LEMFÖRDER 2483603
LPR 05P449
MAGNETI MARELLI 363702160371
METELLI 2205380
MINTEX MDB1003
MINTEX MDB1540
MINTEX MDK0176
OPEL 1605004
OPEL 1605033
OPEL 1605782
OPEL 1605932
OPEL 90398116
OPEL 90541293
OPEL 9192124
OPEL 9195077
OPTIMAL 9756
PAGID T0475
PAGID T5030
QUINTON HAZELL BLF694
QUINTON HAZELL BP694
sbs 223611
SPIDAN 30955
SWAG 40916031
TEXTAR 2001102
TEXTAR 2001107
TEXTAR 2136801
TEXTAR 2136818305
TEXTAR 2136818315
TOPRAN 202453
VALEO 598256
ZIMMERMANN 200111501
ZIMMERMANN 213681851
ZIMMERMANN 213681852
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook