loadingimg

Wczytuję dane...
KRAFT ŁOŻYSKO KOŁA PRZÓD FIAT DOBLO PUNTO II
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:41,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KRAFT AUTOMOTIVE
  • Model: 4103120....
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów
 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Łożysko koła firmy KRAFT
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: 4103120
 
Informacje katalogowe 4103120
Dynamika hamowania/jazdy dla pojazdów bez ABS
Strona zabudowy Oś przednia
numer produkcyjny 4103120
Jednostka pakowania 1

Występuje w samochodach

ALFA ROMEO 145 (930) (1994/07 -> 2001/01)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 i.e. 90KM / 66KW - 1351 ccm AR 33501
1.4 i.e. 16V T.S. 103KM / 76KW - 1370 ccm AR 33503,AR 38501
1.6 i.e. 103KM / 76KW - 1596 ccm AR 33201
1.6 i.e. 16V T.S. 120KM / 88KW - 1598 ccm AR 38201,AR 67601
1.7 i.e. 16V 129KM / 95KW - 1712 ccm AR 33401
1.8 i.e. 16V T.S. 140KM / 103KW - 1747 ccm AR 67106,AR 38401
1.8 i.e. 16V 144KM / 106KW - 1747 ccm AR 32201
1.9 TD 90KM / 66KW - 1929 ccm AR 67501,AR 33601
2.0 16V T.S. 150KM / 110KW - 1970 ccm AR 67204
2.0 16V Quadrifoglio 155KM / 114KW - 1970 ccm AR 32301
ALFA ROMEO 155 (167) (1992/01 -> 1997/12)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V T.S. 120KM / 88KW - 1598 ccm AR 67601
1.7 T.S. 16V 140KM / 103KW - 1747 ccm AR 67106
1.7 T.S. (167.A4D, 167.A4H) 115KM / 85KW - 1748 ccm AR 67105
1.7 T.S. 113KM / 83KW - 1748 ccm AR 67103
1.8 T.S. 105KM / 77KW - 1756 ccm AR 67402
1.8 T.S. Sport (167.A4A, 167.A4C, 167.A4E) 127KM / 93KW - 1773 ccm AR 67101,AR 67102
1.8 T.S. 129KM / 95KW - 1773 ccm AR 67101
1.9 TD (167.A3) 90KM / 66KW - 1929 ccm AR 67501
2.0 T.S. 16V (167.A2G) 150KM / 110KW - 1970 ccm AR 67204
2.0 T.S. (167.A2A) 141KM / 104KW - 1995 ccm AR 67202
2.0 T.S. (167.A2) 144KM / 106KW - 1995 ccm AR 67201
ALFA ROMEO 146 (930) (1994/12 -> 2001/01)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 i.e. 90KM / 66KW - 1351 ccm AR 33501
1.4 i.e. 16V T.S. 103KM / 76KW - 1370 ccm AR 33503,AR 38501
1.6 i.e. 103KM / 76KW - 1596 ccm AR 33201
1.6 i.e. 16V T.S. 120KM / 88KW - 1598 ccm AR 38201,AR 67601
1.7 i.e. 16V 129KM / 95KW - 1712 ccm AR 33401
1.8 i.e. 16V T.S. 144KM / 106KW - 1747 ccm AR 32201
1.8 i.e. 16V T.S. 140KM / 103KW - 1747 ccm AR 67106,AR 38401
1.9 TD 90KM / 66KW - 1929 ccm AR 67501,AR 33601
2.0 16V T.S. 150KM / 110KW - 1970 ccm AR 67204
2.0 16V Quadrifoglio 155KM / 114KW - 1970 ccm AR 32301
ALFA ROMEO GTV (916C_) (1994/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 16V (916C3) 144KM / 106KW - 1747 ccm AR 32201
2.0 T.SPARK 16V (916C2C) 155KM / 114KW - 1970 ccm AR 32301
2.0 T.SPARK 16V (916.C2__, 916C2C00) 150KM / 110KW - 1970 ccm AR 32310,AR 16201
3.0 V6 24V (916.C1) 220KM / 162KW - 2959 ccm AR 16102
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) (1994/09 -> 2005/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 16V (916S3) 144KM / 106KW - 1747 ccm AR 32201
2.0 JTS 165KM / 121KW - 1970 ccm 937 A1.000
2.0 T.SPARK 16V (916S2C00) 150KM / 110KW - 1970 ccm AR 32310,AR 16201
2.0 T.SPARK 16V (916S2B) 155KM / 114KW - 1970 ccm AR 32301
2.0 V6 Turbo (916S2A) 202KM / 148KW - 1996 ccm AR 16202
3.0 V6 24V 220KM / 162KW - 2959 ccm AR 16102
3.0 V6 (916S1B00) 218KM / 160KW - 2959 ccm AR 16105
3.0 V6 (916S1) 192KM / 141KW - 2959 ccm AR 16101
3.2 V6 24V 240KM / 176KW - 3179 ccm 936 A6.000
FIAT TEMPRA (159) (1990/03 -> 1997/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 i.e. (159.AZ) 90KM / 66KW - 1756 ccm 835 C4.000
1.8 i.e. (159.AV) 103KM / 76KW - 1756 ccm 835 C2.000
1.8 i.e. (159.AN) 105KM / 77KW - 1756 ccm 159 A4.046
1.8 i.e. (159.BY) 101KM / 74KW - 1756 ccm 836 A5.000
1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) 90KM / 66KW - 1929 ccm 160 D1.000,160 A6.000
1.9 TD (159.AQ) 80KM / 59KW - 1929 ccm 160 B6.046
2.0 i.e. (159.AP) 113KM / 83KW - 1995 ccm 159 A6.046
FIAT TEMPRA S.W. (159) (1990/03 -> 1997/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 i.e. (159.AZ) 90KM / 66KW - 1756 ccm 835 C4.000
1.8 i.e. (159.AV) 103KM / 76KW - 1756 ccm 835 C2.000
1.8 i.e. (159.AN) 105KM / 77KW - 1756 ccm 159 A4.046
1.8 i.e. (159.BY) 101KM / 74KW - 1756 ccm 836 A5.000
1.9 TD (159.AQ) 80KM / 59KW - 1929 ccm 160 B6.046
1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU) 90KM / 66KW - 1929 ccm 160 D1.000,160 A6.000
2.0 i.e. 4x4 (159.AP) 113KM / 83KW - 1995 ccm 159 A6.046
2.0 i.e. (159.AP) 113KM / 83KW - 1995 ccm 159 A6.046
FIAT TIPO (160) (1987/07 -> 1995/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 i.e 97KM / 71KW - 1756 ccm 836 A5.000
1.8 i.e. (160.ED) 103KM / 76KW - 1756 ccm 835 C2.000
1.8 i.e. (160.AY) 105KM / 77KW - 1756 ccm 159 A4.046
1.8 i.e. (160.AM) 101KM / 74KW - 1756 ccm 159 A4.000
1.8 i.e. 110KM / 81KW - 1756 ccm 159 A4.000
1.8 i.e. 90KM / 66KW - 1756 ccm 835 C4.000
1.9 TD (160.AW) 80KM / 59KW - 1929 ccm 160 B6.046
1.9 TD (160.EL, 160.GL, 160.AQ, 160.EI, 160.AR) 90KM / 66KW - 1929 ccm 160 D1.000,160 A6.000,160 A6.046
2.0 i.e. 16V Sport (160.EF) 139KM / 102KW - 1995 ccm 836 A3.000
2.0 i.e. (160.AT, 160.AJ) 113KM / 83KW - 1995 ccm 159 A6.046
2.0 i.e. (160.AJ) 109KM / 80KW - 1995 ccm 159 A5.046
2.0 16V (160.AV) 146KM / 107KW - 1995 ccm 160 A8.046
FIAT PUNTO (176) (1993/09 -> 1999/09)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 GT Turbo 133KM / 98KW - 1372 ccm 176 A4.000
1.4 GT Turbo 131KM / 96KW - 1372 ccm 176 B6.000
1.7 TD 71KM / 52KW - 1698 ccm 176 A5.000
1.7 TD 69KM / 51KW - 1698 ccm 176 A3.000
FIAT BARCHETTA (183) (1995/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 16V 130KM / 96KW - 1747 ccm 183 A1.000,188 A6.000
FIAT BRAVA (182) (1995/10 -> 2002/12)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V (182.BB) 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.8 GT 16V (182.BC) 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.9 TD 100 S (182.BF) 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 A7.000
1.9 JTD 105 105KM / 77KW - 1910 ccm 182 B4.000
1.9 JTD 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 B9.000
1.9 TD 75 S (182.BF) 75KM / 55KW - 1910 ccm 182 A8.000
FIAT BRAVO I (182) (1995/10 -> 2001/10)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 GT (182.AC) 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.9 TD 75 S (182.AF) 75KM / 55KW - 1910 ccm 182 A8.000
1.9 TD 100 S (182.AF) 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 A7.000
1.9 JTD 105 105KM / 77KW - 1910 ccm 182 B4.000
1.9 JTD 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 B9.000
FIAT MAREA (185) (1996/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 100 16V Bipower 103KM / 76KW - 1581 ccm 185 A3.000,186 A4.000
1.6 100 16V 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.8 115 16V 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.9 TD 75 75KM / 55KW - 1910 ccm 182 A8.000
1.9 TD 100 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 A7.000
1.9 JTD 110 110KM / 81KW - 1910 ccm 186 A6.000
1.9 JTD 105 105KM / 77KW - 1910 ccm 182 B4.000
FIAT MAREA Weekend (185) (1996/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 100 16V 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.8 115 16V 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.9 TD 75 75KM / 55KW - 1910 ccm 182 A8.000
1.9 TD 100 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 A7.000,182 B9.000
1.9 JTD 110 110KM / 81KW - 1910 ccm 186 A6.000
1.9 JTD 105 105KM / 77KW - 1910 ccm 182 B4.000
FIAT PUNTO Van (176L) (1996/04 -> 2000/02)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.7 TD 71KM / 52KW - 1698 ccm 176 A5.000
FIAT COUPE (FA/175) (1993/11 -> 2000/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 16V 131KM / 96KW - 1747 ccm 183 A1.000
2.0 16V 139KM / 102KW - 1995 ccm 836 A3.000
2.0 20V 154KM / 113KW - 1998 ccm 182 B3.000
2.0 20V 147KM / 108KW - 1998 ccm 182 A1.000
FIAT MULTIPLA (186) (1999/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 100 16V (186AXA1A) 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.6 16V Blupower (186AMA1A) 95KM / 70KW - 1581 ccm 186 A3.000
1.6 16V Bipower (186AMB1A) 103KM / 76KW - 1581 ccm 186 A4.000
1.6 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.6 16V Bipower (186AXC1A) 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.6 16V (186AGB1A) 95KM / 70KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.9 JTD 105 (186AXB1A) 105KM / 77KW - 1910 ccm 182 B4.000
1.9 JTD (186AXE1A) 120KM / 88KW - 1910 ccm 186 A9.000
1.9 JTD 115 115KM / 85KW - 1910 ccm 186 A8.000
1.9 JTD 110 110KM / 81KW - 1910 ccm 186 A6.000
FIAT STRADA (178E) (1999/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.3 D Multijet 85KM / 62KW - 1248 ccm 223 A9.000
1.9 JTD 80KM / 59KW - 1910 ccm 188 A2.000
FIAT PUNTO (188) (1999/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.3 JTD 16V 70KM / 51KW - 1248 ccm 188 A9.000
1.8 130 HGT (188.738, .718) 130KM / 96KW - 1747 ccm 183 A1.000,188 A6.000
1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) 80KM / 59KW - 1910 ccm 188 A2.000
1.9 JTD 101KM / 74KW - 1910 ccm 188 B2.000
1.9 JTD 86KM / 63KW - 1910 ccm 188 A7.000
FIAT DOBLO (119) (2001/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 (223AXA1A) 65KM / 48KW - 1242 ccm 223 A5.000
1.3 D Multijet 84KM / 62KW - 1248 ccm 223 A9.000
1.4 77KM / 57KW - 1368 ccm 350 A1.000
1.6 Natural Power 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.6 16V (223AXD1A) 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.9 JTD (223AXE1A) 100KM / 74KW - 1910 ccm 223 B2.000,182 B9.000
1.9 JTD 105KM / 77KW - 1910 ccm 223 B1.000,223 A7.000
1.9 D Multijet 120KM / 88KW - 1910 ccm 186 A9.000
1.9 D (223AXB1A) 63KM / 46KW - 1910 ccm 223 A6.000
FIAT DOBLO Cargo (223) (2001/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 (223ZXA1A) 65KM / 48KW - 1242 ccm 223 A5.000
1.3 JTD 16V 70KM / 51KW - 1248 ccm 188 A9.000
1.3 D Multijet 75KM / 55KW - 1248 ccm 199 A2.000
1.4 77KM / 57KW - 1368 ccm 350 A1.000
1.6 Natural Power 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.6 16V (223ZXD1A) 103KM / 76KW - 1596 ccm 182 B6.000
1.9 JTD (223ZXE1A) 100KM / 74KW - 1910 ccm 182 B9.000
1.9 JTD 105KM / 77KW - 1910 ccm 223 B1.000,223 A7.000
1.9 D (223ZXB1A) 63KM / 46KW - 1910 ccm 223 A6.000
FIAT PUNTO Van (188AX) (2000/02 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.3 JTD 69KM / 51KW - 1248 ccm 188 A9.000
1.9 JTD 86KM / 63KW - 1910 ccm 188 A7.000
FIAT LINEA (2007/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.3 D Multijet 90KM / 66KW - 1248 ccm 199 A3.000
1.6 D Multijet 105KM / 77KW - 1598 ccm 198 A3.000
LANCIA DEDRA (835) (1989/01 -> 1999/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V (835EI) 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.8 16V LE (835FG) 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.8 GT 16V (835EH) 131KM / 96KW - 1747 ccm 183 A1.000
1.8 i.e. (835FA) 101KM / 74KW - 1756 ccm 836 A5.000
1.8 i.e. (835AT) 90KM / 66KW - 1756 ccm 835 C5.000
2.0 i.e. Turbo (835AR) 162KM / 119KW - 1995 ccm 835 A8.046
2.0 HF Integrale (835AP) 169KM / 124KW - 1995 ccm 835 A7.046
2.0 16V (835ED) 139KM / 102KW - 1995 ccm 836 A3.000
2.0 Turbo (835AQ) 177KM / 130KW - 1995 ccm 835 A8.000
2.0 i.e. Turbo Integrale (835AO) 165KM / 121KW - 1995 ccm 835 A7.000
LANCIA DELTA II (836) (1993/06 -> 1999/09)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 i.e. 16V GT (836AR) 131KM / 96KW - 1747 ccm 183 A1.000
1.8 i.e. 16V (836AQ) 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.8 i.e. (836AG, 836AL) 90KM / 66KW - 1756 ccm 836 A6.000,836 C4.000,835 C4.000
1.8 i.e. (836AE) 103KM / 76KW - 1756 ccm 835 C2.000
1.9 TD (836AM, 836AN) 90KM / 66KW - 1929 ccm 160 D1.000,835 A4.000
2.0 16V (836AA, 836CA) 139KM / 102KW - 1995 ccm 836 A3.000
LANCIA DEDRA SW (835) (1994/07 -> 1999/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V (835EI) 103KM / 76KW - 1581 ccm 182 A4.000
1.8 GT 16V (835EH) 131KM / 96KW - 1747 ccm 183 A1.000
1.8 16V LE (835FG) 113KM / 83KW - 1747 ccm 182 A2.000
1.8 i.e. (835FA) 101KM / 74KW - 1756 ccm 836 A5.000
1.9 TDS (835EE, 835EF) 90KM / 66KW - 1929 ccm 160 D1.000,835 A4.000
2.0 16V (835ED) 139KM / 102KW - 1995 ccm 836 A3.000
2.0 Integrale (835ED) 139KM / 102KW - 1995 ccm 836 A3.000

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ALFA ROMEO 60815880
DELPHI BK1060
DELPHI BK546
FAG 713 6905 10
FIAT 60815880
FIAT 71714460
FIAT 0005890987
FIAT 0060815880
FIAT 5890987
FIAT 58909870
OPTIMAL 800398
QUINTON HAZELL BK10795
QUINTON HAZELL BK10853
QUINTON HAZELL QWB1118
QUINTON HAZELL QWB795
QUINTON HAZELL QWB853
RUVILLE 5836
SKF VKBA 1439
SNR R158.32
SNR R158.36
SPIDAN 26930
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Łożyska kół
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!