loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE TYŁ TRW BMW 3 E36 E46 Z3 SAAB 95
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:83,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1344
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś tylna / Tył / Tylne
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB1344
 
Informacje katalogowe GDB1344
Ograniczenia producenta ATE
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E1 90R 01025/196
Wysokość [mm] 44,9
Długość [mm] 123,1
Grubość [mm] 17
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
21933 , 21934 , 21935  

Występuje w samochodach

BMW 3 Compact (E36) (1994/03 -> 2000/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 i 102KM / 75KW - 1596 ccm M43 B16
316 g 102KM / 75KW - 1596 ccm  
318 ti 140KM / 103KW - 1895 ccm M44 B19
316 i 105KM / 77KW - 1895 ccm M43 B19 TU,M43 164 E3
323 ti 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
BMW 3 (E36) (1990/09 -> 1998/02)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 i 102KM / 75KW - 1596 ccm M40 B16,M43 B16
318 tds 90KM / 66KW - 1665 ccm M41 D18 (Inter.)
318 is 140KM / 103KW - 1796 ccm M42 B18
318 i 115KM / 85KW - 1796 ccm M43 B18
318 i 113KM / 83KW - 1796 ccm M40 B18
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M50 B(20 6 S2) Vanos,M50 B20,M50 B(20 6 S1),M52 B(20 6 S3) Vanos,M50 B20 TU,M52 B20
325 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M50 B25 TU,M50 B25 (Vanos),M50 B25
323 i 2.5 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
325 td 115KM / 85KW - 2497 ccm M51 D25
325 tds 143KM / 105KW - 2503 ccm M51 D25 (Inter.)
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28
BMW 3 coupe (E36) (1992/03 -> 1999/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
318 is 140KM / 103KW - 1796 ccm M42 B18
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M50 B(20 6 S2) Vanos,M50 B20,M50 B(20 6 S1),M52 B(20 6 S3) Vanos,M50 B20 TU,M52 B20
325 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M50 B25 TU,M50 B25 (Vanos),M50 B25
323 i 2.5 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28
BMW 3 kabriolet (E36) (1993/03 -> 1999/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
318 i 115KM / 85KW - 1796 ccm M43 B18
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M50 B(20 6 S2) Vanos,M50 B20,M52 B(20 6 S3) Vanos,M50 B20 TU,M52 B20
325 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M50 B25 TU,M50 B25
323 i 2.5 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28
BMW 3 Touring (E36) (1995/01 -> 1999/10)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 i 102KM / 75KW - 1596 ccm M43 B16
318 tds 90KM / 66KW - 1665 ccm M41 D18 (Inter.)
318 i 116KM / 85KW - 1796 ccm M43 B18
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M50 B20,M52 B(20 6 S3) Vanos,M50 B20 TU,M52 B20
323 i 2.5 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
325 tds 143KM / 105KW - 2503 ccm M51 D25 (Inter.)
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28
BMW 3 (E46) (1998/02 -> 2005/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 i 115KM / 85KW - 1596 ccm N45 B16,N45 B16 A
316 i 105KM / 77KW - 1596 ccm M43 B16,M43 B16 (16 4 E3)
318 i 118KM / 87KW - 1895 ccm M43 B19,M43 B19 TU
320 d 136KM / 100KW - 1951 ccm M47 204 D1,M47 D20
318 d 116KM / 85KW - 1951 ccm M47 204 D1,M47 D20
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M52 B(20 6 S3) Vanos,M52 B20
318 i 143KM / 105KW - 1995 ccm N46 B20 A,N42 B20,N46 B20
320 d 150KM / 110KW - 1995 ccm M47N 204 D4
320 i 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 226 S1,M54 B22
325 xi 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5
325 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5,M54 B25
323 i 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos),M52 B25 TU
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28
BMW 3 coupe (E46) (1999/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
316 Ci 115KM / 85KW - 1596 ccm N45 B16 A
316 Ci 105KM / 77KW - 1596 ccm M43 B16 (16 4 E3)
318 Ci 118KM / 87KW - 1895 ccm M43 B19
320 Ci 150KM / 110KW - 1991 ccm M52 B20,M52 B(20 6 S4)
320 Cd 150KM / 110KW - 1995 ccm M47N 204 D4
318 Ci 150KM / 110KW - 1995 ccm N46 B20 A
318 Ci 143KM / 105KW - 1995 ccm N42 B20,N46 B20
320 Ci 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 226 S1,M54 B22
325 Ci 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5
323 Ci 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
328 Ci 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28
BMW 3 Touring (E46) (1999/10 -> 2005/02)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 i 115KM / 85KW - 1596 ccm N45 B16,N45 B16 A
318 i 118KM / 87KW - 1895 ccm M43 B19,M43 B19 TU
318 d 115KM / 85KW - 1951 ccm M47 204 D1,M47 D20
320 d 136KM / 100KW - 1951 ccm M47 204 D1,M47 D20
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M52 B(20 6 S3) Vanos,M52 B20
318 i 143KM / 105KW - 1995 ccm N46 B20 A,N42 B20,N46 B20
318 d 116KM / 85KW - 1995 ccm M47N 204 D4
320 d 150KM / 110KW - 1995 ccm M47N 204 D4
320 i 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 226 S1,M54 B22
325 xi 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5
325 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5,M54 B25
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28
BMW 3 kabriolet (E46) (2000/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
320 Cd 150KM / 110KW - 1995 ccm M47N 204 D4
318 Ci 150KM / 110KW - 1995 ccm N46 B20 B
318 Ci 143KM / 105KW - 1995 ccm N42 B20,N46 B20
320 Ci 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 226 S1,M54 B22
323 Ci 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
325 Ci 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5
BMW 3 Compact (E46) (2001/06 -> 2005/02)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 ti 105KM / 77KW - 1596 ccm  
316 ti 115KM / 85KW - 1796 ccm N46 B18 A,N42 B18
2.0 TD 136KM / 100KW - 1951 ccm M47 204 D1
320 td 150KM / 110KW - 1995 ccm M47N 204 D4
318 ti 143KM / 105KW - 1995 ccm N46 B20 A,N42 B20
318 td 115KM / 85KW - 1995 ccm M47N 204 D4
325 ti 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5,M54 B25
BMW Z4 (E85) (2003/02 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 i 150KM / 110KW - 1995 ccm N46 B20 A,N46 B20
2.2 i 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 226 S1,M54 B22
2.5 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5,M54 B25
2.5 si 218KM / 160KW - 2497 ccm N52 B25 A
2.5 i 177KM / 130KW - 2497 ccm N52 B25 A
3.0 i 231KM / 170KW - 2979 ccm M54 B30,M54 306 S3
3.0 si 265KM / 195KW - 2996 ccm N52 B30,N52 B30 A
BMW Z4 coupe (E86) (2006/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
3.0 si 265KM / 195KW - 2996 ccm N52 B30,N52 B30 A
ROVER 75 (RJ) (1999/02 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 Turbo 150KM / 110KW - 1796 ccm  
1.8 120KM / 88KW - 1796 ccm K 1.8
2.0 CDT 115KM / 85KW - 1950 ccm M 47 R
2.0 CDTi 131KM / 96KW - 1951 ccm 204D2
2.0 V6 150KM / 110KW - 1997 ccm 20 K4F
2.5 V6 177KM / 130KW - 2497 ccm 25 K4F
2.5 V6 175KM / 129KW - 2497 ccm KV 6
4.6 V8 260KM / 191KW - 4601 ccm 46F2F
ROVER 75 Tourer (RJ) (2001/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 Turbo 150KM / 110KW - 1796 ccm  
1.8 120KM / 88KW - 1796 ccm K 1.8
2.0 CDT 115KM / 85KW - 1950 ccm M 47 R
2.0 CDTi 131KM / 96KW - 1951 ccm 204D2
2.0 V6 150KM / 110KW - 1997 ccm 20 K4F
2.5 V6 177KM / 130KW - 2497 ccm KV 6
SAAB 9-5 (YS3E) (1997/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TiD 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
2.0 t 150KM / 110KW - 1985 ccm B205E
2.0 185KM / 136KW - 1985 ccm B205L
2.0 Turbo SE 192KM / 141KW - 1985 ccm B205E
2.0 t BioPower 150KM / 110KW - 1985 ccm B205E
2.0 T Biopower 179KM / 132KW - 1985 ccm  
2.2 TiD 120KM / 88KW - 2171 ccm D223L
2.3 Turbo 256KM / 188KW - 2290 ccm B235R
2.3 t 170KM / 125KW - 2290 ccm B235E
2.3 Turbo 250KM / 184KW - 2290 ccm B235R
2.3 305KM / 224KW - 2290 ccm  
2.3 Turbo 230KM / 169KW - 2290 ccm B235R
2.3 Turbo 220KM / 162KW - 2290 ccm B235L
2.3 t BioPower 207KM / 152KW - 2290 ccm  
2.3 Turbo 182KM / 134KW - 2290 ccm B235E
2.3 t BioPower 185KM / 136KW - 2290 ccm B235E
2.3 Turbo 260KM / 191KW - 2290 ccm B235R
2.3 t 185KM / 136KW - 2290 ccm B235E
3.0 TiD 177KM / 130KW - 2958 ccm D308L
3.0 V6t 200KM / 147KW - 2962 ccm B308E
SAAB 9-5 kombi (YS3E) (1998/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TiD 175KM / 129KW - 1910 ccm  
1.9 TiD 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
2.0 t BioPower 150KM / 110KW - 1985 ccm B205E
2.0 T Biopower 179KM / 132KW - 1985 ccm  
2.0 t 150KM / 110KW - 1985 ccm B205E
2.0 t 192KM / 141KW - 1985 ccm B204R
2.0 185KM / 136KW - 1985 ccm B205L
2.2 TiD 120KM / 88KW - 2171 ccm D223L
2.3 305KM / 224KW - 2290 ccm  
2.3 Turbo 220KM / 162KW - 2290 ccm B235L
2.3 t BioPower 210KM / 154KW - 2290 ccm  
2.3 t BioPower 207KM / 152KW - 2290 ccm  
2.3 Turbo 260KM / 191KW - 2290 ccm B235R
2.3 t BioPower 185KM / 136KW - 2290 ccm B235E
2.3 Turbo 256KM / 188KW - 2290 ccm B235R
2.3 t 185KM / 136KW - 2290 ccm B235E
2.3 Turbo 250KM / 184KW - 2290 ccm B235R
2.3 t 170KM / 125KW - 2290 ccm B235E
2.3 Turbo 230KM / 169KW - 2290 ccm B235R
3.0 TiD 177KM / 130KW - 2958 ccm D308L
3.0 V6t 200KM / 147KW - 2962 ccm B308E

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 37267
A.B.S. 37267OE
ATE 13046036052
ATE 13047036052
BENDIX 571960B
BMW 34211160340
BMW 34211160533
BMW 34211161455
BMW 34211164499
BMW 34211164501
BMW 34211165235
BMW 34214398213
BMW 34216750190
BMW 34216761239
BMW 34216761241
BMW 34216778168
BOSCH 0986424484
BOSCH 0986424667
BOSCH 0986494009
BREMBO P06025
DELPHI LP1423
FEBI BILSTEIN 16196
FEBI BILSTEIN 16351
FERODO TAR1301
FERODO FDB1301
FERODO FDB1867
FERODO FDS1301
FERODO FQT1301
FERODO FSL1301
GIRLING 6113442
JURID 571960J
JURID 571960JAS
LPR 05P297
LPR 05P463
LPR 05P463A
LPR 05P675
MAGNETI MARELLI 363702160316
MAGNETI MARELLI 363702161084
MAGNETI MARELLI 363702161379
METELLI 2202610
MG SFP100520
MINTEX MDB1888
MINTEX MDB2763
MINTEX MDK0186
OPTIMAL 12259
PAGID T1178
PAGID T1207
QUINTON HAZELL BLF1009
QUINTON HAZELL BLF1122
QUINTON HAZELL BP1009
QUINTON HAZELL BP1338
ROVER GBP90341AF
SAAB 5058110
SAAB 93194192
sbs 221516
sbs 221524
SPIDAN 32972
SWAG 20916196
SWAG 20916351
TEXTAR 2193491
TEXTAR 2193402
TEXTAR 2193404
TEXTAR 2193417305
TOPRAN 500383
VALEO 598753
ZIMMERMANN 219341701
ZIMMERMANN 219341702
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś tylna
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook