loadingimg

Wczytuję dane...
TARCZE BOSCH + KLOCKI BOSCH DAEWOO MATIZ PRZEDNIE
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:222,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: BOSCH
  • Model: 2^0 986 478 712;0 986 424 512
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcze BOSCH + klocki BOSCH
Strona zabudowy:
Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet 2x tarcze + klocki
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: 2x 0 986 478 712 i 0 986 424 512
 
Informacje katalogowe 0 986 478 712 / 0986478712
Średnica [mm] 236
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 12,6
Minimalna grubość [mm] 9,7
Typ tarczy hamulcowej pełny
Średnica piasty koła [mm] 86
Ilość otworów 4
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
BD626
 
Informacje katalogowe 0 986 424 512 / 0986424512
Numer artykułu zalecanego dodatku 1987474393
Grubość [mm] 15,8
Szerokość [mm] 127,2
Wysokość [mm] 48,3
Ograniczenia producenta AKEBONO System
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania
23241 , 8433D132 , BP270 , E1 90R - 011075/804

Występuje w samochodach

CHEVROLET SPARK (2005/05 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 SX 63KM / 46KW - 995 ccm
DAEWOO MATIZ (KLYA) (1998/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
0.8 52KM / 38KW - 796 ccm F8CV

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 13 0460 5996 2
ATE 24 0113 0195 1
ATE 605996
BENDIX 562138 B
BENDIX 572402 B
BREMBO 08 7822 10
CHEVROLET 96 288 629
CHEVROLET 96 316 582
CHEVROLET 96 446 176
CHRYSLER 96455 424
DAEWOO 96284392
DAEWOO 96320531
DAEWOO 96273708
DAEWOO 96455424
DAEWOO 96281945
DAEWOO 96288629
DAEWOO 96316582
DAEWOO S4510004
DELPHI BG3551
FERODO DDF 1076
FERODO DDF1076-1
FERODO FDB1337
HELLA 8DB 355 017-021
JURID 562138 J
JURID 572402 J
LPR O1441P
MAGNETI MARELLI 353611301140
MAGNETI MARELLI 360406020200
MAGNETI MARELLI 431602040110
METELLI 23-0597
METELLI 800-597
MINTEX MDB1941
MINTEX MDC1459
OPEL 96288629
OPEL 96316582
OPEL 96446176
PAGID 50280
PAGID T 3093
QUINTON HAZELL BDC5042
QUINTON HAZELL BSF5042
REMSA 6606.00
REMSA 696.00
ROADHOUSE 2696.00
ROADHOUSE 6606 00
SAAB 96288629
SAAB 96316582
SAAB 96446176
sbs 1815205001
TEXTAR 92100300
TEXTAR 23241 154 0 4
TEXTAR 98200 1003
TEXTAR 2324102
TEXTAR 98200 1003 0 1
VALEO 598316
VALEO 186742
ZIMMERMANN 185.3950.00
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Zestawy (tarcze i klocki)
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!