loadingimg

Wczytuję dane...
Tarcze hamulcowe TRW RENAULT NISSAN DACIA
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:88,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: DF2586
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcza hamulcowa firmy TRW
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Cena dotyczy 1 sztuki. Należy kupić komplet, czyli 2 sztuki.
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: DF2586
 
Informacje katalogowe DF2586
Typ tarczy hamulcowej wentylowany
Średnica [mm] 259
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 20,6
Minimalna grubość [mm] 17,7
średnica otworu centrującego [mm] 61
Wysokość [mm] 41
Ilość otworów 4
Wymiar gwintu 13
średnica otworu [mm] 100
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 ze śrubami
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 2

Występuje w samochodach

NISSAN KUBISTAR (X76) (2003/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 16V 75KM / 55KW - 1149 ccm D4F 712
1.2 60KM / 44KW - 1149 ccm D7F 764
1.5 dCi 61KM / 45KW - 1461 ccm  
1.5 dCi 57KM / 42KW - 1461 ccm  
1.5 dCi 82KM / 60KW - 1461 ccm K9K 722
1.5 dCi 85 85KM / 62KW - 1461 ccm K9K 276
1.5 dCi 70 68KM / 50KW - 1461 ccm K9K 700
1.5 dCi 65KM / 48KW - 1461 ccm K9K 704
1.6 16V 95KM / 70KW - 1598 ccm K4M 752
NISSAN KUBISTAR nadwozie pełne (2003/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 16V 75KM / 55KW - 1149 ccm D4F 712
1.2 60KM / 44KW - 1149 ccm D7F 764
1.5 dCi 61KM / 45KW - 1461 ccm  
1.5 dCi 82KM / 60KW - 1461 ccm K9K 722
1.5 dCi 65KM / 48KW - 1461 ccm K9K 704
1.6 16V 95KM / 70KW - 1598 ccm K4M 752
RENAULT CLIO I (B/C57_, 5/357_) (1990/05 -> 1998/09)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 (B57J, C57J) 75KM / 55KW - 1390 ccm E7J 756,E7J 757
1.8 16V (C57D) 135KM / 99KW - 1764 ccm F7P 722
1.9 D 54KM / 40KW - 1870 ccm F8Q 678
Williams (B/C57M) 147KM / 108KW - 1998 ccm F7R 700
RENAULT TWINGO (C06_) (1993/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 60KM / 44KW - 1149 ccm D7F 703,D7F 704,D7F 702
1.2 16V (C06C, C06D, C06K) 75KM / 55KW - 1149 ccm D4F 702,D4F 704
1.2 16V (C060) 60KM / 44KW - 1149 ccm D4F 708
1.2 (C066, C068) 58KM / 43KW - 1149 ccm D7F 703,D7F 700,D7F 701,D7F 704,D7F 702
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) (1992/04 -> 1997/02)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 16V (D53D) 135KM / 99KW - 1764 ccm F7P 704
1.8 (D53Y) 88KM / 65KW - 1794 ccm F3P 707,F3P 708,F3P 760,F3P 704,F3P 706,F3P 705
1.8 (D53V, 853F, D53C) 107KM / 79KW - 1794 ccm F3P 682,F3P 764,F3P 765
1.8 (853A) 90KM / 66KW - 1794 ccm F3P 760,F3P 706
RENAULT 19 II (B/C53_) (1991/01 -> 1995/12)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.7 (B/C53C) 90KM / 66KW - 1721 ccm F3N 743
1.7 107KM / 79KW - 1721 ccm F3N 746
1.8 16V (B/C53D) 135KM / 99KW - 1764 ccm F7P 704
1.8 (B/C538) 110KM / 81KW - 1794 ccm F3P 700
1.8 (5/353F, B/C538) 107KM / 79KW - 1794 ccm F3P 682,F3P 765
RENAULT 19 II Chamade (L53_) (1992/04 -> 1995/12)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.7 (L53C) 90KM / 66KW - 1721 ccm F3N 743,F3N 742
1.8 16V (L53D) 135KM / 99KW - 1764 ccm F7P 704
1.8 (L53V, L538) 107KM / 79KW - 1783 ccm F3P 682
1.8 (L53Y) 88KM / 65KW - 1794 ccm F3P 707,F3P 708,F3P 760,F3P 704,F3P 706,F3P 705
1.8 (L538) 110KM / 81KW - 1794 ccm F3P 700
1.8 (453A/F) 90KM / 66KW - 1794 ccm F3P 760,F3P 706
1.8 107KM / 79KW - 1794 ccm F3P 706,F3P 700
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) (1995/08 -> 2003/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 e (BA0E, BA0V) 75KM / 55KW - 1390 ccm E7J 764,E7J 626
1.4 16V (BA0D, BA1H, BA0W, BA10) 95KM / 70KW - 1390 ccm K4J 750,K4J 714
1.6 16V (BA11, BA04, BA0B, BA1J) 107KM / 79KW - 1598 ccm K4M 700,K4M 701,K4M 704,K4M 708
1.6 87KM / 64KW - 1598 ccm K7M 704
1.6 i (BA0L) 75KM / 55KW - 1598 ccm K7M 720
1.6 e (BA0F, BA0S) 90KM / 66KW - 1598 ccm K7M 790,K7M 703,K7M 702
1.9 DTi 82KM / 60KW - 1870 ccm  
1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 90KM / 66KW - 1870 ccm F8Q 784,F8Q 786
1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 620,F8Q 624
1.9 D 94KM / 69KW - 1870 ccm F8Q 784
1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 734,F9Q 731,F9Q 730,F9Q 736
2.0 i (BA0G) 114KM / 84KW - 1998 ccm F3R 750,F3R 751
2.0 i 109KM / 80KW - 1998 ccm F3R 750,F3R 751
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) (1996/03 -> 2003/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 16V (DA0D, DA1H, DA0W, DA10) 95KM / 70KW - 1390 ccm K4J 750,K4J 714
1.9 dTi (DA0N) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 734,F9Q 731,F9Q 736
2.0 i (DA0G) 114KM / 84KW - 1998 ccm F3R 750,F3R 751
2.0 i 109KM / 80KW - 1998 ccm  
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) (1996/09 -> 2003/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 (LA0E, LA0V) 75KM / 55KW - 1390 ccm E7J 764,E7J 626
1.6 16V (La04, LA11, LA0B, LA1C, LA1J) 107KM / 79KW - 1598 ccm K4M 700,K4M 701,K4M 708
1.9 TDI 94KM / 69KW - 1870 ccm F8Q 784
1.9 dTi (LA1U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 744
1.9 dTi (LA08, LA0N) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 734,F9Q 731,F9Q 730,F9Q 736
1.9 dT (LA0K, LA0Y) 90KM / 66KW - 1870 ccm F8Q 784,F8Q 786
1.9 D (LA0A, LA0U) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 620,F8Q 624
2.0 i 109KM / 80KW - 1998 ccm F3R 752
2.0 RT 152KM / 112KW - 1998 ccm  
2.0 i (LA07, LA0G) 114KM / 84KW - 1998 ccm F3R 750,F3R 751
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) (1997/01 -> 1999/10)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 i (JA0E) 75KM / 55KW - 1390 ccm E7J 764
1.6 i (JA0L) 75KM / 55KW - 1598 ccm K7M 720
1.6 e (JA0F) 90KM / 66KW - 1598 ccm K7M 703,K7M 702
2.0 i (JA0G) 114KM / 84KW - 1998 ccm F3R 750,F3R 751
2.0 i (JA0G) 109KM / 80KW - 1998 ccm F3R 796
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) (1996/10 -> 2003/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 16V (EA0D, EA1H, EA0W, EA10) 95KM / 70KW - 1390 ccm K4J 750,K4J 714
2.0 (EA0G) 114KM / 84KW - 1998 ccm F3R 750
RENAULT KANGOO (KC0/1_) (1997/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 16V (KC03, KC05, KC06, KC0T, KC0W) 75KM / 55KW - 1149 ccm D4F 714,D4F 712,D4F 716
1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) 58KM / 43KW - 1149 ccm D7F 726,D7F 722,D7F 710,D7F 746,D7F 720,D7F 744
1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) 75KM / 55KW - 1390 ccm K7J 700,K7J 701,E7J 634,E7J 780,E7J 635
1.5 dCi (KC08, KC09) 82KM / 60KW - 1461 ccm K9K 710,K9K 702
1.5 dCi (KC07) 65KM / 48KW - 1461 ccm K9K 700,K9K 704
1.5 dCi 84KM / 62KW - 1461 ccm K9K 718
1.5 dCi 68KM / 50KW - 1461 ccm K9K 714
1.5 dCi 57KM / 42KW - 1461 ccm K9K 704
1.6 16V 95KM / 70KW - 1598 ccm K4M 750,K4M 753,K4M 752
1.6 90KM / 66KW - 1598 ccm K7M 746
1.6 16V bivalent 82KM / 60KW - 1598 ccm  
D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 630,F8Q 632
D 55 1.9 (KC0D) 54KM / 40KW - 1870 ccm F8Q 662
1.9 RXED 65KM / 48KW - 1870 ccm F8Q 632
1.9 dTi (KC0U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 780
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (1998/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 (B/CB0A) 60KM / 44KW - 1149 ccm D7F 722
1.2 16V (B/CB05) 75KM / 55KW - 1149 ccm D4F 722,D4F 714,D4F 712
1.2 (B/CB0F, B/CB0A, B/CB10, B/CB1K, B/CB2D, B/CB2H) 58KM / 43KW - 1149 ccm D7F 726,D7F 710,D7F 720,D7F 766
1.4 16V (B/CB0P) 98KM / 72KW - 1390 ccm K4J 711,K4J 713,K4J 710,K4J 700,K4J 712
1.4 16V (B/CB0L) 95KM / 70KW - 1390 ccm K4J 713,K4J 712
1.4 (B/CB0C) 75KM / 55KW - 1390 ccm E7J 780
1.5 dCi 100KM / 74KW - 1461 ccm K9K 712
1.5 D 68KM / 50KW - 1461 ccm K9K 714
1.5 dCi (B/CB3N) 84KM / 62KW - 1461 ccm K9K 718
1.5 dCi (B/CB3M) 64KM / 47KW - 1461 ccm K9K 740
1.5 dCi (B/CB08) 82KM / 60KW - 1461 ccm K9K 702
1.5 dCi (B/CB07) 65KM / 48KW - 1461 ccm K9K 700,K9K 704
1.5 dCi (B/CB03) 80KM / 59KW - 1461 ccm K9K 702
1.6 (B/CB0D) 90KM / 66KW - 1598 ccm K7M 745,K7M 744
1.6 Hi-Flex 117KM / 86KW - 1598 ccm  
1.6 16V (CB0T, CB0H) 107KM / 79KW - 1598 ccm K4M 748,K4M 745,K4M 744,K4M 708
1.9 dTi (B/CB0U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 780
1.9 D (B/CB0J) 65KM / 48KW - 1870 ccm F8Q 632
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) (1997/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 (FC1A) 60KM / 44KW - 1149 ccm D7F 764
1.2 16V (FC05) 75KM / 55KW - 1149 ccm D4F 714,D4F 712
1.2 (FC01, FC0A, FC0F) 58KM / 43KW - 1149 ccm D7F 726,D7F 722,D7F 710,D7F 746,D7F 720,D7F 744
1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) 75KM / 55KW - 1390 ccm K7J 701,E7J 634,E7J 780,E7J 635
1.5 dCi (FC08, FC09) 82KM / 60KW - 1461 ccm K9K 710,K9K 702
1.5 dCi (FC07, FC1R) 65KM / 48KW - 1461 ccm K9K 700,K9K 704
1.5 dCi 61KM / 45KW - 1461 ccm  
1.5 dCi (FC1R) 57KM / 42KW - 1461 ccm K9K 704
1.5 dCi (FC1G) 84KM / 62KW - 1461 ccm K9K 718
1.5 dCi (FC1E) 68KM / 50KW - 1461 ccm K9K 714
1.6 16V bivalent 82KM / 60KW - 1598 ccm  
1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) 95KM / 70KW - 1598 ccm K4M 750,K4M 753,K4M 752
1.6 16V 95KM / 70KW - 1598 ccm K4M 752
1.9 D (FC0J) 65KM / 48KW - 1870 ccm F8Q 632
D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 630,F8Q 632
D 55 1.9 (FC0D) 54KM / 40KW - 1870 ccm F8Q 662
1.9 dTi (FC0U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 780
1.9 dCi (FC0V) 84KM / 62KW - 1870 ccm F9Q 790
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) (1999/03 -> 2003/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 e (KA0V) 75KM / 55KW - 1390 ccm E7J 626
1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) 95KM / 70KW - 1390 ccm K4J 750,K4J 714
1.6 e (KA0F) 90KM / 66KW - 1598 ccm K7M 703,K7M 702
1.9 D (KA0J, KA0R) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 622,F8Q 790
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) (1991/07 -> 1992/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 16V (D53D) 137KM / 101KW - 1764 ccm F7P 704
RENAULT TWINGO nadwozie pełne (S06_) (1993/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 (S066, S068) 58KM / 43KW - 1149 ccm D7F 703,D7F 700,D7F 706,D7F 701,D7F 704,D7F 702
RENAULT CLIO II nadwozie pełne (SB0/1/2_) (1998/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 (SB0F, SB10) 60KM / 44KW - 1149 ccm D7F 726,D7F 746
1.1 (SB0A) 58KM / 43KW - 1149 ccm D7F 722,D7F 720
1.5 dCi (SB07) 65KM / 48KW - 1461 ccm K9K 700,K9K 704
1.5 dCi 82KM / 60KW - 1461 ccm K9K 716,K9K 710,K9K 702
1.5 dCi 80KM / 59KW - 1461 ccm K9K 702
1.5 dCi 68KM / 50KW - 1461 ccm K9K 714
1.6 107KM / 79KW - 1598 ccm K4M 746
1.9 D (SB0E, SB0R) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 630,F8Q 662
1.9 D 54KM / 40KW - 1870 ccm F8Q 662
1.9 DTi (SB0U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 780
1.9 D (SB0J) 65KM / 48KW - 1870 ccm F8Q 632
RENAULT THALIA (LB0/1/2_) (1998/02 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 16V 98KM / 72KW - 1390 ccm K4J 712
1.5 dCi 68KM / 50KW - 1461 ccm  
1.5 dCi 65KM / 48KW - 1461 ccm K9K 700
1.5 dCi 64KM / 47KW - 1461 ccm K9K 740
1.5 dCi 82KM / 60KW - 1461 ccm K9K 702
1.6 Flex 110KM / 81KW - 1598 ccm  
1.6 16V 107KM / 79KW - 1598 ccm K4M 740
1.6 90KM / 66KW - 1598 ccm K7M 746
RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) (2005/05 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 Hi-Flex 117KM / 86KW - 1598 ccm  
RENAULT TWINGO (CN0_) (2007/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 16V (CN0A) 76KM / 56KW - 1149 ccm D4F 772
1.2 16V 75KM / 55KW - 1149 ccm  
1.2 (CN0D) 58KM / 43KW - 1149 ccm D7F 800
1.2 Turbo (CN0C) 100KM / 74KW - 1149 ccm D4F 780
1.2 TCe 100 102KM / 75KW - 1149 ccm  
1.5 dCi 90 86KM / 63KW - 1461 ccm  
1.5 dCi 75 75KM / 55KW - 1461 ccm  
1.5 dCi (CN0U) 84KM / 62KW - 1461 ccm K9K 718
1.5 dCi (CN0E) 64KM / 47KW - 1461 ccm K9K 740
RENAULT LOGAN (LS_) (2004/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.0 Hi-Flex 76KM / 56KW - 998 ccm  
1.4 75KM / 55KW - 1390 ccm K7J 710
1.5 dCi 68KM / 50KW - 1461 ccm  
RENAULT LOGAN kombi (KS_) (2007/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 75KM / 55KW - 1390 ccm K7J 710
1.5 dCi 68KM / 50KW - 1461 ccm K9K 792
RENAULT SANDERO (2007/11 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 75KM / 55KW - 1390 ccm K7J 710
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm  
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm  
1.6 102KM / 75KW - 1598 ccm  
1.6 90KM / 66KW - 1598 ccm  
1.6 87KM / 64KW - 1598 ccm K7M 710
RENAULT THALIA II (2008/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V 107KM / 79KW - 1598 ccm  
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm  
DACIA LOGAN (LS_) (2004/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 16V 75KM / 55KW - 1149 ccm D4F 732
1.4 MPI LPG (LS0C) 75KM / 55KW - 1390 ccm K7J 714,K7J 710
1.5 dCi (LS0J, LS0Y) 65KM / 48KW - 1461 ccm K9K 790
1.5 dCi (LS04) 88KM / 65KW - 1461 ccm K9K 892
1.5 dCi (LS04) 75KM / 55KW - 1461 ccm K9K 892
1.5 dCi (LS0W) 86KM / 63KW - 1461 ccm K9K 796
1.5 dCi (LS0K) 68KM / 50KW - 1461 ccm K9K 792
1.6 MPI 85 84KM / 62KW - 1598 ccm K7M 800
1.6 Bifuel 84KM / 62KW - 1598 ccm  
1.6 16V (LS0M) 105KM / 77KW - 1598 ccm K4M 690,K4M 696
1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) 87KM / 64KW - 1598 ccm K7M 710
DACIA LOGAN MCV (KS_) (2007/02 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 dCi (KS0W) 86KM / 63KW - 1461 ccm K9K 796
1.5 dCi (KS0K) 68KM / 50KW - 1461 ccm K9K 792
1.5 dCi (KS04) 88KM / 65KW - 1461 ccm K9K 892
1.5 dCi (KS04) 75KM / 55KW - 1461 ccm K9K 892
1.6 MPI 85 84KM / 62KW - 1598 ccm K7M 800
DACIA SANDERO (2008/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 16V Bifuel 75KM / 55KW - 1149 ccm  
1.2 16V 75KM / 55KW - 1149 ccm D4F 732
1.5 dCi 88KM / 65KW - 1461 ccm K9K 892
1.5 dCi 86KM / 63KW - 1461 ccm K9K 796
1.5 dCi 75KM / 55KW - 1461 ccm K9K 892
1.5 dCi 68KM / 50KW - 1461 ccm K9K 792
1.6 87KM / 64KW - 1598 ccm K7M 710
1.6 MPI 85 84KM / 62KW - 1598 ccm K7M 800
DACIA LOGAN EXPRESS (FS_) (2009/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 dCi (FS0K) 68KM / 50KW - 1461 ccm K9K 792

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 16150
ATE 421106
ATE 24012101061
BENDIX 345162
BENDIX 561997B
BOSCH 0986478124
BREMBO 09580224
DACIA 6001548578
DACIA 7701205653
DACIA 7701206339
DELPHI BG2625
DELPHI BG625
DELPHI BL1313A2
DELPHI BL1323A2
DELPHI BL1323B2
DELPHI BS3899
FAG BS3899
FEBI BILSTEIN 09073
FERODO DDF1096
FERODO DDF257
FERODO DDF798
FERODO DRF1096
FERODO DRF257S
FERODO DRF798
FERODO FDB393
FERODO FDS393
FERODO FDS406
FERODO FDS845
FERODO TAR393
FERODO TAR406
FERODO TAR845
GIRLING 6025861
JURID 571313J
JURID 571327JAS
JURID 571332D
JURID 571476J
JURID 571526D
JURID 571526J
JURID 362340J
JURID 561997J
LEMFÖRDER 1815501
LPR R1301V
LPR R1511V
MAGNETI MARELLI 353614023240
MAGNETI MARELLI 431602040020
METELLI 230549
MINTEX MDC811
MINTEX MDK0027
MINTEX MDK0128
MINTEX MDK0190
NIPPARTS J3301093
NISSAN 4020600Q0E
NISSAN 4020600QAA
PAGID 50286
PAGID 52830
QUINTON HAZELL 814102
QUINTON HAZELL 814106
QUINTON HAZELL 820800
QUINTON HAZELL 864305
QUINTON HAZELL 897601
QUINTON HAZELL BDC3899
QUINTON HAZELL BDC4312
QUINTON HAZELL BSF3899
QUINTON HAZELL BSF4312
REMSA 814102
REMSA 814106
REMSA 820800
REMSA 864305
REMSA 897601
RENAULT 6001548578
RENAULT 7700780892
RENAULT 7700813549
RENAULT 7700842131
RENAULT 7701204228
RENAULT 7701204304
RENAULT 7701204828
RENAULT 7701205653
RENAULT 7701206339
RENAULT 8671018195
ROADHOUSE 614410
ROADHOUSE 814102
ROADHOUSE 814106
ROADHOUSE 820800
ROADHOUSE 864305
ROADHOUSE 897601
TEXTAR 2146318224T4078
TEXTAR 2146631823T4115
TEXTAR 92054900
TEXTAR 92100900
TEXTAR 98101050004T056
TEXTAR 98200054901
TEXTAR 98200100901
VALEO 186208
ZIMMERMANN 4702409
ZIMMERMANN 470240900
ZIMMERMANN 470240950
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Tarcze hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!