loadingimg

Wczytuję dane...
AMORTYZATORY KAYABA HYUNDAI LANTRA COUPE PRZÓD KYB
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:159,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: 333206
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Amortyzator KYB Excel-G Gas
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: 333206 (lewy) / 333205 (prawy)
 
Informacje katalogowe 333206
Strona zabudowy oś przednia, z lewej
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1
 
Informacje katalogowe 333205
Strona zabudowy os przednia, z prawej
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Licytowany towar występuje w samochodach

HYUNDAI LANTRA II Wagon (J-2) (1996/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.5 12V 88KM / 65KW - 1495 ccm G4EK
1.6 i 90KM / 66KW - 1599 ccm G4GR
1.9 D 68KM / 50KW - 1905 ccm
2.0 136KM / 100KW - 1997 ccm
HYUNDAI COUPE (RD) (1996/06 -> 2002/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 i 16V 114KM / 84KW - 1599 ccm 4G61
1.8 SX 128KM / 94KW - 1795 ccm G4GM
F2 Evolution 154KM / 115KW - 1975 ccm
2.0 16V 135KM / 99KW - 1975 ccm G4DF
HYUNDAI LANTRA II (J-2) (1995/11 -> 2000/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V 114KM / 84KW - 1599 ccm 4G61
1.8 16V 128KM / 94KW - 1795 ccm G4GM
2.0 16V 139KM / 102KW - 1975 ccm G4GF
HYUNDAI ELANTRA sedan (XD) (2000/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 107KM / 79KW - 1599 ccm G4ED-G
1.6 105KM / 77KW - 1599 ccm G4ED-G
1.8 132KM / 97KW - 1795 ccm G4BB
2.0 139KM / 102KW - 1975 ccm G4GC-G
2.0 CRDi 113KM / 83KW - 1991 ccm D4EA
HYUNDAI ELANTRA (XD) (2000/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 90KM / 66KW - 1599 ccm
1.6 107KM / 79KW - 1599 ccm G4ED-G
1.6 105KM / 77KW - 1599 ccm G4ED-G
1.8 133KM / 98KW - 1795 ccm
1.8 107KM / 79KW - 1795 ccm
2.0 141KM / 104KW - 1975 ccm G4GC
2.0 139KM / 102KW - 1975 ccm G4GC-G
2.0 CRDi 113KM / 83KW - 1991 ccm D4EA

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BILSTEIN 22-047328
BOGE 30-F37-A
HYUNDAI 5465129052
HYUNDAI 5465129100
HYUNDAI 5465129102
HYUNDAI 5465129103
HYUNDAI 5465129132
HYUNDAI 5465129133
HYUNDAI 5465129150
HYUNDAI 5465129152
HYUNDAI 5465129610
HYUNDAI 546512D000
HYUNDAI 546512D100
HYUNDAI 5466127000
HYUNDAI 5466127100
HYUNDAI 5466129052
HYUNDAI 5466129152
HYUNDAI 5465027130
HYUNDAI 5465027140
HYUNDAI 5465029100
HYUNDAI 5465029150
HYUNDAI 5465127000
HYUNDAI 5465127100
HYUNDAI 5465127130
HYUNDAI 5465127140
HYUNDAI 5465127300
HYUNDAI 5465129002
HYUNDAI 5465129032
HYUNDAI 5465129050
MONROE 16245
MONROE 16352
MONROE E4733
SACHS 312326BILSTEIN 22-047335
BOGE 30-F38-A
HYUNDAI 5466127300
HYUNDAI 5466129002
HYUNDAI 5466129032
HYUNDAI 5466129050
HYUNDAI 5466129052
HYUNDAI 5466129100
HYUNDAI 5466129102
HYUNDAI 5466129103
HYUNDAI 5466129132
HYUNDAI 5466129133
HYUNDAI 5466129150
HYUNDAI 5466129152
HYUNDAI 5466129610
HYUNDAI 546612D000
HYUNDAI 546612D100
HYUNDAI 5536027130
HYUNDAI 5461129610
HYUNDAI 5536027140
HYUNDAI 5465127000
HYUNDAI 5536029100
HYUNDAI 5465127100
HYUNDAI 5536127130
HYUNDAI 5465129052
HYUNDAI 5536127140
HYUNDAI 5465129152
HYUNDAI 5536127300
HYUNDAI 5466027130
HYUNDAI 5536129100
HYUNDAI 5466027140
HYUNDAI 5536129151
HYUNDAI 5466029100
HYUNDAI 5536129153
HYUNDAI 5466029150
HYUNDAI 5536129155
HYUNDAI 5466127000
HYUNDAI 5536129610
HYUNDAI 5466127100
HYUNDAI 5466127130
HYUNDAI 5466127140
MONROE E4733
MONROE 16244
MONROE 16351
SACHS 312327
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Amortyzatory - Przednie
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook