loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE TRW MERCEDES KLASA A W169 B W245
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:117,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1630
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB1630
 
Informacje katalogowe GDB1630
Oznaczenie kontrolne E9-90R - 01107/1146
Ograniczenia producenta TRW
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Wysokość [mm] 64
Długość [mm] 116,7
Grubość [mm] 18,8
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
24077  

Występuje w samochodach

MERCEDES-BENZ KLASA A (W169) (2004/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
A 180 (169.032, 169.332) 116KM / 85KW - 1699 ccm M 266.940
A 170 (169.032, 169.332) 116KM / 85KW - 1699 ccm M 266.940
A 180 CDI (169.007, 169.307) 109KM / 80KW - 1991 ccm OM 640.940
A 160 CDI (169.006, 169.306) 82KM / 60KW - 1991 ccm OM 640.942
A 200 CDI (169.008, 169.308) 140KM / 103KW - 1991 ccm OM 640.941
A 200 (169.033, 169.333) 136KM / 100KW - 2034 ccm M 266.960
MERCEDES-BENZ KLASA B (W245) (2005/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
B 160 (245.231) 95KM / 70KW - 1498 ccm M 266.920
B 150 (245.231) 95KM / 70KW - 1498 ccm M 266.920
B 180 (245.232) 116KM / 85KW - 1699 ccm M 266.940
B 170 (245.232) 116KM / 85KW - 1699 ccm M 266.940
B 200 CDI (245.208) 140KM / 103KW - 1991 ccm OM 640.941
B 180 CDI (245.207) 109KM / 80KW - 1991 ccm OM 640.940

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 37456OE
ATE 13046027112
ATE 13047027112
BENDIX 573265B
BOSCH 0986494087
BREMBO P50056
DELPHI LP1948
FEBI BILSTEIN 16536
FERODO FDB1749
FERODO FSL1749
GIRLING 6116301
KAGER 350953
LPR 05P1242
MAGNETI MARELLI 363702161432
MERCEDES-BENZ 1694200320
MERCEDES-BENZ 1694200720
MERCEDES-BENZ 1694200920
MERCEDES-BENZ 1694201320
MERCEDES-BENZ A1694200320
METELLI 2206460
MINTEX MDB2685
PAGID T1453
sbs 223356
SPIDAN 32962
SWAG 10916536
TEXTAR 2407702
TEXTAR 2407719024
VALEO 598704
ZIMMERMANN 240771901
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook