loadingimg

Wczytuję dane...
TARCZE + KLOCKI BOSCH VOLVO S40 VOLVO V40 PRZEDNIE
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:358,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: BOSCH
  • Model: 2^0 986 479 B37;0 986 424 541
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcze BOSCH + klocki BOSCH
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet 2x tarcze + klocki
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: 2x 0 986 479 B37 i 0 986 424 541
 
Informacje katalogowe 0 986 479 B37 / 0986479B37
średnica [mm] 280,8
grubość tarczy hamulcowej [mm] 24
Minimalna grubość [mm] 21,5
Typ tarczy hamulcowej wentylowany wewnętrznie
Średnica piasty koła [mm] 69
Ilość otworów 4
Powierzchnia lakierowany
Ciężar [kg] 6,22
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 2
BD2038
 
Informacje katalogowe 0 986 424 541 / 0986424541
Styk ostrzegawczy o zużyciu bez zintegrowanego styku ostrzegającego o zużyciu
Styk ostrzegawczy o zużyciu z akustycznym czujnikiem zużycia
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z dodatkami
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z podkładką wytłumiającą
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 ze śrubami
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z instrukcją montażu
Numer artykułu zalecanego dodatku 1987474317
grubość [mm] 17,1
Szerokość [mm] 130
Wysokość [mm] 77,1
System hamulcowy Lucas-Girling
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
21983 , 7712D837 , E9 90R-01899/246

Występuje w samochodach

MITSUBISHI CARISMA (DA_) (1995/07 -> 2006/06)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 (DA1A) 95KM / 70KW - 1597 ccm 4 G 92
1.6 (DA1A) 90KM / 66KW - 1597 ccm
1.6 (DA1A) 103KM / 76KW - 1597 ccm 4 G 92
1.6 (DA1A) 99KM / 73KW - 1597 ccm
1.8 GDI (DA2A) 122KM / 90KW - 1834 ccm 4G93
1.8 16V GDI (DA2A) 125KM / 92KW - 1834 ccm 4G93
1.8 16V (DA2A) 140KM / 103KW - 1834 ccm 4G93
1.8 (DA2A) 116KM / 85KW - 1834 ccm 4G93
MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_) (1996/09 -> 2006/06)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 (DA6A) 75KM / 55KW - 1298 ccm 4 G 13 (12V)
1.6 (DA1A) 103KM / 76KW - 1597 ccm 4 G 92
1.6 (DA1A) 99KM / 73KW - 1597 ccm
1.6 (DA1A) 95KM / 70KW - 1597 ccm 4 G 92
1.6 (DA1A) 90KM / 66KW - 1597 ccm
1.8 16V GDI (DA2A) 125KM / 92KW - 1834 ccm 4G93
1.8 (DA2A) 115KM / 85KW - 1834 ccm 4G93
1.8 GDI (DA2A) 122KM / 90KW - 1834 ccm 4G93
1.9 DI-D (DA5A) 102KM / 75KW - 1870 ccm F9Q1
1.9 DI-D 115KM / 85KW - 1870 ccm F9Q2
VOLVO S40 I (VS) (1995/07 -> 2003/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 109KM / 80KW - 1587 ccm B 4164 S2
1.6 105KM / 77KW - 1588 ccm B 4164 S
1.8 115KM / 85KW - 1731 ccm B 4184 S3,B 4184 S
1.8 122KM / 90KW - 1783 ccm B 4184 S9,B 4184 S2
1.8 116KM / 85KW - 1783 ccm B 4184 S2
1.8 i 125KM / 92KW - 1834 ccm B 4184 SM
1.8 i 122KM / 90KW - 1834 ccm B 4184 SJ
1.9 T4 200KM / 147KW - 1855 ccm B 4194 T2,B 4194 T
1.9 DI 102KM / 75KW - 1870 ccm D 4192 T4
1.9 DI 95KM / 70KW - 1870 ccm D 4192 T2
1.9 TD 90KM / 66KW - 1870 ccm D 4192 T
1.9 DI 115KM / 85KW - 1870 ccm D 4192 T3
2.0 T 163KM / 120KW - 1948 ccm B 4204 T3
2.0 T 160KM / 118KW - 1948 ccm B 4204 T
2.0 140KM / 103KW - 1948 ccm B 4204 S
2.0 136KM / 100KW - 1948 ccm B 4204 S,B 4204 S2
2.0 T4 200KM / 147KW - 1948 ccm B 4204 T5
2.0 T 165KM / 121KW - 1948 ccm B 4204 T3
VOLVO V40 kombi (VW) (1995/07 -> 2004/06)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 109KM / 80KW - 1587 ccm B 4164 S2
1.6 105KM / 77KW - 1588 ccm B 4164 S
1.8 115KM / 85KW - 1731 ccm B 4184 S3,B 4184 S
1.8 122KM / 90KW - 1783 ccm B 4184 S9,B 4184 S2
1.8 i 125KM / 92KW - 1834 ccm B 4184 SM
1.8 i 122KM / 90KW - 1834 ccm B 4184 SJ
1.9 T4 200KM / 147KW - 1855 ccm B 4194 T
1.9 TD 90KM / 66KW - 1870 ccm D 4192 T
1.9 DI 115KM / 85KW - 1870 ccm D 4192 T3
1.9 DI 102KM / 75KW - 1870 ccm D 4192 T4
1.9 DI 95KM / 70KW - 1870 ccm D 4192 T2
2.0 T 165KM / 121KW - 1948 ccm B 4204 T2
2.0 T 163KM / 120KW - 1948 ccm B 4204 T3
2.0 T 160KM / 118KW - 1948 ccm B 4204 T
2.0 140KM / 103KW - 1948 ccm B 4204 S
2.0 136KM / 100KW - 1948 ccm B 4204 S
2.0 T4 200KM / 147KW - 1948 ccm B 4204 T5
2.0 D 136KM / 100KW - 1998 ccm D 4204 T

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 13 0460 2853 2
ATE 602853
ATE 24 0124 0159 1
ATE 24 0324 0159 1
BENDIX 562088 B
BOSCH 0 986 478 493
BREMBO P 86 017
BREMBO 09 7720 10
BREMBO 09 7720 11
BREMBO 09 7720 75
DELPHI LP1398
DELPHI BG3501
FERODO FDB1384
FERODO DDF 1068
FERODO DDF1068-1
FERODO DDF1068C-1
GIRLING 6113131
GIRLING 6040543
GIRLING DF 4054
HELLA 8DB 355 006-711
HELLA 8DB 355 017-041
JURID 562088 J
JURID 562088JC
JURID 571940 J
LPR V1351V
MAGNETI MARELLI 353616031240
MAGNETI MARELLI 360406052000
MAGNETI MARELLI 431602042500
METELLI 23-0467
METELLI 800-467
MINTEX MDC1081
MINTEX MDB1995
MITSUBISHI M818027
MITSUBISHI 4605A658
MITSUBISHI MZ690339
MITSUBISHI M850976
MITSUBISHI MR527656
MITSUBISHI MR955351
MITSUBISHI X3511010
PAGID 50281PRO
PAGID T 3095
QUINTON HAZELL BDC4572
QUINTON HAZELL BDC4572BD
QUINTON HAZELL BDC4572HC
QUINTON HAZELL BSF4572
QUINTON HAZELL BP877
RAICAM 696.0
REMSA 708.02
REMSA 6585.10
ROADHOUSE 2708.02
sbs 1501224822
sbs 1815204839
sbs 204839
TEXTAR 21983 173 1 4
TEXTAR 2198302
TEXTAR 92100400
TEXTAR 92100403
TEXTAR 98200 1004 0 1
TRW GDB1313
TRW GDB3389
VALEO 598493
VALEO 186707
VOLVO 30623253
VOLVO 307691998
VOLVO 30623259
VOLVO 30630555
VOLVO 30630612
VOLVO 30769199
VOLVO 30850976
VOLVO 308509769
VOLVO 3081802
VOLVO 30818027
ZIMMERMANN 610 3700 00
ZIMMERMANN 610.3700.20
ZIMMERMANN 610.3700.50
ZIMMERMANN 610.3700.52
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Zestawy (tarcze i klocki)
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!