loadingimg

Wczytuję dane...
AMORTYZATORY KAYABA RENAULT ESPACE III 3 96-02 PRZÓD
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:158,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: 334821
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Amortyzator KYB / KAYABA EXCEL-G GAS
Strona zabudowy:
Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: 334821
 
Informacje katalogowe 334821
Strona zabudowy Oś przednia
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Licytowany towar występuje w samochodach

RENAULT ESPACE III (JE0_) (1996/11 -> 2002/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.9 dTi (JE0M) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 722
2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) 140KM / 103KW - 1998 ccm F4R 701,F4R 700
2.2 dCi (JE0K) 130KM / 95KW - 2188 ccm G9T 642,G9T 710
2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P) 113KM / 83KW - 2188 ccm G8T 760,G8T 714,G8T 716

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BOGE 32-D99-F
MONROE 16728
MONROE E4592
RENAULT 6025303094
RENAULT 6025309665
RENAULT 6025309666
RENAULT 6025313442
RENAULT 6025313443
RENAULT 6025314853
RENAULT 6025314854
RENAULT 61M69731
RENAULT 61M69735
RENAULT 91166823
RENAULT 91166825
RENAULT 6025303083
RENAULT 6025303084
RENAULT 6025303085
RENAULT 6025303086
RENAULT 6025303091
RENAULT 6025303092
RENAULT 6025303093
SACHS 200928
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Amortyzatory - Przednie
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook