loadingimg

Wczytuję dane...
AMORTYZATORY TOYOTA AVENSIS T25 2003- PRZÓD GAZ
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:242,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: 334816
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Amortyzator KYB / KAYABA EXCEL-G GAS
Strona zabudowy:
Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: 334816 (lewy) / 334815 (prawy)
 
Informacje katalogowe 334816
Strona zabudowy oś przednia, z lewej
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1
 
Informacje katalogowe 334815
Strona zabudowy os przednia, z prawej
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Występuje w samochodach

TOYOTA AVENSIS sedan (T25) (2003/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 129KM / 95KW - 1794 ccm 1ZZ-FE
2.0 147KM / 108KW - 1998 ccm 1AZ-FSE
2.0 D-4D 126KM / 93KW - 1998 ccm 1AD-FTV
2.4 163KM / 120KW - 2362 ccm 2AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS kombi (T25) (2003/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 129KM / 95KW - 1794 ccm 1ZZ-FE
2.0 VVTi 155KM / 114KW - 1998 ccm 1AZ-FE
2.0 D-4D 126KM / 93KW - 1998 ccm 1AD-FTV
2.0 147KM / 108KW - 1998 ccm 1AZ-FSE
2.4 163KM / 120KW - 2362 ccm 2AZ-FSE
TOYOTA AVENSIS (T25) (2003/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 VVT-i 110KM / 81KW - 1598 ccm 3ZZ-FE
2.0 D-4D 116KM / 85KW - 1995 ccm 1CD-FTV
2.0 D-4D 126KM / 93KW - 1998 ccm 1AD-FTV
2.2 D-4D 150KM / 110KW - 2231 ccm 2AD-FTV
2.4 163KM / 120KW - 2362 ccm 2AZ-FSE

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BILSTEIN 22-156358
BOGE 32-L86-A
SACHS 311911
TOYOTA 4852009660
TOYOTA 4852009670
TOYOTA 4852009680
TOYOTA 4852009860
TOYOTA 4852009A50
TOYOTA 4852009G20
TOYOTA 4852005200
TOYOTA 4852005210
TOYOTA 4852005220
TOYOTA 4852005230
TOYOTA 4852009650BILSTEIN 22-156365
BOGE 32-L85-A
SACHS 311910
TOYOTA 4851009A02
TOYOTA 4851009B20
TOYOTA 4851009N70
TOYOTA 4852005230
TOYOTA 4851005200
TOYOTA 4851005210
TOYOTA 4851005220
TOYOTA 4851005230
TOYOTA 4851009800
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Amortyzatory - Przednie
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook