loadingimg

Wczytuję dane...
AMORTYZATORY KAYABA TOYOTA COROLLA E11 TYŁ GAZ 97-02
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:189,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: 334179
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Amortyzator KYB / KAYABA EXCEL-G GAS
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: 334179 (lewy) / 334178 (prawy)
 
Informacje katalogowe 334179
Strona zabudowy os tylna strona lewa
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1
 
Informacje katalogowe 334178
Strona zabudowy os tylna strona prawa
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Licytowany towar występuje w samochodach

TOYOTA COROLLA (_E11_) (1997/04 -> 2002/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 (EE111_) 86KM / 63KW - 1332 ccm 4E-FE
1.6 Aut. (AE111_) 107KM / 79KW - 1587 ccm 4A-FE
1.6 16V (ZZE112_) 110KM / 81KW - 1598 ccm 3ZZ-FE
2.0 D (CE110_) 72KM / 53KW - 1975 ccm 2C-E
TOYOTA COROLLA Liftback (_E11_) (1997/04 -> 2002/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 (EE111_) 86KM / 63KW - 1332 ccm 4E-FE
1.6 (AE111_) 110KM / 81KW - 1587 ccm 4A-FE
1.6 Aut. (AE111_) 107KM / 79KW - 1587 ccm 4A-FE
1.6 (ZZE112_) 110KM / 81KW - 1598 ccm 3ZZ-FE
2.0 D (CE110) 72KM / 53KW - 1975 ccm 2C-E
TOYOTA COROLLA Compact (_E11_) (1997/04 -> 2002/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 (ZZE111_) 97KM / 71KW - 1398 ccm 4ZZ-FE
1.6 (AE111_) 110KM / 81KW - 1587 ccm 4A-FE
1.6 Aut. (AE111_) 107KM / 79KW - 1587 ccm 4A-FE
1.9 D (WZE110_) 69KM / 51KW - 1867 ccm 1WZ
2.0 D-4D 110KM / 81KW - 1995 ccm 1CD-FTV
TOYOTA COROLLA Wagon (__E11_) (1997/04 -> 2002/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 (EE111_) 86KM / 63KW - 1332 ccm 4E-FE
1.6 (AE111_) 110KM / 81KW - 1587 ccm 4A-FE
1.6 Aut. (AE111_) 107KM / 79KW - 1587 ccm 4A-FE
1.6 16V (ZZE112_) 110KM / 81KW - 1598 ccm 3ZZ-FE
2.0 D (CE110_) 72KM / 53KW - 1975 ccm 2C-E

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BILSTEIN 22-049605
BOGE 32-L05-A
MONROE 16270
MONROE E4378
SACHS 311038
TOYOTA 4854009270
TOYOTA 4854009280
TOYOTA 4854013050
TOYOTA 4854019215
TOYOTA 4854019295
TOYOTA 4854019305
TOYOTA 4854019325
TOYOTA 4854019335
TOYOTA 4854019345
TOYOTA 485401A140
TOYOTA 485401A250
TOYOTA 485401A261
TOYOTA 485401A270
TOYOTA 4853009251
TOYOTA 4854009220
TOYOTA 4854009221BILSTEIN 22-049612
BOGE 32-L06-A
MONROE 16269
MONROE E4378
SACHS 311039
TOYOTA 4853009320
TOYOTA 4853013050
TOYOTA 485301A200
TOYOTA 485301A310
TOYOTA 485301A321
TOYOTA 485301A330
TOYOTA 4853080004
TOYOTA 4853080016
TOYOTA 4853080021
TOYOTA 4853080023
TOYOTA 4853080024
TOYOTA 4853090016
TOYOTA 4854009221
TOYOTA 4853009250
TOYOTA 4853009251
TOYOTA 4853009310
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Amortyzatory - Tylne
    • Strona zabudowy: 
    • Oś tylna
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook