loadingimg

Wczytuję dane...
IMPERGOM PODUSZKA SILNIKA RENAULT KANGOO 1.5 DCI
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:85,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: ORIGINAL IMPERIUM
  • Model: IMP 31520
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Poduszka silnika firmy IMPERGOM
Strona zabudowy: Strona prawa / prawe
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: IMP 31520
 
Informacje katalogowe 31520
Wymagana ilość 1
Masa [g] 337
Tryb pracy hydrauliczny
Strona zabudowy z prawej
Gwint zewnętrzny [mm] M 10 x 1,5
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Występuje w samochodach

RENAULT KANGOO (KC0/1_) (1997/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 dCi (KC08, KC09) 82KM / 60KW - 1461 ccm K9K 710,K9K 702
1.5 dCi (KC07) 65KM / 48KW - 1461 ccm K9K 700,K9K 704
1.5 dCi 84KM / 62KW - 1461 ccm K9K 718
1.5 dCi 68KM / 50KW - 1461 ccm K9K 714
1.5 dCi 57KM / 42KW - 1461 ccm K9K 704
1.9 dCi 4x4 84KM / 62KW - 1870 ccm F9Q 790
1.9 dCi 4x4 (KC0V) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 782,F9Q 790
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (1998/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 dCi (B/CB08) 82KM / 60KW - 1461 ccm K9K 702
1.5 dCi (B/CB07) 65KM / 48KW - 1461 ccm K9K 700,K9K 704
1.5 dCi 100KM / 74KW - 1461 ccm K9K 712
1.9 dTi (B/CB0U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 780
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) (1997/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 dCi (FC1R) 57KM / 42KW - 1461 ccm K9K 704
1.5 dCi (FC08, FC09) 82KM / 60KW - 1461 ccm K9K 710,K9K 702
1.5 dCi (FC07, FC1R) 65KM / 48KW - 1461 ccm K9K 700,K9K 704
1.9 dCi 4x4 (FC0V) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 782,F9Q 790
1.9 dCi 4x4 (FC0V) 84KM / 62KW - 1870 ccm F9Q 790
1.9 dTi (FC0U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 780
RENAULT CLIO II nadwozie pełne (SB0/1/2_) (1998/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 dCi (SB07) 65KM / 48KW - 1461 ccm K9K 700,K9K 704

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

FEBI BILSTEIN 23691
QUINTON HAZELL EM4153
RENAULT 7700436286
RENAULT 8200170361
RENAULT 8200170362
RENAULT 8200220400
RENAULT 8200253037
RENAULT 8200267625
SASIC 4001772
SWAG 60923691
    • Grupa towarowa: 
    • Silniki i osprzęt - Zawieszenie silnika - Poduszki silnika

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!