loadingimg

Wczytuję dane...
DAYCO KOŁO PASOWE CITROEN C3 C4 C5 II 1.6 HDI
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:240,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: DAYCO
  • Model: DAYCO DPV1068.
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów
 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Koło pasowe firmy DAYCO
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: DAYCO DPV1068
 
Informacje katalogowe DPV1068
śr. koła pasowego [mm] 162
Wysokość 1 [mm] 26
Wysokość 2 [mm] 36
Ciężar [kg] 2,45
Jednostka pakowania 1

Występuje w samochodach

CITROËN XSARA (N1) (1997/04 -> 2005/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 68KM / 50KW - 1398 ccm 8HX (DV4TD)
CITROËN XSARA Break (N2) (1997/10 -> 2005/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 68KM / 50KW - 1398 ccm 8HX (DV4TD)
CITROËN XSARA coupe (N0) (1998/02 -> 2005/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 68KM / 50KW - 1398 ccm 8HX (DV4TD)
CITROËN XSARA PICASSO (N68) (1999/12 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 HDi 109KM / 80KW - 1560 ccm DV6TED4
CITROËN C3 (FC_) (2002/02 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 68KM / 50KW - 1398 ccm 8HX (DV4TD)
1.4 16V HDi 90KM / 66KW - 1398 ccm 8HY (DV4TED4)
1.6 16V HDi 90KM / 66KW - 1560 ccm 9HX (DV6ATED4)
CITROËN C3 Pluriel (HB_) (2003/05 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 68KM / 50KW - 1398 ccm 8HX (DV4TD)
CITROËN C2 (JM_) (2003/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 68KM / 50KW - 1398 ccm 8HX (DV4TD)
CITROËN C4 coupe (LA_) (2004/11 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 HDi 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HY (DV6TED4),9HZ-DV6TED4,DV6TED4
1.6 HDi 90KM / 66KW - 1560 ccm 9HX (DV6ATED4)
CITROËN C4 (LC_) (2004/11 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 HDi 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HY (DV6TED4),9HZ-DV6TED4,DV6TED4
1.6 HDi 90KM / 66KW - 1560 ccm 9HX (DV6ATED4)
CITROËN C5 (RC_) (2004/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 HDi (RC8HZB) 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HY (DV6TED4)
CITROËN C5 Break (RE_) (2004/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 HDi (RE8HZB) 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HY (DV6TED4)
CITROËN C1 (PM_, PN_) (2005/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 54KM / 40KW - 1398 ccm DV4D
CITROËN C3 II (2009/11 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 70 68KM / 50KW - 1398 ccm 8HZ (DV4TD)
CITROËN C2 ENTERPRISE (2009/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 68KM / 50KW - 1398 ccm  
FORD FIESTA V (JH_, JD_) (2001/11 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 TDCi 68KM / 50KW - 1399 ccm F6JA,F6JB
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHJB,HHJA
FORD FUSION (JU_) (2002/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 TDCi 68KM / 50KW - 1399 ccm F6JA,F6JB
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHJB,HHJA
FORD FOCUS C-MAX (2003/10 -> 2007/03)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 TDCi 109KM / 80KW - 1560 ccm G8DB,G8DA
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHDA,HHDB
FORD FOCUS II (DA_) (2004/11 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 TDCi 109KM / 80KW - 1560 ccm G8DB,G8DA
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHDA,HHDB,GPDA,GPDC
FORD FOCUS II kombi (DAW_) (2004/11 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 TDCi 109KM / 80KW - 1560 ccm G8DB,G8DA
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHDA,HHDB,GPDA,GPDC
FORD FOCUS II sedan (DA_) (2005/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 TDCi 109KM / 80KW - 1560 ccm G8DB,G8DA
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHDA,HHDB
FORD C-MAX (2007/02 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 TDCi 109KM / 80KW - 1560 ccm G8DD,G8DB,G8DA
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHDA,HHDB,GPDA
FORD FIESTA Van (2003/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 TDCi 68KM / 50KW - 1399 ccm F6JA,F6JB
FORD FIESTA VI (2008/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 TDCi 70KM / 51KW - 1399 ccm F6JD
1.4 TDCi 68KM / 50KW - 1399 ccm F6JB
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHJD,HHJC,HHJE
1.6 TDCi 75KM / 55KW - 1560 ccm HHJF,UBJA
FORD FIESTA Van (2009/01 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 TDCi 70KM / 51KW - 1399 ccm F6JD
1.4 TDCi 68KM / 50KW - 1399 ccm F6JB
1.6 TDCi 90KM / 66KW - 1560 ccm HHJD,HHJC,HHJE
FORD C-MAX (2010/12 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 TDCi 95KM / 70KW - 1560 ccm  
MAZDA 2 (DY) (2003/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 CD 68KM / 50KW - 1399 ccm F6JA,F6JB
MAZDA 3 (BK) (2003/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 DI Turbo 109KM / 80KW - 1560 ccm Y601
MAZDA 3 sedan (BK) (2000/06 -> 2009/06)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 DI Turbo 109KM / 80KW - 1560 ccm Y601
MAZDA 2 (DE) (2007/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 MZR-CD 68KM / 50KW - 1399 ccm  
1.6 MZ-CD 90KM / 66KW - 1560 ccm  
PEUGEOT 206 hatchback (2A/C) (1998/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi eco 70 68KM / 50KW - 1398 ccm 8HX (DV4TD),8HZ (DV4TD)
1.4 HDi 69KM / 51KW - 1398 ccm  
1.6 HDi 110 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HY (DV6TED4),9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 206 CC (2D) (2000/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 HDi 110 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 307 (3A/C) (2000/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 68KM / 50KW - 1398 ccm 8HX (DV4TD),8HZ (DV4TD)
1.6 HDi 90KM / 66KW - 1560 ccm 9HX (DV6ATED4)
1.6 HDi 110 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HY (DV6TED4),9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 307 SW (3H) (2002/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 HDi 110 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HY (DV6TED4),9HZ (DV6TED4)
1.6 D 90KM / 66KW - 1560 ccm 9HX (DV6ATED4)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) (2002/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 68KM / 50KW - 1398 ccm 8HX (DV4TD)
1.6 HDi 110 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HZ (DV6TED4)
PEUGEOT 407 (6D_) (2004/05 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 HDi 110 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HY (DV6TED4)
PEUGEOT 307 Break (3E) (2002/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 68KM / 50KW - 1398 ccm 8HZ (DV4TD)
1.6 HDi 110 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HY (DV6TED4),9HZ (DV6TED4)
1.6 HDi 90KM / 66KW - 1560 ccm 9HX (DV6ATED4)
PEUGEOT 407 SW (6E_) (2004/05 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 HDi 110 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HY (DV6TED4)
PEUGEOT 1007 (KM_) (2005/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 68KM / 50KW - 1398 ccm 8HX (DV4TD),8HZ (DV4TD)
PEUGEOT 107 (2005/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi 54KM / 40KW - 1398 ccm 8HT (DV4TD)
SUZUKI SX4 (GY) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 DDIS 90KM / 66KW - 1560 ccm 9HX
TOYOTA AYGO (B10) (2005/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 HDi (WNB10) 54KM / 40KW - 1398 ccm 2WZ-TV
VOLVO S40 II (MS) (2004/01 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 D 110KM / 81KW - 1560 ccm D 4164 T
VOLVO V50 (MW) (2004/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 D 110KM / 81KW - 1560 ccm D 4164 T
VOLVO S80 II (2006/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 D DRIVe 109KM / 80KW - 1560 ccm D 4164 T
VOLVO C30 (2006/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 D 109KM / 80KW - 1560 ccm D 4164 T
VOLVO V70 III kombi (2007/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 D 109KM / 80KW - 1560 ccm D 4164 T
MINI MINI CLUBMAN (R55) (2007/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
Cooper D 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HZ (DV6TED4)
MINI MINI (R56) (2006/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
One D 90KM / 66KW - 1560 ccm  
Cooper D 109KM / 80KW - 1560 ccm 9HZ (DV6TED4)

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

CITROËN 0515V8
CITROËN 0515P8
CITROËN 0515R0
CITROËN 0515T0
CITROËN 0515T0R0P1
CITROËN 0515TQ
CITROËN 0515V0
CITROËN 0515V4
CITROËN 0515V7
CONTITECH VD1094
FEBI BILSTEIN 26334
FEBI BILSTEIN 29333
GATES TVD1025
GATES TVD1064
HUTCHINSON DP017
HUTCHINSON DP018
HUTCHINSON DP028
HUTCHINSON DP029
INA 544007910
MINI 11237801979
PEUGEOT 0515P8
PEUGEOT 0515R0
PEUGEOT 0515T0
PEUGEOT 0515T0R0P1
PEUGEOT 0515TQ
PEUGEOT 0515V0
PEUGEOT 0515V4
PEUGEOT 0515V7
PEUGEOT 0515V8
QUINTON HAZELL QCD83
RUVILLE 515201
SKF VKM93307
SKF VKM93308
SNR DPF35910
SNR DPF35916
SUZUKI 1261069K00
SWAG 62926334
SWAG 62929333
TOYOTA SU00100759
TOYOTA SU00100840
TOYOTA SW00100840
TOYOTA SW00100848
VOLVO 31251290
VOLVO 31272289
    • Grupa towarowa: 
    • Silniki i osprzęt - Elementy napędu - Koła pasowe

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!