loadingimg

Wczytuję dane...
DAYCO NAPINACZ PASKA FIAT GRANDE PUNTO 1.3 JTD
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:81,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: DAYCO
  • Model: DAYCO APV1078...
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Napinacz paska wieloklinowego firmy DAYCO
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: DAYCO APV1078
 
Informacje katalogowe APV1078
śr. koła pasowego [mm] 65
Wysokość 1 [mm] 25,5
Wysokość 2 [mm] 83
Ciężar [kg] 0,82
Jednostka pakowania 1

Występuje w samochodach

ALFA ROMEO MITO (955) (2008/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 JTDM 84KM / 62KW - 1248 ccm 199 B4.000
1.3 JTDM 95KM / 70KW - 1248 ccm 199 B1.000
1.3 JTDM 90KM / 66KW - 1248 ccm 199 A3.000
FIAT STRADA (178E) (1999/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 D Multijet 85KM / 62KW - 1248 ccm 223 A9.000
FIAT PUNTO (188) (1999/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 JTD 16V 70KM / 51KW - 1248 ccm 188 A9.000
FIAT SIENA (178_) (1996/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 JTD 70KM / 51KW - 1248 ccm 188 A9.000
FIAT DOBLO (119) (2001/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 JTD 75KM / 55KW - 1248 ccm 199 A2.000
1.3 D Multijet 84KM / 62KW - 1248 ccm 223 A9.000
FIAT DOBLO Cargo (223) (2001/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 JTD 16V Multijet 84KM / 62KW - 1248 ccm 223 A9.000
1.3 JTD 16V 70KM / 51KW - 1248 ccm 188 A9.000
1.3 D Multijet 75KM / 55KW - 1248 ccm 199 A2.000
FIAT PANDA (169) (2003/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 D Multijet 75KM / 55KW - 1248 ccm 169 A1.000
1.3 D Multijet 70KM / 51KW - 1248 ccm 188 A9.000
1.3 D Multijet 4x4 70KM / 51KW - 1248 ccm 188 A9.000
1.3 D Multijet 4x4 75KM / 55KW - 1248 ccm 169 A1.000
FIAT IDEA (2003/12 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 JTD 70KM / 51KW - 1248 ccm 188 A9.000
1.3 D Multijet 90KM / 66KW - 1248 ccm 199 A3.000
FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO (199) (2005/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 D Multijet 69KM / 51KW - 1248 ccm 199 B2.000
1.3 D Multijet 90KM / 66KW - 1248 ccm 199 A3.000
1.3 D Multijet 84KM / 62KW - 1248 ccm 199 B4.000
1.3 D Multijet 75KM / 55KW - 1248 ccm 199 A2.000
FIAT 500 (2007/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 D Multijet 95KM / 70KW - 1248 ccm 199 B1.000
1.3 D Multijet 75KM / 55KW - 1248 ccm 169 A1.000
FIAT LINEA (2007/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 D Multijet 90KM / 66KW - 1248 ccm 199 A3.000
FIAT FIORINO nadwozie pełne / kombi (2008/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 D Multijet 75KM / 55KW - 1248 ccm 199 A9.000,199 A2.000
FIAT QUBO (2008/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 D Multijet 75KM / 55KW - 1248 ccm 199 A2.000
FIAT PANDA Van (169) (2004/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 JTD 75KM / 55KW - 1248 ccm 169 A1.000
1.3 JTD 69KM / 51KW - 1248 ccm 188 A9.000
FIAT PUNTO EVO (2008/07 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 D Multijet 95KM / 70KW - 1248 ccm 199 B1.000
1.3 D Multijet 90KM / 66KW - 1248 ccm 199 A3.000
1.3 D Multijet 75KM / 55KW - 1248 ccm 199 A9.000,199 A2.000
1.3 D Multijet 69KM / 51KW - 1248 ccm 199 B2.000
1.3 Multijet 84KM / 62KW - 1248 ccm 223 A9.000
FIAT 500 C (2009/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 D Multijet 95KM / 70KW - 1248 ccm 199 B1.000
1.3 D Multijet 75KM / 55KW - 1248 ccm 169 A1.000
FIAT GRANDE PUNTO Van (199) (2008/04 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 D Multijet 75KM / 55KW - 1248 ccm 199 A2.000
FORD KA (2008/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 TDCi 75KM / 55KW - 1248 ccm FD4
LANCIA YPSILON (843) (2003/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 JTD 70KM / 51KW - 1248 ccm 188 A9.000
1.3 D Multijet 105KM / 77KW - 1248 ccm 199 A3.000
1.3 D Multijet 90KM / 66KW - 1248 ccm 199 A3.000
1.3 D Multijet 75KM / 55KW - 1248 ccm 199 A2.000
LANCIA MUSA (350) (2004/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 D Multijet 90KM / 66KW - 1248 ccm 199 A3.000
1.3 D Multijet 70KM / 51KW - 1248 ccm 188 A9.000
1.3 D Multijet 95KM / 70KW - 1248 ccm 199 B1.000
LANCIA YPSILON (846) (2011/05 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 Multijet 95KM / 70KW - 1248 ccm 199 B1.000
OPEL AGILA (H00) (2000/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 70KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
OPEL CORSA C (F08, F68) (2000/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 70KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
1.7 DI 65KM / 48KW - 1686 ccm Y 17 DTL
OPEL COMBO nadwozie pełne / kombi (2001/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 16V 75KM / 55KW - 1248 ccm Z 13 DTJ
1.3 CDTI 16V 69KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
OPEL CORSA C nadwozie pełne (F08, W5L) (2000/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 16V 69KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
OPEL MERIVA (2003/05 -> 2010/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 75KM / 55KW - 1248 ccm Z 13 DTJ
1.3 CDTI 69KM / 51KW - 1248 ccm Y 13 DT,Z 13 DT
OPEL COMBO Tour (2001/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 16V 75KM / 55KW - 1248 ccm Z 13 DTJ
1.3 CDTI 16V 69KM / 51KW - 1248 ccm Y 13 DT,Z 13 DT
OPEL ASTRA H (2004/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
OPEL ASTRA H kombi (2004/08 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
OPEL TIGRA TwinTop (2004/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 69KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
OPEL ASTRA H GTC (2005/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
OPEL CORSA D (2006/07 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 95KM / 70KW - 1248 ccm Z 13 DTE,A 13 DTR,Z 13 DTR
1.3 CDTI 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
1.3 CDTI 75KM / 55KW - 1248 ccm A 13 DTC,Z 13 DTJ
OPEL AGILA (H08) (2007/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 75KM / 55KW - 1248 ccm Z 13 DTJ
OPEL ASTRA H sedan (2007/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTi 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
OPEL ASTRA J (2009/12 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 95KM / 70KW - 1248 ccm A 13 DTE
OPEL MERIVA B (2010/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 95KM / 70KW - 1248 ccm A 13 DTE
1.3 CDTI 75KM / 55KW - 1248 ccm A 13 DTC
OPEL ASTRA Sports Tourer (J) (2010/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 95KM / 70KW - 1248 ccm A 13 DTE
OPEL CORSA D Van (2006/07 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 75KM / 55KW - 1248 ccm A 13 DTC,Z 13 DTJ
1.3 CDTI 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
OPEL ASTRA H Van (2004/03 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 90KM / 66KW - 1248 ccm Z 13 DTH
SUZUKI WAGON R+ (MM) (2000/05 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 DDiS 70KM / 51KW - 1248 ccm Z13DT
SUZUKI SWIFT III (SG) (2005/02 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 DDiS 75KM / 55KW - 1248 ccm Z 13 DTJ,D13A
1.3 DDiS 69KM / 51KW - 1248 ccm Z13DT
SUZUKI SPLASH (2008/01 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 75KM / 55KW - 1248 ccm Z 13 DTJ,D13A
SUZUKI SWIFT IV (2010/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 DDiS 75KM / 55KW - 1248 ccm D13A

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

CHEVROLET 55574238
FEBI BILSTEIN 27365
FIAT 55216455
FIAT 46819146
FIAT 468191460
FIAT 51821652
FIAT 51821653
FIAT 55185074
GATES T38440
GATES T39014
HUTCHINSON T0352
INA 534005310
INA 534007010
OPEL 4708770
OPEL 55185074
OPEL 55562245
OPEL 6340554
OPEL 6340676
OPEL 636166
RUVILLE 55355
RUVILLE 55899
SKF VKM32080
SKF VKM35023
SKF VKM35340
SKF VKM53023
SNR GA35367
SNR GA35899
SUZUKI 1754085E00
SWAG 40927365
    • Grupa towarowa: 
    • Silniki i osprzęt - Elementy napędu - Napinacze paska klinowego

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!