loadingimg

Wczytuję dane...
DAYCO NAPINACZ PASKA OPEL VECTRA C SIGNUM 1.9CDTI
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:83,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: DAYCO
  • Model: DAYCO APV1088.
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Napinacz paska wieloklinowego firmy DAYCO
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: DAYCO APV1088
 
Informacje katalogowe APV1088
śr. koła pasowego [mm] 65
Wysokość 1 [mm] 25,5
Wysokość 2 [mm] 90
Ciężar [kg] 0,9
Jednostka pakowania 1

Występuje w samochodach

FIAT STILO (192) (2001/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 JTD 140KM / 103KW - 1910 ccm 192 A5.000
1.9 JTD 136KM / 100KW - 1910 ccm 192 B1.000
1.9 JTD 126KM / 93KW - 1910 ccm 937 A4.000
FIAT STILO Multi Wagon (192) (2003/01 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 JTD 140KM / 103KW - 1910 ccm 192 A5.000
1.9 JTD 136KM / 100KW - 1910 ccm 192 B1.000
1.9 JTD 126KM / 93KW - 1910 ccm 937 A4.000
OPEL VECTRA C (2002/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
OPEL VECTRA C GTS (2002/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
OPEL SIGNUM (2003/05 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
1.9 CDTI 100KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DT
OPEL VECTRA C kombi (2003/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
OPEL ASTRA H (2004/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 CDTI 16V 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DTJ
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
1.9 CDTI 100KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DTL
OPEL ASTRA H kombi (2004/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 CDTI 16V 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DTJ
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
1.9 CDTI 100KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DTL
OPEL ASTRA H GTC (2005/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 CDTi 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
1.9 CDTI 101KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DTL
1.9 CDTi 16V 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DTJ
OPEL ZAFIRA (A05) (2005/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 CDTI 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 CDTI 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
1.9 CDTI 100KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DTL
OPEL ASTRA H TwinTop (2005/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 CDTi 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
SAAB 9-5 (YS3E) (1997/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TiD 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
SAAB 9-5 kombi (YS3E) (1998/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TiD 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
SAAB 9-3 (YS3F) (2002/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TTiD 180KM / 132KW - 1910 ccm Z 19 DTR,A 19 DTR
1.9 TiD 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 TiD 120KM / 88KW - 1910 ccm Z 19 DT
SAAB 9-3 kabriolet (YS3F) (2003/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TTiD 180KM / 132KW - 1910 ccm Z 19 DTR,A 19 DTR
1.9 TiD 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
SAAB 9-3 kombi (2005/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TTiD 180KM / 132KW - 1910 ccm Z 19 DTR
1.9 TiD 150KM / 110KW - 1910 ccm Z 19 DTH
1.9 TiD 120KM / 88KW - 1910 ccm  

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

FIAT 468175480
FIAT 51758385
FIAT 517583850
FIAT 55184522
FIAT 551845220
FIAT 55184980
FIAT 551849800
FIAT 55190813
FIAT 551908130
GATES T39017
HUTCHINSON T0283
OPEL 6340557
RUVILLE 56014
SKF VKM32045
SNR GA35807
    • Grupa towarowa: 
    • Silniki i osprzęt - Elementy napędu - Napinacze paska klinowego

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook, a otrzymasz rabat na wysyłkę towaru!