loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:18,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w AXA

AXA Direct oferuje możliwość kupna ubezpieczenia bez pośrednictwa agentów – cała sprzedaż odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub internetowy. Dzięki temu koszt ubezpieczenia znacznie się obniża, a i wygody zdalnego kupowania nie można przecenić.

Co zyskujesz, decydując się na AXA Direct?

Przede wszystkim, konkurencyjne ceny, dzięki którym zaoszczędzisz dużo, nie tracąc na jakości. Przenosząc się do AXA Direct zachowujesz swoje zniżki z innych Towarzystw Ubezpieczeniowych, a ubezpieczenie kupisz bez wychodzenia z domu, siedząc wygodnie na fotelu. Zapłacisz za nie w dogodny sposób – przelewem lub płatnością online. Polisa zostanie ci wysłana e-mailem lub pocztą. Skorzystaj z kalkulatora OC, żeby sprawdzić wysokość swojej składki!

Kalkulator OC AC

Skorzystanie z kalkulatora składek OC AC na portalu AXA Direct pozwala na uzyskanie informacji co do wysokości opłat za ubezpieczenia. Zajmuje to około pięciu minut – wystarczy wypełnić podane rubryki.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Żeby uzyskać lepszy obraz oferty AXA Direct, na portalu rankomat.pl użyliśmy narzędzia, jakim jest kalkulator OC AC. Sprawdziliśmy możliwość kupienia polisy dla trzydziestoczteroletniej prawniczki z Konina, która posiada już 20% zniżki na OC i chce ubezpieczyć swojego dziewięcioletniego Renault Clio. Kobieta ma jedno dziecko, które będzie sporadycznie wozić samochodem. Według wyliczeń, nasza bohaterka zapłaciłaby za ubezpieczenie OC z Assistance 562 zł.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, OC

OC, czyli obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej jest najważniejszym pakietem AXA Direct. Chroni cię przed odpowiedzialnością cywilną za szkody wyrządzone innym osobom podczas kierowania samochodem. Kalkulator OC umożliwia obliczenie składki przy uwzględnieniu obecnych zniżek. Ubezpieczenie OC otrzymujesz w pakiecie z Assistance MINI, dzięki czemu uzyskasz podstawową pomoc na drodze, jeśli będziesz tego potrzebował – przez całą dobę. Ponadto Zielona Karta, również zawarta w pakiecie OC, umożliwia podróżowanie samochodem do wielu krajów bez konieczności wykupywania dodatkowych ubezpieczeń.

Ubezpieczenie Autocasco, AC

AC jest dobrowolnym wariantem ubezpieczenia, możliwym do kupienia w pakiecie OC AC. Ubezpieczenie AC umożliwia wypłacenie odszkodowania w razie drobnych stłuczek i większych uszkodzeń. Samodzielnie wybierasz, jaki zakres AC chcesz wykupić – ubezpieczenie od kradzieży, sposób usunięcia szkody, udział własny, tereny, na których ma ono obowiązywać. W ramach pakietu OC AC jest także Assistance MINI, zapewniający całodobową pomoc przy nagłych sytuacjach, oraz Zielona Karta, umożliwiająca wjazd do wielu krajów Europy bez dodatkowych ubezpieczeń.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, NNW

Ubezpieczenie NNW jest istotne, jeśli na co dzień poruszasz się samochodem lub innym pojazdem. Dzięki niemu uzyskujesz szereg zabezpieczeń – świadczenie finansowe w przypadku urazu ciała na skutek wypadku komunikacyjnego, zapewnienie środków do życia na wypadek niezdolności do pracy po wypadku oraz zabezpieczenie finansowe rodziny w przypadku śmierci ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym. Ubezpieczenie NNW AXA Direct to jedne z najwyższych na rynku sum ubezpieczenia przy niskiej składce, wynoszącej od 29 zł/rok. Samodzielnie decydujesz, kogo obejmuje twoje ubezpieczenie – możesz płacić NNW za siebie i pasażerów.

Ubezpieczenie Assistance

Dzięki Assistance nigdy nie zostaniesz sam na drodze – ubezpieczenie oferuje szeroki zakres pomocy, gdy przytrafi ci się wypadek, kradzież lub awaria. Masz do wyboru trzy warianty Assistance na Polskę oraz dwa na Europę, dzięki czemu dobierzesz idealny dla siebie zestaw usług. Może to być holowanie samochodu, naprawa na miejscu, pomoc przy zmianie koła, transport pasażerów i kierowcy oraz wiele innych.

Ubezpieczenie Szyb

Najczęstsze uszkodzenie samochodu, czyli zniszczenie szyb, potrafi napsuć krwi. Wystarczy jednak zapłacić niską składkę, dzięki której zyskasz pokrycie kosztów naprawy lub wymiany szyb w wysokości nawet 2000 złotych oraz szybką likwidację szkody w renomowanej sieci warsztatów specjalizujących się w naprawach i wymianach szyb w samochodach.

Ubezpieczenie od zniszczenia pojazdu w wyniku pożaru i od kradzieży, P-KR

Bardzo niska składka – 75 zł/rok – jest dodatkowym, cennym zabezpieczeniem przed utratą samochodu w wyniku kradzieży lub pożaru. Udział w odszkodowaniu wynosi aż 15 lub 25%.

Ubezpieczenie Samochód zastępczy

Nieczęsto potrzebujesz samochodu zastępczego, jednak jeśli już się to zdarzy – lepiej nie przepłacać za taksówkę czy wynajem samochodu. W AXA Direct masz do wyboru kilka wariantów ubezpieczenia, które możesz dostosować do swoich potrzeb – zróżnicowaniu podlega ilość dni, na jakie otrzymasz samochód oraz sytuacje, w jakich będziesz mógł go użytkować (wypadek, kradzież lub awaria).

Ubezpieczenie Opon

Wykupując to ubezpieczenie, zyskujesz możliwość uzyskania szybkiej pomocy przy wymianie koła – obowiązuje ona na terenie całej Polski przez całą dobę. W przypadku, gdy na miejscu nie da się wymienić koła, odholujemy twój samochód do najbliższego warsztatu wulkanizacyjnego.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook