loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:18,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w Compensa

Compensa oferuje wachlarz ubezpieczeń, zapewniających pomoc finansową i serwisową w przypadku różnych sytuacji życiowych. Możesz wybrać warianty zarówno podstawowe jak i rozszerzone, zapewniające kompleksową ochronę.

Kalkulator OC

Compensa nie udostępnia klientom kalkulatora składek OC AC. Firma zapewnia jednak, że pracuje nad tym i już wkrótce będzie możliwe zakupienie polisy przez Internet oraz samodzielne obliczanie kosztów.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Compensa moto DNA kod

Unikalny pakiet zabezpieczeń OC i AC jest dostępny dla samochodów nie starszych niż 5 lat i o wartości nie mniejszej niż 20000 zł. DNA Auto to zabezpieczenie samochodu systemem, polegającym na oznakowaniu go cząsteczkami DNA z naniesionym na nie numerem PIN. System zapewnia szybką identyfikację samochodu przez organy ścigania, nawet po kilku latach (do 20). To sprawia, że auto jest nieatrakcyjne dla potencjalnego złodzieja. Ponadto na wypadek kradzieży otrzymasz zniżkę za przebieg ubezpieczenia AC.

Ubezpieczenie OC

OC otrzymujesz w Compensie wraz z Zieloną Kartą na żądanie. Jest to obowiązkowe ubezpieczenie, obowiązujące na terytorium Polski i na terenie wielu krajów Europejskich.

Ubezpieczenie AC

Dzięki Autocasco otrzymasz pokrycie kosztów naprawy pojazdu w przypadku jego uszkodzenia, zniszczenia, a także finansową rekompensatę na wypadek kradzieży. Ubezpieczenie AC obejmuje wszystkie zdarzenia mogące spowodować szkodę. Masz do wyboru dwa warianty rozliczenia – serwisowy (na podstawie faktury z serwisu) i kosztorysowy (kosztorys sporządzany przez Compensę). Suma jest stała do 12 roku eksploatacji pojazdu – rozliczenia szkody dokonuje się na podstawie wartości rynkowej auta określonej w dniu zawierania ubezpieczenia. Istnieją dwie opcje AC – Baza (samochody osobowe i lekkie przyczepy) oraz Moc dla pozostałych pojazdów. W ramach AC Compensa proponuje wiele innych, dodatkowych opcji: ochrona utraty zniżki, ubezpieczenie bagażu, szyb, GanTrack, GAP, DNA.

Ubezpieczenie straty finansowej GAP

GAP można zawrzeć wraz z AC, jeśli w dniu podpisania umowy samochód nie ma więcej niż 5 lat. Zapewnia to bezpieczeństwo w przypadku szkody całkowitej bądź kradzieży. Maksymalna dopłata może wynieść nawet 80000 zł. Ponadto chroni przed spadkiem wartości pojazdu przez 36 miesięcy, dzięki czemu uzyskujesz pokrycie różnicy między wartością fakturową nowo zakupionego samochodu lub określoną w polisie AC a jego wartością rynkową z dnia powstania szkody całkowitej.

Ubezpieczenie szyb

Ochrona zniżek z AC i dożywotnia gwarancja jakości naprawionej/wymienionej szyby to zalety ubezpieczenia szyb w Compensie. Suma ubezpieczenia wynosi 3000 zł i chroni cię przez cały okres trwania polisy. Zakres obejmuje Polskę i opcjonalnie Europę.

Ubezpieczenie NNW

NNW obejmuje kierowcę i pasażerów, chroniąc ich przed konsekwencjami wypadków w ruchu drogowym. Jest ważne w krajach objętych zasięgiem Zielonej Karty oraz w innych państwach powstałych z rozpadu Związku Radzieckiego.

Assistance

Compensa oferuje Assistance posiadaczom OC i AC. Masz do wyboru dwa warianty – BAZA i TOP, oferujące różne zakresy pomocy. Pierwszy wariant dodawany jest bezpłatnie do ubezpieczenia AC zawieranego na okres roczny. Dzięki Assistance BAZA uzyskasz określony w polisie zwrot kosztów naprawy lub holowania. W wariancie TOP ponadto masz zapewniony transport, zakwaterowanie, dostarczenie samochodu po naprawie, zaliczkę gotówkową na pokrycie kosztów naprawy.

Compensa Pomoc III

Ubezpieczenie obejmuje świadczenie pomocy w przypadku różnych zdarzeń związanych z pojazdem, oferowane samochodom osobowym oraz ciężarowym do 3,5 dmc. Compensa Pomoc III zapewnia sporo opcji związanych z holowaniem, transportem i pomocą drogową, a także takich jak odwiezienie zwierząt, opieka nad dziećmi i pomoc tłumacza. Otrzymasz również samochód zastępczy na okres 5 do 10 dni. Compensa Pomoc III jest dostępne w wariancie A i B, różniących się limitem sumy ubezpieczenia.

OP – ubezpieczenie ochrony prawnej

OP pokrywa koszty pomocy prawnej, związane z posiadaniem i użytkowaniem pojazdu lub podróżowaniem w charakterze pasażera. Ubezpieczenie ochrony prawnej obejmuje koszty porad prawnych, wynagrodzenie adwokata, koszty sądowe, procesu czy świadczenia za kaucję w razie aresztowania. Do wyboru są dwa warianty OP z różnymi sumami ubezpieczenia.

Zielona karta

Otrzymasz ją bez opłat do ubezpieczenia OC, na życzenie. Wymagana jest w przypadku podróżowania do krajów należących do systemu Zielonej Karty.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook