loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:18,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w HDI

W HDI możesz wykupić ubezpieczenie w jednej z placówek lub przy pomocy kontaktu telefonicznego. Szkodę zgłasza się z reguły bezpośrednio, poprzez konsultanta, jednak jest możliwość zrobienia tego online.

Kalkulator OC

Nie ma możliwości obliczenia składek przy pomocy kalkulatora OC – HDI nie udostępnia go na swojej stronie. Polisę można wykupić jedynie w placówce albo telefonicznie.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie OC

W HDI ubezpieczenie OC ma dwa warianty – Turbo i zwykły. W pakiecie Turbo otrzymujesz, oprócz pomocy finansowej, także gwarancję wsparcia w razie wypadku i zachowanie zniżek mimo szkody. W pierwszym roku zachowanie zniżek obejmuje szkody do 2 tysięcy zł., a kontynuacja polisy zaowocuje brakiem limitów. Do pakietu Turbo dołączone są również NNW w atrakcyjnej cenie, Mini GAP, HDI Opony, HDI Szyby. W zwykłym pakiecie OC dodatkowe opcje są płatne. Po przedłużeniu umowy masz możliwość otrzymania Pakietu Złotego OC (tylko w przypadku posiadania OC Turbo).

Ubezpieczenie AC

Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia OC, Autocasco możesz wykupić w jednej z dwóch wersji – zwykłego AC i Turbo. HDI AC to gotówkowe rozliczanie szkody na podstawie kosztorysu, zaś Turbo – wybór między gotówką a serwisem. W opcji Turbo otrzymasz wypłatę pełnego odszkodowania bez potrąceń. Możesz również dokupić kilka opcji, a po przedłużeniu umowy otrzymasz Pakiet Złoty AC z dodatkowymi atutami (jak pakiet Wygoda, gwarancja wypłaty 110% wartości rynkowej samochodu czy specjalną ścieżkę likwidacji szkód).

Ubezpieczenie NNW

Zabezpieczenie przed następstwami nieszczęśliwych wypadków możesz rozszerzyć o opcję Bezpieczna Rodzina, gwarantującą wysokie wypłaty dla rodziny w razie wypadku kierowcy. Ubezpieczenie NNW opiewa na 100 tys. lub 150 tys. zł. Wszyscy obecni w aucie są nim objęci w razie wypadku. Pokrywa także trwały uszczerbek na zdrowiu. Pakiet Bezpieczna Rodzina jest dostępna tylko dla posiadaczy OC Turbo.

HDI Moto Assistance +

Pakiet Moto Assistance to cztery warianty do wyboru, pozwalające na elastyczne dopasowanie opcji do swoich potrzeb. W różnych wersjach zapewniona jest pomoc w razie wypadku, awarii, kradzieży czy innych zdarzeniach. Wersja standard obejmuje holowanie do 100 km, a kolejne warianty to poszerzanie oferty o dodatkowe opcje i wydłużenie dystansu holowania.

HDI Opony

Dzięki dodatkowemu ubezpieczeniu opon możliwe jest uzyskanie pomocy przy wymianie lub naprawie uszkodzonych kół. Operator zorganizuje przyjazd na miejsce zdarzenia lub odholowanie samochodu do warsztatu, a wszystkie koszty zostaną pokryte w ramach ubezpieczenia.

HDI Szyby

Ubezpieczenie Szyb gwarantuje ci szybką naprawę lub wymianę uszkodzonej szyby w jednym z warsztatów współpracujących z HDI. Nie tracisz zniżek z tytułu braku szkód.

HDI Mini GAP

Jeśli nie wykupujesz AC, możesz zabezpieczyć się przed kradzieżą, nabywając ubezpieczenie Mini GAP. Gwarantuje wypłatę kwoty do 3 tys. złotych w razie kradzieży auta. Działa na terenie Polski i Europy.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook