loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:18,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w Liberty Direct

Liberty Direct oferuje szybki zakup polisy przez Internet – w ten sposób można zyskać 5% zniżki. Ponadto Liberty Direct proponuje klientom sporo zniżek związanych np. ze zgłoszeniem sprzedaży ubezpieczonego samochodu czy z wyborem karty kredytowej jako formy płatności.

Kalkulator OC

Dzięki kalkulatorowi OC AC dostępnemu na stronie ubezpieczyciela szybko obliczysz składkę i kupisz polisę, nie ruszając się z fotela.

Sprawdzenie oferty Liberty Direct w praktyce – na stronie rankomat.pl – dało nam szersze pojęcie o kosztach ubezpieczenia. Honda CR-V z 2005 roku, której właścicielem jest czterdziestoletni, bezdzietny pracownik korporacji z Lublina, zostanie ubezpieczona na OC i Assistance (dodatkowo Zielona Karta) za 957,54 zł.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie OC

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w cenie zawiera pakiet Mini Assistance, które zapewnia pomoc informacyjną i techniczną w razie wypadku. Otrzymasz możliwość holowania samochodu do 100 km i zwrot kosztów do wysokości faktycznie poniesionych wydatków na naprawę auta poszkodowanego. Ponadto Liberty Direct gwarantuje szybką naprawę szkód i możliwość rozłożenia składki na dwie raty.

OC i AC Standard z Mini Assistance

Dzięki połączeniu OC i AC Standard zyskujesz wiele dodatkowych opcji oraz pełną ochronę ciebie i auta w razie uszkodzenia lub kradzieży. W ramach Autocasco i OC otrzymujesz ubezpieczenie szyb i kradzieży auta, swobodny wybór warsztatu naprawczego, Mini Assistance a także możliwość wyboru kolejnych opcji, jak Warsztat Plus (naprawa auta przy użyciu oryginalnych części w Autoryzowanej Stacji Obsługi) i Warsztat rozliczenie części bez potrącania amortyzacji. Ochrona samochodu obejmuje teren Polski i Europy.

Premium Assistance

Jest to dodatkowe ubezpieczenie, zapewniającego pomoc w każdej sytuacji na drodze. Premium Assistance zapewni ci m.in. pokrycie kosztów naprawy, zorganizowanie serwisu, holowanie, wymianę koła, awarię oświetlenia, zatankowanie, auto zastępcze, opiekę nad dziećmi i opłacenie pomocy medycznej. Ubezpieczenie jest ważne na terenie Polski i Europy, gdzie otrzymasz możliwość wynajęcia tłumacza, usługi prawnika czy pożyczkę.

Opony Assistance

Przebicie opony jest kłopotliwe, jeśli znajdujemy się akurat w trasie. Dzięki ubezpieczeniu w Liberty Direct Opony Assistance zyskujesz organizację i pokrycie kosztów wymiany opon na miejscu zdarzenia lub w warsztacie, ochronę na terenie Polski i Europy, a także pomoc informacyjną.

Ubezpieczenie NNW

Dodatkowe, lecz nie mniej ważne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków zapewnia ochronę nie tylko podczas ruchu samochodu, ale także podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu. Ponadto Liberty Direct oferuje zabezpieczenie podczas naprawy auta na trasie i wysoką sumę ubezpieczenia dla kierowcy i pasażera.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook