loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:18,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w Proama

Proama, dostosowując się do potrzeb klientów, udostępniła opcję zakupu polisy przez Internet – jest ona wysyłana do nabywcy mailem lub pocztą. Istnieje również wiele możliwości zapłaty – gotówka, przelew czy karta kredytowa, w zależności od preferencji.

Kalkulator OC

Możesz skorzystać z prostego kalkulatora składki OC i AC na stronie ubezpieczyciela i tym samym dobrać do swoich potrzeb optymalną polisę, a następnie ją kupić. Wypełnienie formularzy zajmuje kilka minut.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Skorzystanie z kalkulatora OC AC na stronie rankomat.pl pozwoliło nam uzyskać dokładne informacje na temat oferty Proama. Mieszkaniec Nowego Dworu, technik jeżdżący od 9 lat samochodem, chce ubezpieczyć Opla Corsę z 2003 roku. Mężczyzna zamierza wozić dwójkę małych dzieci dość często, bo kilka razy w tygodniu. Ma już 60% zniżek, więc jego składka wynosić będzie 330,70 zł – w cenie znajdzie się OC, Assistance oraz NNW, plus dodatkowo Zielona Karta.

Ubezpieczenie OC

Dzięki wykupieniu ubezpieczenia OC w Proama zyskujesz nawet 70% zniżki dla bezpiecznych kierowców, osobistego doradcę, Zieloną Kartę i Assistance Wypadkowy. Dodatkowo masz dostęp do informacji telefonicznej.

Ubezpieczenie AC

Autocasco chroni cię w ramach formuły all risk. Pokrywa koszty naprawy samochodu uszkodzonego i zapewnia rekompensatę w razie kradzieży. AC jest sprzedawane w pakietach, a każdy zawiera już OC. Możesz wybrać pomiędzy Casco ASO, Casco Optymalny i Casco Komfortowy. Zapewniają one różne formy ochrony, różnicując wiek samochodu, korzystanie z oryginalnych części podczas naprawy, amortyzację części, możliwość wyboru między wariantem kosztorysowym a warsztatowym czy likwidację szkody w Autoryzowanej Stacji Obsługi.

Dodatkowo otrzymujesz zniżki: 20% za płatność jednorazową, 10% na zakup online i 5% za płatność kartą kredytową.

Super Assistance

Dodatkowa pomoc kierowcy na drodze obejmuje wiele opcji, m.in. samochód zastępczy, dostarczenie paliwa, naprawę na miejscu lub holowanie do warsztatu, zwrot kosztów taksówki w przypadku kradzieży, awarii czy wypadku. Super Assistance to pakiet obowiązujący zarówno w Polsce, jak i większości państw europejskich, gdzie szczególnie przydadzą się opcje usługi tłumacza i hospitalizacja kierowcy oraz pasażerów za granicą w razie wypadku albo poważnego zachorowania.

NNW Komunikacyjne

Ochrona życia i zdrowia kierowcy oraz pasażerów samochodu w sytuacji użytkowania pojazdu to niezbędne ubezpieczenie komunikacyjne. W razie trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci kierowcy czy pasażera ubezpieczyciel wypłaci wysokie odszkodowanie. NNW wynosi 20000 zł na Ubezpieczonego. Obowiązuje w Polsce i większości krajów europejskich.

NNW Domowe

W tym przypadku chronione jest zdrowie i życie posiadacza ubezpieczonego samochodu oraz jego rodziny, gdy znajdują się poza samochodem. Wysoka suma ubezpieczenia (20000 zł) i szeroki zakres – obejmujący śmierć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, trwały uszczerbek na zdrowiu, koszty operacji plastycznej i nabycia protez – stanowi bardzo atrakcyjną formę ubezpieczenia.

Ubezpieczenie od Utraty Pracy

Jest to pokrycie kosztów eksploatacji samochodu w momencie utraty pracy lub wypłata jednorazowego świadczenia, jeśli nastąpi całkowita trwała lub częściowa niezdolność do pracy. W przypadku utraty pracy ubezpieczony otrzyma zwrot miesięcznych kosztów paliwa – do 300 zł przez pół roku – refundację kosztów jednego przeglądu technicznego i opłatę składki na ubezpieczenie komunikacyjne (II rata składki lub odnowioną polisę na kolejny rok w dotychczasowym zakresie).

Ochrona prawna

Jeśli spowodujesz wypadek i zostanie wytoczone przeciwko tobie postępowanie karne lub sam dochodzisz odszkodowania, Proama w ramach ubezpieczenia pokryje koszty pomocy prawnej. Zapewnia także dowolność wyboru adwokata czy radcy prawnego, pokrycie kosztów sądowych, wynagrodzenia adwokata i radcy, opinii biegłych, rzeczoznawców. Otrzymasz również dostęp do profesjonalnej Telefonicznej Asysty Prawnej i wysoką sumę ubezpieczenia (do 10000 zł).

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook