loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:18,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w SKOK Ubezpieczenia

Ubezpieczenia komunikacyjne SKOK to oferta specjalna MTU. Zakupu polisy można dokonać w placówce lub przez Internet. Dla osób, które nie mają na to czasu albo preferują kontakt telefoniczny, istnieje możliwość wypełnienia formularza podczas rozmowy z konsultantem, który zrobi na podstawie podawanych przez klienta danych.

Kalkulator OC

Na stronie SKOK Ubezpieczenia znajdują się formularze, składające się na prosty kalkulator OC AC. Wyliczenie składek trwa chwilę, a proces kupowania oraz odnawiania polisy jest maksymalnie ułatwiony.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Składki zostały obliczone dla młodej mieszkanki Poznania, która ma za sobą trzy lata w innym towarzystwie ubezpieczeniowym. Nabyła Skodę Fabia Kombi z 2003 roku i chce wykupić OC i AC. Kalkulator wylicza domyślnie składkę podstawową – OC, ale istnieje możliwość zaznaczenia dodatkowych opcji w formularzu. Dla naszej poznanianki wysokość składki OC wynosić będzie 1291,57 zł. Ma także możliwość dokupienia AC za 1120,69 zł. W związku z tym, że samochód ma już ponad 10 lat, nie będzie mogła skorzystać z serwisowego wariantu likwidacji szkody.

Pakiet „MÓJ SAMOCHÓD”

Jest to indywidualnie dobierany pakiet, zawierający wszystkie niezbędne ubezpieczenia dla kierowcy. W jego skład wchodzą: OC komunikacyjne, Zielona Karta, Assistance w trzech opcjach (standard, komfort i premium), NNW w trzech wariantach (standard, komfort, maxi ochrona), ubezpieczenie utraty zniżki, AC w wersji mini i maxi, ubezpieczenie szyb, bagażu i dodatkowego wyposażenia auta. Składkę można spłacić w dogodnych ratach, a ponadto SKOK oferuje korzystne zniżki i szybki system likwidacji szkód. Wyróżniono go godłem „Teraz Polska”.

Wygoda kupowania oraz dopasowanie do indywidualnych potrzeb to zdecydowane zalety tego ubezpieczenia.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook