loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:18,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w UNIQA

Uniqa to międzynarodowa grupa ubezpieczeniowa, oferująca swoje usługi klientom zarówno indywidualnym, jak i firmom. Polisę można wykupić w jednej z placówek na terenie całej Polski. Istnieje także możliwość zgłoszenia szkody online, co znacznie przyspiesza proces jej likwidacji.

Kalkulator OC

Skorzystanie z narzędzia, jakim jest kalkulator OC, w przypadku ubezpieczeń komunikacyjnych grupy Uniqa jest niemożliwe. Wszelkie informacje na temat składek można uzyskać w placówce lub telefonicznie.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie OC

Dostępne w trzech wariantach, OC można wykupić w pakiecie MINI, MAXI i MEGA. MINI obejmuje jedynie szkody z ubezpieczenia OC. Pakiet MAXI obejmuje ochroną pojazd, kierowcę oraz pasażerów, zaś MEGA stanowi najpełniejszą ochronę. W jego skład wchodzi OC, NNW Kierowcy, opcjonalnie istnieje także możliwość dołączenia do niego NNW Kierowcy i Pasażerów. Wszystkie warianty możesz wzbogacić ubezpieczeniem REHABILITACJA. Każdy z pakietów zawiera także MINI Assistance w cenie.

Uniqa wprowadziła nowy system, noszący nazwę Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Dzięki niemu masz możliwość natychmiastowego zgłoszenia szkody nawet wtedy, kiedy osoba poszkodowana jest ubezpieczona w innej firmie. W ramach BLS refundowane mogą być wszystkie szkody rzeczowe, częściowe i całkowite w dowolnej wysokości, jeśli podlegają obowiązkowi odszkodowawczemu.

NNW Komunikacyjne

Możesz wybrać jeden z wariantów – NNW Kierowcy oraz NNW Kierowcy i Pasażerów. Ubezpieczeniem objęte są trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków powstałe u ubezpieczonych osób w trakcie ruchu pojazdu, wsiadania i wysiadania, po załadowywaniu lub rozładowywaniu pojazdu, podczas zatrzymania, postoju oraz garażowania. NNW gwarantuje świadczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu oraz śmierci.

Autocasco

Podobnie jak w przypadku OC, wykupując Autocasco wybierasz spośród trzech rodzajów ubezpieczenia: MotoMini, MotoMaxi oraz MotoMega. Każdy z nich oferuje inny stopień ochrony. MotoMini to podstawowe ubezpieczenie, obejmujące różnego typu szkody powstałe w wyniku działań żywiołów. Za dopłatą 20% ceny składki można rozszerzyć ten wariant o ryzyko kradzieży i rabunku. MotoMaxi to dodatkowe zabezpieczenie oparte o formułę all risks, zaś MotoMega obejmuje wszystkie wymienione elementy oraz ochronę zniżek po szkodzie, koszty wymiany fotelika, uszkodzonych zamków i kluczyka. Otrzymasz także pakiet AutoKoło. Do każdego wariantu dodany jest Assistance – MotoMini i MotoMaxi w wersji Standard, zaś MotoMega w wersji Premium.

Zielona Karta

Dodatkowe ubezpieczenie, umożliwiające ci skorzystanie z OC w momencie spowodowania przez ciebie szkody w jednym z krajów wymienionych w umowie. Wydawane jest na podstawie odrębnej decyzji ubezpieczyciela i dodawane bezpłatnie do OC.

Assistance

Ubezpieczenie Assistance to cztery warianty – Standard, Komfort, Premium oraz VIP. Opcje pomocy są dokładnie wyszczególnione w poszczególnych pakietach. Możesz wybrać tylko jeden wariant. Do wykupienia Assistance wymagane jest posiadanie Autocasco, zaś ubezpieczenie motocykli występuje tylko w wersji Standard. Opcji pomocy jest wiele do wyboru – m. in. naprawa na miejscu, holowanie, parking czy hotel albo organizacja dalszej podróży.

Mini Assistance Auto PLUS24service

Jest to pakiet dodawany do OC, dzięki któremu zyskasz pomoc w razie wypadku. Jeśli twój pojazd zostanie unieruchomiony podczas kolizji, zgłoś szkodę do Centrum Alarmowego – zorganizuje naprawę na miejscu lub holowanie do najbliższej stacji (do 50 km od miejsca zdarzenia), a także pokryje koszty parkingu (przez 2 dni). Pakiet obejmuje także możliwość odholowania innego pojazdu uszkodzonego podczas wypadku. Mini Assistance Auto PLUS24service dodawane jest do OC.

AutoSzyby

Ubezpieczenie AutoSzyby jest rozszerzeniem OC i AC, i obejmuje ochronę wszystkich szyb w samochodzie lub pojeździe ciężarowym. Maksymalna suma ubezpieczenia to 2000 zł, jednak za dodatkową składką można ją podnieść do 4000 zł. Okres ważności polisy pokrywa się z długością obowiązywania OC i AC.

Pakiety Dealerskie – Pakiet Dealer i Pakiet Motocykl

Pakiety Dealerskie to nic innego, jak grupy produktów dopasowane do potrzeb klientów, wyróżniające się atrakcyjną ceną oraz wyjątkowymi warunkami ubezpieczenia. W skład Pakietu Dealer oraz Pakietu Motocykl wchodzą: OC, AC, Assistance Dealer, Mini Assistance Auto Plus24service (tylko Pakiet Dealer), Telefoniczna Asysta Prawna, NNW Kierowcy i Pasażera oraz Zielona Karta. Pakiety można rozszerzyć o NNW Kierowcy i Ochronę Prawną.

REHABILITACJA

Jeśli przydarzy ci się wypadek na terenie Polski podczas podróży ubezpieczonym pojazdem, to ubezpieczenie zapewni ci pokrycie kosztów rehabilitacji oraz jej zorganizowanie. Obejmuje także wypożyczenie lub zakup drobnego sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego z dostawą.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook