loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:18,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w Warta

W Warcie możesz kupić ubezpieczenie komunikacyjne poprzez agenta, którego znajdziesz w swojej okolicy. Możliwe jest także zgłoszenie szkody przez Internet lub telefonicznie, co usprawnia działanie konsultantów i przyspiesza uzyskanie pomocy.

Kalkulator OC

Nie ma możliwości samodzielnego obliczania składek przy pomocy kalkulatora OC – WARTA nie wprowadziła jeszcze takiej opcji. Wszelki kontakt opiera się na wizycie w placówce lub telefonie do konsultanta.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

WARTA Ubezpieczenie OC Komfort

W razie wypadku WARTAwypłaci ci całą kwotę, niezależnie od tego, czy jesteś sprawcą czy poszkodowanym. Masz do dyspozycji dwa warianty OC – Komfort i Szybka Wypłata (dodawana do OC Komfort). W ramach pierwszej usługi otrzymujesz wypłatę odszkodowania i szybką pomoc konsultantów. Szybka Wypłata to opcja całkowitej likwidacji szkody, a więc przejęcie formalności przez agentów, holowanie lub wynajęcie samochodu i skierowanie do dobrego warsztatu. Do OC jest dołączone Assistance Standard, które można rozszerzyć do Złotego, oferującego dalszy dystans holowania i pomoc w razie wypadku czy awarii.

WARTA Autocasco

W ramach AC wybierasz jeden z dwóch wariantów: Komfort lub Standard, oferujących różny zakres usług. Standard to podstawowa ochrona wedle formuły all risks, odpowiedzialność za najmniejsze uszkodzenia i ubezpieczenie od kradzieży oraz dewastacji. Komfort dodatkowo zapewnia m.in. zwrot kosztów naprawy, pełne odszkodowanie bez potrąceń, odpowiedzialność wg wartości auta wpisanej w polisie, a także Assistance Złoty w cenie i ubezpieczenie bagażu.

WARTA NNW

Umowa daje ochronę na terytorium Polski i Europy, Maroka, Tunezji oraz Izraela. NNW obejmuje trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków powstałe w momencie wsiadania i wysiadania z pojazdu, załadowywania lub rozładowywania oraz pożaru i wybuchu auta. NNW Standard zapewnia świadczenie z tytułu częściowego lub całościowego uszczerbku na zdrowiu i śmierci.

WARTA Moto Assistance

Warianty, jakie możesz wybrać w ramach ubezpieczenia, to Standard, Złoty, Złoty+ i Platynowy. W zależności od opcji uzyskasz pomoc w razie wypadku, awarii, innych zdarzeń losowych i kradzieży. „Inne zdarzenia losowe” to np. brak powietrza w oponach, rozładowanie akumulatora, brak paliwa, zgubienie kluczy. Różnice w wariantach zawierają się w stopniowanych kwotach ubezpieczenia.

WARTA Auto Szyby

Bez utraty zniżek możesz naprawić szybę, korzystając z ubezpieczenia Auto Szyby. Obejmuje ono wszystkie szyby w samochodzie, według formuły all risks. Działa tylko na terenie Polski.

WARTA Opony

Dzięki temu ubezpieczeniu zyskasz pomoc w razie przedziurawienia opony – na miejscu lub po odholowaniu pojazdu do warsztatu wskazanego przez Wartę.

WARTA Auto Ochrona

Jest to zabezpieczenie przed kradzieżą samochodu z dowolnego miejsca w kraju i Europie. Kwota odszkodowania nie może przekraczać wartości samochodu z dnia szkody ani być większa niż 3 tys. złotych.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook