loadingimg

Wczytuję dane...
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Bestsellery
Filtr oleju KNECHT OC205 Mazda 3 5 6 323 626
Cena:18,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Ubezpieczenia komunikacyjne w YOU CAN DRIVE HESTIA

Ubezpieczenia dopasowane do młodych kierowców to podstawowe założenie You Can Drive. Uwzględnia potrzeby osób w wieku poniżej trzydziestu lat, a cały proces kupowania ubezpieczeń przebiega zdalnie. Klient zakłada konto na portalu Ergo Hestia i przy pomocy prostego formularza może samodzielnie obliczyć składkę.

Kalkulator OC

Kupowanie polisy na portalu You Can Drive trwa chwilę – formularze kalkulatora OC AC są intuicyjne i umożliwiają szybkie oraz proste obliczenie składek. Korzystając z tego narzędzia, sprawdziliśmy, jaka będzie cena ubezpieczenia dla dwudziestosześcioletniej kobiety z Poznania, która ubezpiecza Forda Fiestę z 2008 roku. Klientka nie wypracowała jeszcze zniżek. Bez dodatkowych pakietów, OC kosztuje 978 zł, zaś w połączeniu z AC i NNW Kierowcy i Pasażera – 2327 zł.

Oblicz składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW

Ubezpieczenie OC

Wysokie sumy ubezpieczenia przy atrakcyjnej składce to cecha wyróżniająca OC w YCD. Obejmuje szkody wyrządzone przez kierowcę osobom trzecim, np. kolizja, potrącenie pieszego czy uszkodzenie ogrodzenia podczas zawracania na wąskiej drodze.

Ubezpieczenie AC

Ochrona Autocasco obejmuje kolizję, potrącenie osób lub zwierząt, a także uszkodzenie pojazdu przez osoby trzecie i żywioły czy kradzieże. Wartość ubezpieczonego samochodu pozostaje niezmienna przez okres trwania umowy – odszkodowanie jest wypłacane na podstawie rynkowej wartości pojazdu określonej w dniu wykupienia polisy. Żeby samochód był chroniony przed kradzieżą, klient musi zapłacić dodatkową składkę i powinien posiadać urządzenie zabezpieczające przed kradzieżą, zainstalowane w aucie.

Minicasco

Dostępne w przypadku wykupienia OC. Chroni samochód i jego wyposażenie przed takimi samymi zagrożeniami co AC, jednak jest wypłacane dopiero wtedy, gdy wystąpi szkoda całkowita (kradzież lub uszkodzenie pojazdu powyżej 70% jego wartości rynkowej).

Auto Pomoc – Basic

Jest to dodatkowe ubezpieczenie, możliwe do dokupienia przy OC. Dzięki niemu zyskasz organizację i pokrycie kosztów holowania samochodu po wypadku.

Auto Pomoc – Standard Polska

Ten pakiet można dokupić do OC i AC. Pomoc obejmuje naprawę samochodu na miejscu lub jego holowanie, a w wyjątkowych wypadkach pokrycie kosztów parkingu.

Auto Pomoc – Premium

Pełny zakres pomocy to, oprócz standardowych opcji z pakietów podstawowych, także pokrycie kosztów hotelu lub transportu do miejsca docelowego czy miejsca zamieszkania.

Samochód zastępczy

Dzięki temu ubezpieczeniu otrzymasz w razie kryzysu pojazd zastępczy na maksymalnie 3 dni.

NNW Kierowcy i Pasażerów

Jest to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, powstałych w wyniku ruchu pojazdu na terenie Polski i za granicą. Można wykupić NNW tylko dla kierowcy, jeśli nie ma potrzeby obejmowania ochroną pasażerów.

Bagaż

Ochrona bagażu przed skutkami finansowymi zniszczenia na skutek wyszczególnionych w umowie zdarzeń: kolizji, zderzenia z pieszymi, zwierzętami czy przedmiotami, pożaru, wybuchu lub zatopienia, a także w wyniku zniszczenia spowodowanego innymi siłami przyrody.

Auto Szyby

Dodatkowy pakiet, możliwy do wykupienia przy OC i AC, obejmujący naprawę lub wymianę szyb, zniszczonych albo uszkodzonych w wyniku czynników zewnętrznych.

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

sklep@motostacja.pl

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook