Wsparcie techniczne: [email protected]
Infolinia: 123337393
Czynne: pon-pt. 10-18
Koszyk {{ state.cart.count }}
WYBIERZ {{ state.selectedVendor.name }} {{ state.selectedModel.name }} {{ state.selectedType.name }}

Wybierz swój samochód

Wybierz inny samochód

Ostatnio wybierany samochód:
lub Marka
{{ state.selectedVendor.name }}
Model
{{ state.selectedModel.name }}
Typ
{{ state.selectedType.name }}
SZUKAJ {{ state.vinError }}
Wybierz samochód i przeglądaj ofertę
Dostępny jest alternatywny katalog z numerami OE i ilustracjami producenta.
Filtr kabinowy zwany również przeciwpyłkowym jest elementem coraz częściej występującym w samochodach obecnie produkowanych. Pozwala on na zatrzymywanie zanieczyszczeń dostających się do kabiny pasażerskiej poprawiając komfort użytkowników w środku. Jaki filtr kabinowy wybrać by nie pogorszyć komfortu podróżowania?
Filtr oleju jest niezbędnym elementem jednostki napędowej, o której każdy użytkownik samochodu powinien pamiętać. Wkład filtracyjny pomaga zatrzymywać drobinki zanieczyszczeń czy drobinek metalu pozwalając na prawidłową eksploatację silnika oraz układu doładowania. Lekceważąc wymianę filtra oleju lub znacznie przedłużając interwał wymiany jednostka napędowa może ulec zatarciu. Jak prawidłowo dobrać filtr oleju i jak często należy go wymieniać by nie dopuścić do potencjalnych uszkodzeń?
Układ karbonowo-ceramiczny po raz pierwszy pojawił się w 2002 roku w Ferrari Enzo, na obecną chwilę jest to najlepsze rozwiązanie seryjne poprawiające skuteczność hamowania w ekstremalnych temperaturach i pod ciągłym obciążeniem. Każdy element układu podlega procesowi eksploatacji w większym lub mniejszym stopniu. Co się jednak wydarzy, jak będzie trzeba wymienić klocki hamulcowe, czy istnieje możliwość zaoszczędzenia poprzez zakup części samochodowych z seryjnego układu hamulcowego?
Klocki hamulcowe są podstawowym elementem zapewniającym każdemu użytkownikowi dróg bezpieczeństwo zapewniając jak najkrótszą drogę hamowania. Każde hamowania oprócz naturalnego zużycia klocka hamulcowego emituje tzw. pył hamulcowy. Jeżeli jednak irytują Ciebie ciągle brudne koła, może to pora zainwestować w bezpyłowe klocki hamulcowe?
Hamulce tarczowe można już spotkać w każdym produkowanym samochodzie, coraz śmielej wypierając hamulce bębnowe. Prawidłowa praca tarcz zależy zarówno od właściwego montażu, późniejszej eksploatacji jak i również odpowiedniego doboru elementów układu hamulcowego. Jak dobierać hamulce tarczowe by nie przyczyniały się do obniżenia skuteczności hamowania?
Od 7 listopada w życie wchodzą nowe przepisy w zakresie kontroli drogowych. Duża ilość służb zyska dodatkowe uprawnienia, a my, kierowcy za niestosowanie się do dodatkowych zasad będą mogli otrzymać mandat, ale po kolei.
Klocki hamulcowe są podstawowym elementem dbającym o Nasze bezpieczeństwo na drogach publicznych. Wiele osób mimo wszystko lekceważy ten element kupując produkty niskiej jakości, które potrafią wydłużyć drogę hamowania zamiast ją skrócić.
Sejm na posiedzeniu dnia 17 października przyjął projekt nowelizacji ustawy o podatku akcyzowym. Na nowelizacji przepisów mają zyskać samochody hybrydowe.
Jakiś czas temu pisaliśmy o niepewnej sytuacji w BMW, przez którą kilka aktualnie produkowanych modeli mogłyby przestać być produkowane. Wiadomo jednak, że jedyny dotąd w pełni elektryczny BMW i3 będzie nadal produkowane, co ciekawe - otrzyma on nowe, większe baterie.
Mazda nadal jest producentem, który opiera się zabiegom stosowanym przez innych producentów jak np. downsizing czy elektryfikacja gamy silnikowej. Marka planuje na przyszły rok prezentację nowej jednostki wysokoprężnej diesel'a, chcąc przy tym pokazać jakie to mogą być czyste jednostki.
Ford jakiś czas temu zapowiedział powstanie SUV'a w nawiązaniu do jeżdżącej legendy - modelu Mustang. Co ciekawe, model ten prawdopodobnie będzie oferowany wyłącznie w wariancie elektrycznym.
Grupa Volkswagen w październiku poinformowała o budowie fabryki w Turcji, która miała wytwarzać nowe wersje modeli VW Passat oraz Skoda Superb. Ze względu na trwającą inwazję zbrojną Turcji na północną Syrie decyzja finalna została tymczasowo zawieszona.
Nowa interpretacja Forda Pumy została wyceniona przez Polski oddział Forda. Cena podstawowej Pumy ma się zaczynać od 69 900 złotych i ma być niewiele droższa od nowej generacji konkurencyjnego Nissana Juke'a.
Koncern Toyota wzywa do serwisów z powodu możliwej nietypowej usterce, mogąca być niebezpieczna na skutek ewentualnej kolizji. Poszczególne samochody marek Toyota oraz Lexus zostaną wezwane do serwisów w celu ewentualnej naprawy.
BMW M GmbH wprowadza kolejny model do swojej oferty, tym razem jest to luksusowe czterodrzwiowe Gran Coupe w wariancie M8 oraz mocniejszym M8 Competition.