loadingimg

Wczytuję dane...
VERNET TERMOSTAT RENAULT SCENIC I 1.9 DTI DCI
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:60,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: CALORSTAT by Vernet
  • Model: TH6320.89J...
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Termostat firmy VERNET
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: TH6320.89J
 
Informacje katalogowe TH6320.89J
Temperatura otwarcia [°c] 89
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z uszczelnieniem
Rodzaj koprusu obudowa z tworzywa sztucznego
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Występuje w samochodach

OPEL ARENA nadwozie pełne (TB, TF) (1998/03 -> 2001/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 D 60KM / 44KW - 1870 ccm F8Q 600,F8Q 606
OPEL ARENA Combi (THB) (1998/03 -> 2001/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 D 60KM / 44KW - 1870 ccm F8Q 600,F8Q 606
OPEL ARENA Autobus (1997/01 -> 2001/12)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 D 60KM / 44KW - 1870 ccm 19 DL,19 DJ
OPEL ARENA nadwozie pełne (1997/01 -> 2001/12)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 D 60KM / 44KW - 1870 ccm 19 DL,19 DJ
RENAULT LAGUNA (B56_, 556_) (1993/11 -> 2001/03)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dTi (B56J) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 716,F9Q 717,F9Q 710
RENAULT LAGUNA Grandtour (K56_) (1995/09 -> 2001/03)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dCi (K56W) 107KM / 79KW - 1870 ccm F9Q 718
RENAULT MEGANE I (BA0/1_) (1995/08 -> 2003/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 D 94KM / 69KW - 1870 ccm F8Q 784
1.9 TDI 94KM / 69KW - 1870 ccm F8Q 784
1.9 dTi (BA08, BA0N) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 734,F9Q 731,F9Q 730,F9Q 736
1.9 dT (B/SA0K, B/SA0Y) 90KM / 66KW - 1870 ccm F8Q 784,F8Q 786
1.9 dCi (BA05, BA1F) 102KM / 75KW - 1870 ccm F9Q 733,F9Q 732
1.9 D Eco (B/SA0U, BA0A) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 620,F8Q 624
2.0 i 109KM / 80KW - 1998 ccm F3R 750,F3R 751
2.0 i (BA0G) 114KM / 84KW - 1998 ccm F3R 750,F3R 751
RENAULT MEGANE I Coach (DA0/1_) (1996/03 -> 2003/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dTi (DA0N) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 734,F9Q 731,F9Q 736
1.9 dCi (DA05, DA1F) 102KM / 75KW - 1870 ccm F9Q 733,F9Q 732
2.0 i (DA0G) 114KM / 84KW - 1998 ccm F3R 750,F3R 751
RENAULT MEGANE I Classic (LA0/1_) (1996/09 -> 2003/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dTi (LA08, LA0N) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 734,F9Q 731,F9Q 730,F9Q 736
1.9 dT (LA0K, LA0Y) 90KM / 66KW - 1870 ccm F8Q 784,F8Q 786
1.9 dCi (LA05, LA1F) 102KM / 75KW - 1870 ccm F9Q 738,F9Q 733,F9Q 732
1.9 D (LA0A, LA0U) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 620,F8Q 624
1.9 TDI 94KM / 69KW - 1870 ccm F8Q 784
1.9 dTi (LA1U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 744
2.0 i (LA07, LA0G) 114KM / 84KW - 1998 ccm F3R 750,F3R 751
2.0 i 109KM / 80KW - 1998 ccm F3R 752
RENAULT MEGANE Scenic (JA0/1_) (1997/01 -> 1999/10)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dTi (JA0N) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 734,F9Q 730
1.9 dT (JA0K, JA0Y) 90KM / 66KW - 1870 ccm F8Q 784,F8Q 786
1.9 D (JA0J) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 790
2.0 i (JA0G) 109KM / 80KW - 1998 ccm F3R 796
2.0 i (JA0G) 114KM / 84KW - 1998 ccm F3R 750,F3R 751
RENAULT ESPACE III (JE0_) (1996/11 -> 2002/10)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dTi (JE0M) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 722
RENAULT MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) (1996/10 -> 2003/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 i (EA0G) 109KM / 80KW - 1998 ccm F3R 791,F3R 796
2.0 (EA0G) 114KM / 84KW - 1998 ccm F3R 750
RENAULT KANGOO (KC0/1_) (1997/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
D 65 1.9 (KC0E, KC02, KC0J, KC0N) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 630,F8Q 632
D 55 1.9 (KC0D) 54KM / 40KW - 1870 ccm F8Q 662
1.9 dTi (KC0U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 780
RENAULT TRAFIC nadwozie pełne (TXX) (1989/05 -> 2001/03)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 D 60KM / 44KW - 1870 ccm F8Q 606
RENAULT CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) (1998/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dTi (B/CB0U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 780
1.9 D (B/CB0J) 65KM / 48KW - 1870 ccm F8Q 632
1.9 D (B/CB0E) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 630
RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) (1997/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 630,F8Q 632
D 55 1.9 (FC0D) 54KM / 40KW - 1870 ccm F8Q 662
1.9 dTi (FC0U) 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 780
RENAULT MASTER II nadwozie pełne (FD) (1998/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dTI 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 770
RENAULT MASTER II Autobus (JD/ND) (1998/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dTI 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 770
RENAULT TRAFIC Autobus (TXW) (1989/03 -> 2001/03)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 D 60KM / 44KW - 1870 ccm F8Q 606
RENAULT MEGANE I Grandtour (KA0/1_) (1999/03 -> 2003/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dTi (KA0N) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 731,F9Q 736
1.9 D (KA0J, KA0R) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 622,F8Q 790
RENAULT SCÉNIC I (JA0/1_) (1999/09 -> 2003/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dTi (JA0N) 98KM / 72KW - 1870 ccm F9Q 734,F9Q 731,F9Q 736
1.9 dCi RX4 102KM / 75KW - 1870 ccm F9Q 740
1.9 dCi (JA05, JA1F) 102KM / 75KW - 1870 ccm F9Q 733,F9Q 732
1.9 D 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 790
RENAULT LAGUNA II (BG0/1_) (2001/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dCi (BG0G) 120KM / 88KW - 1870 ccm F9Q 750,F9Q 756,F9Q 670
RENAULT LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) (2001/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dCi (KG0G) 120KM / 88KW - 1870 ccm F9Q 750,F9Q 756,F9Q 670
RENAULT CLIO II nadwozie pełne (SB0/1/2_) (1998/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 D (SB0J) 65KM / 48KW - 1870 ccm F8Q 632
1.9 D (SB0E, SB0R) 64KM / 47KW - 1870 ccm F8Q 630,F8Q 662
RENAULT THALIA (LB0/1/2_) (1998/02 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 75KM / 55KW - 1390 ccm K7J 700
1.9 D 65KM / 48KW - 1870 ccm F8Q 630

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ASHIKA 38-01-114
DELPHI TMS1410
FACET 7.8177
FACET 7.8178
FAE 5322789
GATES TH26389
GATES TH26389G1
GATES TH26289
GATES TH26289G1
OPEL 4400311
OPEL 4401604
OPEL 4404262
QUINTON HAZELL QTH575K
QUINTON HAZELL QTH592K
QUINTON HAZELL QTH644K
RENAULT 7700109641
RENAULT 7700112491
RENAULT 7701474248
RENAULT 7701474249
RENAULT 7701716338
SASIC 4000376
VALEO 820179
VALEO 820980
WAHLER 410518.89D
    • Grupa towarowa: 
    • Chłodzenie silnika - Termostaty - Termostaty

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook