loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA G ASTRA II 2... KRAKÓW
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:102,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1351
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB1351
 
Informacje katalogowe GDB1351
Ograniczenia producenta ATE
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E9 90R 027031
Wysokość [mm] 63
Długość [mm] 160
Grubość [mm] 17,5
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
23066 , 23067  

Występuje w samochodach

OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) (1998/02 -> 2009/12)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 16V 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 16V 65KM / 48KW - 1199 ccm X 12 XE
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm Z 14 XE,X 14 XE
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
1.8 110KM / 81KW - 1796 ccm Z 18 XEL
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
OPEL ASTRA G kombi (F35_) (1998/02 -> 2009/12)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 16V 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 16V 65KM / 48KW - 1199 ccm X 12 XE
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm Z 14 XE,X 14 XE
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
OPEL ASTRA G sedan (F69_) (1998/09 -> 2009/12)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 16V 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 16V 65KM / 48KW - 1199 ccm X 12 XE
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm Z 14 XE,X 14 XE
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
OPEL ZAFIRA (F75_) (1999/04 -> 2005/06)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 110KM / 81KW - 1796 ccm Z 18 XEL
2.0 DI 16V 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
OPEL ASTRA G coupe (F07_) (2000/03 -> 2005/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
OPEL ASTRA G nadwozie pełne (F70) (1999/01 -> 2005/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
OPEL ASTRA F CLASSIC hatchback (1998/01 -> 2002/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.2 i 65KM / 48KW - 1199 ccm X 12 XE
1.7 TD 68KM / 50KW - 1699 ccm X 17 DTL
2.0 Di 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
OPEL ASTRA G kabriolet (2001/03 -> 2005/10)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
CHEVROLET ASTRA hatchback (1998/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.7 Di 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
CHEVROLET CORSA (1994/03 -> 2002/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 GS 102KM / 75KW - 1598 ccm X 16 XE
1.6 GLS 92KM / 68KW - 1598 ccm  
1.7 D 60KM / 44KW - 1686 ccm  
CHEVROLET CORSA platforma / podwozie (1994/08 -> 2002/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 GLS 92KM / 68KW - 1598 ccm  
CHEVROLET CORSA kombi (1997/08 -> 2002/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 GS 102KM / 75KW - 1598 ccm X 16 XE
1.6 GLS 92KM / 68KW - 1598 ccm  
1.7 D 60KM / 44KW - 1686 ccm  
CHEVROLET CORSA hatchback (1994/03 -> 2002/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 GSI 109KM / 80KW - 1598 ccm C 16 XE
1.6 GS 102KM / 75KW - 1598 ccm X 16 XE
1.6 GLS 92KM / 68KW - 1598 ccm  
1.7 D 60KM / 44KW - 1686 ccm  

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 37065
A.B.S. 37065OE
ATE 13046071152
ATE 13046371152
ATE 13047071152
BENDIX 571968B
BOSCH 0986424456
BOSCH 986424456
BREMBO P59030
CHEVROLET 90544025
CHEVROLET 9195144
CHEVROLET 93171035
DELPHI LP1309
DELPHI LP1673
FEBI BILSTEIN 16233
FERODO FQT1293
FERODO FSL1293
FERODO TAR1293
FERODO FDB1293
FERODO FDS1293
GIRLING 6113512
JURID 571968J
LEMFÖRDER 2072303
LPR 05P698
MAGNETI MARELLI 363702161047
METELLI 2202570
MINTEX MDB1908
MINTEX MDK0088
OPEL 1605000
OPEL 1605034
OPEL 1605070
OPEL 1605091
OPEL 1605121
OPEL 1605959
OPEL 90544025
OPEL 9195607
OPEL 93171035
OPEL 93184519
OPEL 93188726
PAGID T1144
PAGID T1164
QUINTON HAZELL 868400
QUINTON HAZELL BLF1086
QUINTON HAZELL BP983
REMSA 868400
ROADHOUSE 868400
sbs 223617
sbs 223618
SPIDAN 32339
SWAG 40916233
TEXTAR 2306302
TEXTAR 2306317305
TOPRAN 205780
VALEO 597278
VALEO 598322
ZIMMERMANN 230631731
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook