loadingimg

Wczytuję dane...
TRW KLOCKI HAMULCOWE OPEL ASTRA G H ZAFIRA B
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:98,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1350
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 kompletu
Numer katalogowy: GDB1350
 
Informacje katalogowe GDB1350
Ograniczenia producenta ATE
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E9 90R - 01705/004
Wysokość [mm] 78,5
Długość [mm] 156,4
Grubość [mm] 19,2
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
23057  

Występuje w samochodach

OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) (1998/02 -> 2009/12)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 95KM / 70KW - 1598 ccm Z 16 YNG
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
1.8 110KM / 81KW - 1796 ccm Z 18 XEL
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 DTI 117KM / 86KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G kombi (F35_) (1998/02 -> 2009/12)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 CNG 97KM / 71KW - 1598 ccm Z 16 YNG
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 DTI 117KM / 86KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G sedan (F69_) (1998/09 -> 2009/12)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 DTI 117KM / 86KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ZAFIRA (F75_) (1999/04 -> 2005/06)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 CNG 97KM / 71KW - 1598 ccm Z 16 YNG
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.6 95KM / 70KW - 1598 ccm Z 16 YNG
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH
2.0 DI 16V 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
2.0 OPC 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LET,Z 20 LER
2.2 DTI 16V 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 DTI 16V 117KM / 86KW - 2172 ccm  
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G coupe (F07_) (2000/03 -> 2005/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G nadwozie pełne (F70) (1999/01 -> 2005/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
OPEL ASTRA F CLASSIC hatchback (1998/01 -> 2002/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 Di 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
OPEL ASTRA G kabriolet (2001/03 -> 2005/10)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA H (2004/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 80KM / 59KW - 1364 ccm Z 14 XEL
OPEL ASTRA H GTC (2005/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
OPEL ZAFIRA (A05) (2005/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 115KM / 85KW - 1598 ccm A 16 XER,Z 16 XER
1.6 105KM / 77KW - 1598 ccm Z 16 XEP,Z 16 XE1
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER,Z 18 XEP,A 18 XER
1.9 CDTI 100KM / 74KW - 1910 ccm Z 19 DTL
OPEL ZAFIRA Van (2005/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 140KM / 103KW - 1796 ccm Z 18 XER,Z 18 XEP,A 18 XER
CHEVROLET ASTRA hatchback (1998/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 DTi 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH
2.2 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
CHEVROLET ASTRA sedan (1999/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 DTi GLS 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH
CHEVROLET CORSA (1994/03 -> 2002/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 GS 102KM / 75KW - 1598 ccm X 16 XE
1.6 GLS 92KM / 68KW - 1598 ccm  
CHEVROLET CORSA platforma / podwozie (1994/08 -> 2002/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 GLS 92KM / 68KW - 1598 ccm  
CHEVROLET CORSA kombi (1997/08 -> 2002/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 GS 102KM / 75KW - 1598 ccm X 16 XE
1.6 GLS 92KM / 68KW - 1598 ccm  
CHEVROLET ZAFIRA (F75) (2001/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.2 124KM / 91KW - 2198 ccm  
CHEVROLET CORSA hatchback (1994/03 -> 2002/07)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 GSI 109KM / 80KW - 1598 ccm C 16 XE
1.6 GS 102KM / 75KW - 1598 ccm X 16 XE
1.6 GLS 92KM / 68KW - 1598 ccm  

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 37076
A.B.S. 37076OE
A.B.S. 37361OE
ATE 13046071162
ATE 13046071792
ATE 13046371162
ATE 13047071162
ATE 13047071792
BENDIX 571975B
BENDIX 571975X
BOSCH 0986424457
BOSCH 0986424479
BOSCH 986424457
BREMBO P59032
CHEVROLET 93179708
CHEVROLET 90544001
CHEVROLET 9192157
CHEVROLET 93179707
DELPHI LP1309
DELPHI LP1731
DELPHI LP1861
FEBI BILSTEIN 16232
FEBI BILSTEIN 16491
FERODO FDB1295
FERODO FDS1295
FERODO FQT1295
FERODO FSL1295
FERODO TAR1295
GIRLING 6113502
JURID 571975J
LEMFÖRDER 2483803
LPR 05P690
LPR 05P1197
MAGNETI MARELLI 363702161046
METELLI 2202580
METELLI 2205390
MINTEX MDB1907
MINTEX MDB2633
MINTEX MDK0159
MINTEX MDK0218
OPEL 9195145
OPEL 93179707
OPEL 93179708
OPEL 1605009
OPEL 1605035
OPEL 1605957
OPEL 1605996
OPEL 1605997
OPEL 90544001
OPEL 9192157
PAGID T1145
PAGID T1225
QUINTON HAZELL 868300
QUINTON HAZELL BLF1085
QUINTON HAZELL BP1435
QUINTON HAZELL BP984
REMSA 868300
ROADHOUSE 868300
sbs 223617
sbs 223618
sbs 223633
SPIDAN 32338
SWAG 40916232
SWAG 40916491
TEXTAR 2305701
TEXTAR 2305720405
TEXTAR 2383201
TOPRAN 205781
VALEO 597277
VALEO 598454
VALEO 598749
VALEO 598860
ZIMMERMANN 230571951
ZIMMERMANN 238322001
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook