loadingimg

Wczytuję dane...
AMORTYZATORY KAYABA OPEL ASTRA II G 2 PRZÓD GAZ
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:167,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KYB
  • Model: 334847
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów
 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Amortyzator KYB / KAYABA EXCEL-G GAS
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: 334847 (lewy) / 334846 (prawy)
 
Informacje katalogowe 334847
Strona zabudowy oś przednia, z lewej
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1
 
Informacje katalogowe 334846
Strona zabudowy os przednia, z prawej
System tłumienia drgań zawieszenia dwururka
Rodzaj amortyzatorów ciśnienie gazu
Typ amortyzatora Amortyzator teleskopowy
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Występuje w samochodach

OPEL ASTRA G hatchback (F48_, F08_) (1998/02 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 16V 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 16V 65KM / 48KW - 1199 ccm X 12 XE
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm Z 14 XE,X 14 XE
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 95KM / 70KW - 1598 ccm Z 16 YNG
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 DTI 117KM / 86KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G kombi (F35_) (1998/02 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 16V 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 16V 65KM / 48KW - 1199 ccm X 12 XE
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm Z 14 XE,X 14 XE
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.6 CNG 97KM / 71KW - 1598 ccm Z 16 YNG
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 DTI 117KM / 86KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G sedan (F69_) (1998/09 -> 2009/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 16V 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 16V 65KM / 48KW - 1199 ccm X 12 XE
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm Z 14 XE,X 14 XE
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE,X 16 XEL
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 CDTI 80KM / 59KW - 1686 ccm Z 17 DTL
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 DTI 16V 101KM / 74KW - 1995 ccm Y 20 DTH,X 20 DTH
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm Y 20 DTL,X 20 DTL
2.0 16V 136KM / 100KW - 1998 ccm X 20 XEV
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 DTI 117KM / 86KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G coupe (F07_) (2000/03 -> 2005/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
1.8 16V 116KM / 85KW - 1796 ccm X 18 XE1
2.0 16V Turbo 190KM / 140KW - 1998 ccm Z 20 LET
2.0 16V Turbo 200KM / 147KW - 1998 ccm Z 20 LER
2.0 16V Turbo 192KM / 141KW - 1998 ccm Z 20 LET
2.2 DTI 125KM / 92KW - 2172 ccm Y 22 DTR
2.2 16V 147KM / 108KW - 2198 ccm Z 22 SE
OPEL ASTRA G nadwozie pełne (F70) (1999/01 -> 2005/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm X 16 SZR
1.7 TD 68KM / 50KW - 1700 ccm X 17 DTL
2.0 DI 82KM / 60KW - 1995 ccm X 20 DTL
OPEL ASTRA G kabriolet (2001/03 -> 2005/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 16V 101KM / 74KW - 1598 ccm Z 16 XE
1.6 103KM / 76KW - 1598 ccm Z 16 XEP
1.8 16V 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BILSTEIN 22-053060
CHEVROLET 96208555
CHEVROLET 96445038
DAEWOO 96445038
OPEL 344020
OPEL 344025
OPEL 344106
OPEL 344108
OPEL 344110
OPEL 344113
OPEL 344259
OPEL 61500100328
OPEL 72119044
OPEL 72119046
OPEL 72119048
OPEL 72119050
OPEL 72119088
OPEL 72119092
OPEL 72119094
OPEL 72119104
OPEL 72119131
OPEL 90090608
OPEL 90421647
OPEL 90421693
OPEL 93170483
OPEL 93172564
OPEL SA344259
OPEL 334138
OPEL 344010
OPEL 344012
OPEL 344014BILSTEIN 22-053077
OPEL 344111
OPEL 344114
OPEL 72119045
OPEL 72119047
OPEL 72119049
OPEL 72119051
OPEL 72119089
OPEL 72119093
OPEL 72119095
OPEL 72119104
OPEL 72119131
OPEL 93170484
OPEL 93172564
OPEL 344011
OPEL 344013
OPEL 344015
OPEL 344020
OPEL 344025
OPEL 344107
OPEL 344109
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Amortyzatory - Amortyzatory
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook