loadingimg

Wczytuję dane...
BOSCH KLOCKI HAM PRZEDNIE OPEL MERIVA CORSA C TIGR
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:106,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: BOSCH
  • Model: 0 986 494 625
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: BOSCH KLOCKI HAMULCOWE
Zakup dotyczy (ilość): 1 szt = komplet na jedną oś
Numer katalogowy: 0 986 494 625
 
Informacje katalogowe 0 986 494 625 / 0986494625
Styk ostrzegawczy o zużyciu z akustycznym czujnikiem zużycia
Styk ostrzegawczy o zużyciu ze stykiem zużycia
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z dodatkami
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca ze sprężyną
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 ze sworzniem
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z podkładką wytłumiającą
Numer artykułu zalecanego dodatku 1987474382
Wysokość 1 [mm] 55,4
Wysokość 2 [mm] 52,3
Szerokość 1 [mm] 131,8
Szerokość 2 [mm] 131,8
grubość 1 [mm] 16,9
grubość 2 [mm] 16,9
System hamulcowy Lucas-Girling
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
23225 , 8290D117 , E13 90R-010213/002

Występuje w samochodach

OPEL CORSA C (F08, F68) (2000/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 58KM / 43KW - 973 ccm Z 10 XE
1.0 60KM / 44KW - 998 ccm Z 10 XEP
1.2 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 Twinport 80KM / 59KW - 1229 ccm Z 12 XEP
1.3 CDTI 70KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
1.4 Twinport 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 90KM / 66KW - 1389 ccm Z 14 XE
1.7 DI 65KM / 48KW - 1686 ccm Y 17 DTL
1.7 DTI 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
OPEL COMBO nadwozie pełne / kombi (2001/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
OPEL CORSA C nadwozie pełne (F08, W5L) (2000/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 16V 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 80KM / 59KW - 1229 ccm Z 12 XEP
1.3 CDTI 16V 69KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.7 DI 16V 65KM / 48KW - 1686 ccm Y 17 DTL
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
OPEL MERIVA (2003/05 -> 2010/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V Twinport LPG 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 16V Twinport 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.6 87KM / 64KW - 1598 ccm Z 16 SE
OPEL COMBO Tour (2001/10 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
OPEL TIGRA TwinTop (2004/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 69KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
VAUXHALL CORSA Mk III (C) (2000/08 -> 2006/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.0 12V 60KM / 44KW - 998 ccm Z 10 XEP
1.2 16V Dualfuel 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.2 Twinport 80KM / 59KW - 1229 ccm Z 12 XEP
1.3 CDTI 16V 75KM / 55KW - 1248 ccm Z 13 DTJ
1.4 Twinport 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
VAUXHALL CORSAVAN Mk III (C) (2000/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.2 16V Dualfuel 75KM / 55KW - 1199 ccm Z 12 XE
1.3 CDTI 16V 70KM / 52KW - 1248 ccm Z 13 DT
1.4 89KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
VAUXHALL COMBO Mk II (C) (2001/09 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 i 16V 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.4 16V 90KM / 66KW - 1389 ccm
1.6 CNG 16V 97KM / 71KW - 1598 ccm Z 16 YNG
1.6 87KM / 64KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.6 84KM / 62KW - 1598 ccm Z 16 SE
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm Y 17 DT
1.7 DI 16V 65KM / 48KW - 1686 ccm Y 17 DTL
VAUXHALL MERIVA Mk I (A) (2003/01 -> 2010/06)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 16V Twinport 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.6 i 87KM / 64KW - 1598 ccm Z 16 SE
VAUXHALL TIGRA TwinTop (2004/06 -> )
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.3 CDTI 69KM / 51KW - 1248 ccm Z 13 DT
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm Z 14 XEP
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm Z 18 XE
VAUXHALL COMBO TOUR Mk II (C) (F25) (2001/09 -> 2012/02)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.4 90KM / 66KW - 1364 ccm
1.6 87KM / 64KW - 1598 ccm
1.7 DI 16V 65KM / 48KW - 1686 ccm
1.7 DTI 16V 75KM / 55KW - 1686 ccm
HOLDEN TIGRA (XC) (2004/06 -> 2007/12)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 125KM / 92KW - 1796 ccm

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 13 0460 2857 2
ATE 602857
BENDIX 573011 B
BOSCH 0 986 424 527
DELPHI LP1676
FERODO FDB1424
GIRLING 6114112
GIRLING 6115702
HELLA 8DB 355 018-511
JURID 573011 J
OPEL 1605081
OPEL 1605092
OPEL 1605964
OPEL 1605974
OPEL 9200108
OPEL 93172261
OPEL 93184269
PAGID T 5128
REMSA 774.12
ROADHOUSE 2774.12
TEXTAR 23225 170 1 5
TEXTAR 2322501
TRW GDB1411
TRW GDB1570
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook