loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE TRW VIVARO TRAFFIC PRIMASTAR KRK
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:127,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1478
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB1478
 
Informacje katalogowe GDB1478
Ograniczenia producenta TRW
Styk ostrzegawczy o zużyciu nie przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E9 90R 01107/458
Wysokość [mm] 62,5
Długość [mm] 145
Grubość [mm] 18
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
23099  

Występuje w samochodach

FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) (2002/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.8 JTD 4x4 122KM / 90KW - 2799 ccm 8140.43
NISSAN PRIMASTAR Autobus (X83) (2002/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
dCi 100 101KM / 74KW - 1870 ccm F9Q 760
dCi 80 80KM / 60KW - 1870 ccm F9Q 762
dCi 90 90KM / 66KW - 1995 ccm M9R 782
dCi 120 114KM / 84KW - 1995 ccm M9R 780
2.0 120KM / 88KW - 1998 ccm F4R 722,F4R 720
dCi 140 135KM / 99KW - 2463 ccm G9U 730
dCi 150 145KM / 107KW - 2464 ccm G9U 632
NISSAN PRIMASTAR nadwozie pełne (X83) (2002/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
dCi 100 100KM / 74KW - 1870 ccm F9Q 760
dCi 80 82KM / 60KW - 1870 ccm F9Q 762
dCi 90 90KM / 66KW - 1995 ccm M9R 782
dCi 120 114KM / 84KW - 1995 ccm  
2.0 120KM / 88KW - 1998 ccm F4R 720
dCi 140 135KM / 99KW - 2463 ccm G9U 730
dCi 150 145KM / 107KW - 2464 ccm G9U 632
OPEL VIVARO nadwozie pełne (F7) (2001/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 DTI 101KM / 74KW - 1870 ccm F9Q 760
1.9 DI 80KM / 60KW - 1870 ccm F9Q 762
2.0 CDTI 114KM / 84KW - 1995 ccm M9R 786,M9R 788,M9R 784,M9R 780
2.0 CDTI 90KM / 66KW - 1995 ccm M9R 786,M9R 780,M9R 782
2.0 ECOTEC 117KM / 86KW - 1998 ccm F4R 820
2.0 16V 120KM / 88KW - 1998 ccm F4R 720
2.5 CDTI 146KM / 107KW - 2463 ccm G9U 630,G9MB6
2.5 DTI 135KM / 99KW - 2463 ccm G9U 730,G9U 630
2.5 CDTI 114KM / 84KW - 2464 ccm G9U 630
OPEL VIVARO Combi (J7) (2001/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 DTI 101KM / 74KW - 1870 ccm F9Q 760
1.9 DI 80KM / 60KW - 1870 ccm F9Q 774,F9Q 762
2.0 CDTI 114KM / 84KW - 1995 ccm M9R 786,M9R 788,M9R 784,M9R 780
2.0 CDTI 90KM / 66KW - 1995 ccm M9R 786,M9R 780,M9R 782
2.0 16V 120KM / 88KW - 1998 ccm F4R 720
2.0 ECOTEC 117KM / 86KW - 1998 ccm F4R 820
2.5 DTI 135KM / 99KW - 2463 ccm G9U 730,G9U 630
2.5 CDTI 146KM / 107KW - 2463 ccm G9U 630
2.5 CDTI 114KM / 84KW - 2464 ccm G9U 630
OPEL VIVARO platforma / podwozie (E7) (2006/01 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 DTI 101KM / 74KW - 1870 ccm F9Q 760
1.9 Di 82KM / 60KW - 1870 ccm F9Q 762
2.0 CDTI 114KM / 84KW - 1995 ccm M9R 780
2.0 CDTI 90KM / 66KW - 1995 ccm M9R 782
2.0 ECOTEC 117KM / 86KW - 1998 ccm F4R 820
2.0 16V 120KM / 88KW - 1998 ccm F4R 720
2.5 DTi 135KM / 99KW - 2463 ccm G9U 730
2.5 CDTI 146KM / 107KW - 2463 ccm G9U 630
2.5 CDTI 114KM / 84KW - 2464 ccm G9U 630
RENAULT TRAFIC II Autobus (JL) (2001/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dCi 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 762
1.9 dCI 80 (JL0B) 82KM / 60KW - 1870 ccm F9Q 762
1.9 dCI 100 (JL0C) 101KM / 74KW - 1870 ccm F9Q 760
2.0 dCi 90 (JL0H) 90KM / 66KW - 1995 ccm M9R 782
2.0 dCi 115 (JL0H) 114KM / 84KW - 1995 ccm M9R 780
2.0 16V 117KM / 86KW - 1998 ccm F4R 820
2.0 (JL0A) 120KM / 88KW - 1998 ccm F4R 722,F4R 720
2.5 DTi 135KM / 99KW - 2463 ccm G9U 730
2.5 dCi 145 (JL0J) 146KM / 107KW - 2464 ccm G9U 630
2.5 dCi 135 (JL0D) 135KM / 99KW - 2464 ccm G9U 730
2.5 dCi 115 114KM / 84KW - 2464 ccm  
RENAULT TRAFIC II nadwozie pełne (FL) (2001/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dCi 80 (FL0B) 82KM / 60KW - 1870 ccm F9Q 762
1.9 dCi 100 (FL0C) 101KM / 74KW - 1870 ccm F9Q 760
1.9 dCi 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 762
2.0 dCi 90 (FL0H) 90KM / 66KW - 1995 ccm M9R 780,M9R 782
2.0 dCi 115 (FL0H) 114KM / 84KW - 1995 ccm M9R 780
2.0 16V 117KM / 86KW - 1998 ccm F4R 820
2.0 (FL0A) 120KM / 88KW - 1998 ccm F4R 722,F4R 720
2.5 DTi 135KM / 99KW - 2463 ccm G9U 730
2.5 dCi 145 (FL0J) 146KM / 107KW - 2464 ccm G9U 630
2.5 dCi 135 (FL0D) 135KM / 99KW - 2464 ccm G9U 730
RENAULT TRAFIC II platforma / podwozie (EL) (2001/03 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 dCi 80 (ELOB) 82KM / 60KW - 1870 ccm F9Q 762
1.9 dCi 100 (ELOC) 101KM / 74KW - 1870 ccm F9Q 760
1.9 dCi 80KM / 59KW - 1870 ccm F9Q 762
2.0 dCi 90 (EL0H) 90KM / 66KW - 1995 ccm M9R 780,M9R 782
2.0 dCi 115 (EL0H) 114KM / 84KW - 1995 ccm M9R 780
2.0 (ELOA) 120KM / 88KW - 1998 ccm F4R 720
2.5 dCi 135 (ELOD) 135KM / 99KW - 2463 ccm G9U 730
2.5 dCi 114KM / 84KW - 2463 ccm G9U 630
2.5 dCi 145 (EL0J) 146KM / 107KW - 2464 ccm G9U 630

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 37287
A.B.S. 37287OE
ATE 13046028702
BENDIX 573058
BENDIX 573058B
BOSCH 0986424636
BREMBO P68026
DELPHI LP1695
FEBI BILSTEIN 16473
FERODO FDB1515
FERODO FSL1515
FERODO FVR1515
GIRLING 6114781
JURID 573058J
JURID 573058JAS
LPR 05P869
MAGNETI MARELLI 363702161227
METELLI 2203382
MINTEX MDB2159
MINTEX MDK0215
NIPPARTS J3601080
NISSAN 4106000QAE
NISSAN 7701054771
OPEL 1605198
OPEL 4414021
OPEL 4414519
OPEL 9199257
OPEL 93173641
OPEL 93192063
PAGID T1424
QUINTON HAZELL BP1305
RENAULT 7701050914
RENAULT 7701054771
RENAULT 8671016180
sbs 223626
SPIDAN 32744
SWAG 60916473
TEXTAR 2309902
TEXTAR 2309903
TEXTAR 2309918405
VALEO 597487
VALEO 598545
ZIMMERMANN 230991801
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook