loadingimg

Wczytuję dane...
VERNET TERMOSTAT ALFA ROMEO 156 166 2.4 JTD
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:205,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: CALORSTAT by Vernet
  • Model: TH6825.88J
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Termostat firmy VERNET
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: TH6825.88J
 
Informacje katalogowe TH6825.88J
Temperatura otwarcia [°c] 88
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca z uszczelnieniem
Rodzaj koprusu obudowa metalowa
artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 z czujnikiem
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Występuje w samochodach

ALFA ROMEO 156 (932) (1997/09 -> 2005/09)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.4 JTD 175KM / 129KW - 2387 ccm 841 G.000
2.4 JTD (932AXC) 150KM / 110KW - 2387 ccm 841 C000
2.4 JTD (932A1B__) 140KM / 103KW - 2387 ccm 839 A6.000
ALFA ROMEO 166 (936) (1998/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.4 JTD 150KM / 110KW - 2387 ccm 841 C000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) (2000/05 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.4 JTD (932BXC) 150KM / 110KW - 2387 ccm 841 C000
2.4 JTD (932B1B__) 140KM / 103KW - 2387 ccm 839 A6.000
2.4 JTD 175KM / 129KW - 2387 ccm 841 G.000
LANCIA LYBRA (839AX) (1999/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.4 JTD (839AXL1A) 140KM / 103KW - 2387 ccm 839 A6.000
2.4 JTD 150KM / 110KW - 2387 ccm 841 C.000
LANCIA LYBRA SW (839BX) (1999/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.4 JTD (839BXL1A) 140KM / 103KW - 2387 ccm 839 A6.000
2.4 JTD 150KM / 110KW - 2387 ccm 841 C.000
LANCIA THESIS (841AX) (2002/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.4 JTD 175KM / 129KW - 2387 ccm 841 G.000

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ALFA ROMEO 0046813484
ALFA ROMEO 0046822435
ALFA ROMEO 0060816750
ALFA ROMEO 0060816881
ALFA ROMEO 46813484
ALFA ROMEO 46822435
ALFA ROMEO 60816750
ALFA ROMEO 60816881
FACET 7.8565
FACET 7.8567
GATES TH27988G1
GATES TH28188G1
QUINTON HAZELL QTH777K
VALEO 820561
    • Grupa towarowa: 
    • Chłodzenie silnika - Termostaty - Termostaty

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook