loadingimg

Wczytuję dane...
Tarcze hamulcowe TRW LEON TOLEDO OCTAVIA BORA GOLF
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:100,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: DF2804
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Tarcza hamulcowa firmy TRW
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Cena dotyczy 1 sztuki. Należy kupić komplet, czyli 2 sztuki.
Tarcze sprzedawane są tylko parami!
Numer katalogowy: DF2804
 
Informacje katalogowe DF2804
Typ tarczy hamulcowej wentylowany
Średnica [mm] 280
Grubość tarczy hamulcowej [mm] 22
Minimalna grubość [mm] 19
średnica otworu centrującego [mm] 65
Wysokość [mm] 36,6
Ilość otworów 5
Wymiar gwintu 16
średnica otworu [mm] 100
Przetwarzanie wysoko nawęglany
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 2

Występuje w samochodach

AUDI A3 (8L1) (1996/09 -> 2003/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN,APG
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
SEAT TOLEDO II (1M2) (1999/04 -> 2006/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA,AUA,APE,AXP,AHW
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ
1.6 100KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm AUS,AZD,BCB
1.8 20VT 180KM / 132KW - 1781 ccm APP,AUQ
1.8 20V 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN,APG
1.8 Nap?d na 4 ko?a 179KM / 132KW - 1781 ccm AJQ,ARY
1.9 TDi 101KM / 74KW - 1896 ccm AXR
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM
1.9 TDI 150KM / 110KW - 1896 ccm ARL
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
2.3 V5 20V 170KM / 125KW - 2324 ccm AQN
2.3 V5 150KM / 110KW - 2324 ccm AGZ
SEAT LEON (1M1) (1999/11 -> 2006/06)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA,AUA,APE,AXP,AHW
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,BGU
1.6 100KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 16 V 105KM / 77KW - 1598 ccm AUS,ATN,AZD,BCB
1.8 20V T 180KM / 132KW - 1781 ccm APP,AUQ
1.8 20V 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN,APG
1.8 20V T 4 180KM / 132KW - 1781 ccm AJQ,ARY
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm AXR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM
1.9 TDI Syncro 150KM / 110KW - 1896 ccm ARL
1.9 TDI 150KM / 110KW - 1896 ccm ARL
2.3 VR5 170KM / 125KW - 2324 ccm AQN
SEAT LEON (1P1) (2005/05 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.9 TDi 110KM / 81KW - 1896 ccm ASV
SKODA OCTAVIA (1U2) (1996/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,AVU
1.6 75KM / 55KW - 1598 ccm AEE
1.8 T 4x4 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AUM,ARX
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AUM,ARX,ARZ
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM,AGP
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm AXR
2.0 116KM / 85KW - 1984 ccm AZH,AQY,AEG,APK
SKODA OCTAVIA Combi (1U5) (1998/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,AVU
1.6 101KM / 74KW - 1595 ccm AKL,AEH
1.8 T 4x4 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AUM,ARX
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AUM,ARX,ARZ
1.8 20V 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM,AGP
1.9 TDI 4x4 90KM / 66KW - 1896 ccm AGR
1.9 TDI 4x4 100KM / 74KW - 1896 ccm ATD
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
2.0 116KM / 85KW - 1984 ccm AZH,AQY,AZJ,AEG,APK
TOYOTA ALTIS (2001/11 -> 2004/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 VVTi 131KM / 96KW - 1794 ccm 1ZZ-FE
TOYOTA SUCCEED (_CP5_) (2002/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.5 VVTi 109KM / 80KW - 1497 ccm 1NZ-FE
VW GOLF IV (1J1) (1997/08 -> 2005/06)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm AKQ,BCA,APE,AXP,AHW
1.6 107KM / 78KW - 1595 ccm  
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,AVU
1.6 100KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 101KM / 74KW - 1598 ccm BAH
1.6 FSI 110KM / 81KW - 1598 ccm BAD
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm AUS,ATN,AZD,BCB
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AQA,AUM,ARZ,AWD
1.8 4motion 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN,BAF
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM,AGP
1.9 TDI 4motion 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD
1.9 TDI 4motion 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 TDI 4motion 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
2.0 4motion 115KM / 85KW - 1984 ccm AZH,AZJ
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm AZG,AQY,AZJ,APK
VW GOLF IV Variant (1J5) (1999/05 -> 2006/06)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm AKQ,BCA,APE,AXP,AHW
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm AVU
1.6 101KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm AUS,ATN,AZD,BCB
1.6 FSi 116KM / 85KW - 1598 ccm BAG
1.6 FSI 110KM / 81KW - 1598 ccm BAD
1.8 4motion 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
1.9 TDI 4motion 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 TDI 4motion 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM,AGP
1.9 TDI 4motion 115KM / 85KW - 1896 ccm AJM
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm ASZ
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm AQY,AZJ,APK
2.0 Bi-Fuel 116KM / 85KW - 1984 ccm BEH
2.0 4motion 115KM / 85KW - 1984 ccm AZH,AZJ
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) (1998/01 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFS,AYD
1.6 100KM / 74KW - 1595 ccm AWH
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH
1.9 TDI 105KM / 77KW - 1896 ccm BSW
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD,BEW
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm AZG,CBPA,BEV,AQY,AZJ,BER,AEG,BEJ,APK,BHP,AVH
2.5 150KM / 110KW - 2480 ccm BPR,BPS
VW BORA (1J2) (1998/10 -> 2005/09)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm AKQ,BCA,APE,AXP,AHW
1.6 107KM / 78KW - 1595 ccm  
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,AVU
1.6 101KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 FSI 110KM / 81KW - 1598 ccm BAD
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm AUS,ATN,AZD,BCB
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN,BAF
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AUM,ARX,BAE
1.8 4motion 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AHF,ASV
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm ALH,AGR
1.9 TDI 4motion 90KM / 66KW - 1896 ccm AGR
1.9 SDI 68KM / 50KW - 1896 ccm AQM,AGP
1.9 TDI 4motion 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD
1.9 TDI 4motion 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
2.0 4motion 115KM / 85KW - 1984 ccm AZH,AZJ
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm AZG,BBW,AZH,AQY,AZJ,APK
VW BORA kombi (1J6) (1999/05 -> 2005/05)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA,AXP,AHW
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFQ,AVU
1.6 100KM / 74KW - 1595 ccm AKL,APF,AEH
1.6 FSI 110KM / 81KW - 1598 ccm BAD
1.6 16V 105KM / 77KW - 1598 ccm AUS,ATN,AZD,BCB
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AGU,AUM,ARX
1.8 4motion 125KM / 92KW - 1781 ccm AGN
1.9 TDI 4motion 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD
1.9 TDI 4motion 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
1.9 TDI 4motion 150KM / 110KW - 1896 ccm ARL
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm AUY,AJM
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm ATD,AXR
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm AGR
2.0 4motion 115KM / 85KW - 1984 ccm AZH,AZJ
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm AZG,AZH,AQY,AZJ,APK
VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) (2002/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm BFS
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AWV,BKF,AWU
1.9 TDI 105KM / 77KW - 1896 ccm BSW
1.9 TDI 100KM / 74KW - 1896 ccm AXR
2.0 115KM / 85KW - 1984 ccm BEV,AZJ,BDC,BGD
2.5 150KM / 110KW - 2480 ccm BPR,BPS
VW GOLF V (1K1) (2003/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.4 FSI 90KM / 66KW - 1390 ccm BLN,BKG
1.4 16V 75KM / 55KW - 1390 ccm BCA
1.4 TSI 170KM / 125KW - 1390 ccm BLG
1.4 TSI 140KM / 103KW - 1390 ccm BMY
1.4 TSI 122KM / 90KW - 1390 ccm CAXA
1.9 TDI 4motion 105KM / 77KW - 1896 ccm BLS,BXE,BKC
2.0 TDI 16V 140KM / 103KW - 1968 ccm BKD
2.0 TDI 4motion 140KM / 103KW - 1968 ccm BMM
2.0 TDI 170KM / 125KW - 1968 ccm BMN
2.0 TDI 140KM / 103KW - 1968 ccm BMM
2.0 TDI 136KM / 100KW - 1968 ccm CBDA,AZV
2.0 SDI 75KM / 55KW - 1968 ccm BDK
2.0 TDI 16V 4motion 140KM / 103KW - 1968 ccm BKD
2.0 GTI 200KM / 147KW - 1984 ccm AXX,CAWB,BWA,CBFA,CCTA,BPY
2.0 FSI 150KM / 110KW - 1984 ccm BVY,BVZ,BLX,BLR,BVX,AXW,BLY
2.0 GTI 230KM / 169KW - 1984 ccm BYD
3.2 250KM / 184KW - 3189 ccm BUB
VW GOLF PLUS (5M1, 521) (2005/01 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
1.6 MultiFuel 102KM / 75KW - 1595 ccm CCSA,CMXA
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm CCSA,BSE,CMXA,BSF

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

ATE 24112201501
ATE 24012201501
ATE 24032201501
AUDI 1J0615301E
AUDI 1J0615301P
AUDI 1JO615301E
BENDIX 562039B
BOSCH 0986478852
BOSCH 986478852
BREMBO 09701210
BREMBO 09701211
BREMBO 09701214
BREMBO 09701275
DELPHI BG3036
DELPHI BS4668
FEBI BILSTEIN 17936
FERODO DDF928
FERODO DRF928
GIRLING 6028041
JURID 562039J
JURID 562039JC
LEMFÖRDER 2130802
LPR A1471V
MAGNETI MARELLI 353615832240
MAGNETI MARELLI 431602040280
METELLI 230391
METELLI 230904
MINTEX MDC978
MINTEX MDK0151
PAGID 53954
QUINTON HAZELL 863301
QUINTON HAZELL 863302
QUINTON HAZELL 863304
QUINTON HAZELL BDC4668
QUINTON HAZELL BDC4668BD
QUINTON HAZELL BSF4668
QUINTON HAZELL 839006
QUINTON HAZELL 863300
REMSA 839006
REMSA 863300
REMSA 863301
REMSA 863302
REMSA 863304
ROADHOUSE 654610
ROADHOUSE 839006
ROADHOUSE 863300
ROADHOUSE 863301
ROADHOUSE 863302
ROADHOUSE 863304
SEAT 1J0615301E
SEAT 1J0615301M
SEAT 1J0615301P
SEAT 1JO615301E
SKODA 1J0615301E
SKODA 1J0615301M
SKODA 1JO615301E
TEXTAR 92082300
TEXTAR 92082305
TEXTAR 98200082301
VALEO 186604
VW 1J0615301E
VW 1J0615301M
VW 1J0615301P
VW 1JO615301E
VW 1JO615301M
ZIMMERMANN 100123400
ZIMMERMANN 100123420
ZIMMERMANN 100123450
ZIMMERMANN 100123470
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Tarcze hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook