loadingimg

Wczytuję dane...
SPRĘŻYNY KAYABA SPRĘŻYNA AUDI A4 A6 PASSAT SUPERB PRZÓD
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:99,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: RH1021
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Sprężyna zawieszenia
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: RH1021
 
Informacje katalogowe RH1021
Projekt resora sprężyna zwojowa
Ciężar [kg] 2,27
Grubość 1 [mm] 13
średnica zewnętrzna [mm] 131
Długość [mm] 358
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Licytowany towar występuje w samochodach

AUDI A4 (8D2, B5) (1995/01 -> 2000/11)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 100KM / 74KW - 1595 ccm ANA,AHL,ARM,ADP
1.8 quattro 115KM / 85KW - 1781 ccm
1.8 quattro 125KM / 92KW - 1781 ccm ARG,ADR,APT
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm AVV,ARG,ADR,APT
AUDI A6 (4B, C5) (1997/01 -> 2005/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 116KM / 85KW - 1781 ccm
1.8 T quattro 180KM / 132KW - 1781 ccm AJL
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AWL,ARK,ANB,AWT,APU,AEB
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm AVF,AWX
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AFN,AVG
AUDI A6 Avant (4B, C5) (1997/11 -> 2005/01)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 T quattro 180KM / 132KW - 1781 ccm AJL
1.8 116KM / 85KW - 1781 ccm
1.8 T quattro 150KM / 110KW - 1781 ccm ARK,ANB,AWT,APU,AEB
1.9 TDI 130KM / 96KW - 1896 ccm AVF,AWX
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AFN
AUDI A4 Avant (8D5, B5) (1995/07 -> 2001/09)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 100KM / 74KW - 1595 ccm ANA,AHL,ARM,ADP
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm ARK,ANB,AWT,APU,AEB
1.8 quattro 115KM / 85KW - 1781 ccm
1.8 quattro 125KM / 92KW - 1781 ccm ARG,ADR,APT
SKODA SUPERB (3U4) (2002/02 -> 2008/03)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 T 150KM / 110KW - 1781 ccm AWT
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm AVB
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm BPZ
VW PASSAT (3B2) (1996/08 -> 2000/11)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 101KM / 74KW - 1595 ccm ANA,AHL,ARM,ADP
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm ARG,ADR,APT
1.9 TDI 115KM / 85KW - 1896 ccm AJM,ATJ
1.9 TDI 110KM / 81KW - 1896 ccm AFN,AVG
2.0 120KM / 88KW - 1984 ccm AUZ,ASU
VW PASSAT Variant (3B5) (1997/05 -> 2000/11)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm ARG,ADR,APT
1.8 115KM / 85KW - 1781 ccm AFY
1.9 TDI 101KM / 74KW - 1896 ccm AVB
1.9 TDI 90KM / 66KW - 1896 ccm AHU,AHH
VW PASSAT (3B3) (2000/11 -> 2005/05)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.8 125KM / 92KW - 1781 ccm APT
VW PASSAT Variant (3B6) (2000/11 -> 2005/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
1.6 102KM / 75KW - 1595 ccm ALZ

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

AUDI 8D0411105AM
AUDI 8D0411105AN
AUDI 8D0411105AP
AUDI 8D0411105AQ
AUDI 8D0411105AR
AUDI 8D0411105AS
BILSTEIN 37-131364
BOGE 81-886-0
CS Germany 14875208
CS Germany 14875209
CS Germany 14950681
CS Germany 14950701
CS Germany 14950702
CS Germany 14950704
DELPHI SC10080
K+F 950 701 00
KAGER 84-0996
KAMOKA 2110268
KILEN 10173
KILEN 10174
KILEN 10181
KILEN 10192
KILEN 10320
KILEN 10340
KILEN 23112
KILEN 25013
KILEN 25014
KILEN 25035
LESJÖFORS 4004217
LESJÖFORS 4004218
LESJÖFORS 4004235
LESJÖFORS 4004236
LESJÖFORS 4004243
LESJÖFORS 4004254
LESJÖFORS 4085713
LESJÖFORS 4095036
LESJÖFORS 4095037
LESJÖFORS 4095056
Magnum Technology SW035MT
Magnum Technology SA073MT
MEYLE 100 639 0008
MONROE SP0042
QUINTON HAZELL QSS2049
QUINTON HAZELL QSS2575
RUVILLE 895441
RUVILLE 895713
SACHS 997 519
SPIDAN 48474
SUPLEX 3100
SUPLEX 3102
SUPLEX 3106
SUPLEX 3107
SUPLEX 3108
SUPLEX 3233
SUPLEX 3234
TRW JCS237
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Sprężyny zawieszenia
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook