loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE TRW BMW 3 E90 5 E60 7 E65 Z4 X1
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:185,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1498
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB1498
 
Informacje katalogowe GDB1498
Ograniczenia producenta ATE
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E1 90R - 01024/575
Wysokość [mm] 68,5
Długość [mm] 155,3
Grubość [mm] 19,8
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
23312 , 23347  

Występuje w samochodach

BMW 7 (E65, E66) (2001/11 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
730 i,Li 231KM / 170KW - 2979 ccm M54 B30,M54 306 S3
730 Ld 231KM / 170KW - 2993 ccm M57 306 D3,N57N 306 D2
730 d 218KM / 160KW - 2993 ccm M57N2 306 D2
730 d 211KM / 155KW - 2993 ccm  
730 i,Li 258KM / 190KW - 2996 ccm N52 B30,N52 B30 A
3.0 250KM / 184KW - 2996 ccm  
735 i,Li 272KM / 200KW - 3600 ccm N62 B36
740 d 258KM / 190KW - 3901 ccm N67 398 D1
735i 306KM / 225KW - 3999 ccm N62 B40 A
740 i,Li 306KM / 225KW - 4000 ccm N62 B40 A
745 i,Li 333KM / 245KW - 4398 ccm N62 B44 A,N62 B44
750 i,Li 367KM / 270KW - 4799 ccm N62 B48 B
760 i,Li 445KM / 327KW - 5972 ccm N73 B60
760 435KM / 320KW - 5972 ccm N73 B60 A
BMW 5 (E60) (2003/07 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
520d 177KM / 130KW - 1995 ccm N47 D20 A,M47N 204 D4,N47 D20 C
520d 163KM / 120KW - 1995 ccm N47 D20 A,M47N 204 D5
520d 150KM / 110KW - 1995 ccm M47N 204 D4
520i 170KM / 125KW - 1995 ccm N43 B20 A
525i 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5,M54 B25
525d 177KM / 130KW - 2497 ccm M57N 256 D4,M57 D25 TU
525d 163KM / 120KW - 2497 ccm M57 256 D1
523i 190KM / 140KW - 2497 ccm N52 B25 A
525i 218KM / 160KW - 2497 ccm N52 B25 A,N52 B25
523i 177KM / 130KW - 2497 ccm N52 B25 A,N52 B25
530i 231KM / 170KW - 2979 ccm M54 B30,M54 306 S3
525d xDrive 197KM / 145KW - 2993 ccm N57 306 D3
530d 218KM / 160KW - 2993 ccm N57 306 D2
525d 197KM / 145KW - 2993 ccm M57 306 D3
525xd 197KM / 145KW - 2993 ccm M57 306 D3
530xd 231KM / 170KW - 2993 ccm M57 306 D3
530d xDrive 235KM / 173KW - 2993 ccm M57N2 306 D3
530xd 235KM / 173KW - 2993 ccm M57 306 D3
530d 235KM / 173KW - 2993 ccm M57 306 D3
530d 231KM / 170KW - 2993 ccm M57 306 D3
530i 258KM / 190KW - 2996 ccm N52 B30,N52 B30 A
530i 254KM / 187KW - 2996 ccm N52 B30 A
530xi 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A,N52 B30 A
525xi 218KM / 160KW - 2996 ccm N53 B30 A
530xi 258KM / 190KW - 2996 ccm N52 B30 A
530i 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A,N52 B30 A,N53 B30
525i xDrive 218KM / 160KW - 2996 ccm N53 B30 A
530i xDrive 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A
540i 306KM / 225KW - 4000 ccm N62 B40 A
545i 333KM / 245KW - 4398 ccm N62 B44
550i 367KM / 270KW - 4799 ccm N62 B48 B
BMW 5 Touring (E61) (2004/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
520i 170KM / 125KW - 1995 ccm N43 B20 A
520d 177KM / 130KW - 1995 ccm N47 D20 A,N47 D20 C
520d 163KM / 120KW - 1995 ccm N47 D20 A,M47N 204 D5
520d 150KM / 110KW - 1995 ccm M47N 204 D4
525i 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5,M54 B25
525xi 218KM / 160KW - 2497 ccm N52 B25 A
525d 177KM / 130KW - 2497 ccm M57N 256 D4,M57 D25 TU
525d 163KM / 120KW - 2497 ccm M57N 256 D4
523i 190KM / 140KW - 2497 ccm N52 B25 A
525i 218KM / 160KW - 2497 ccm N52 B25 A,N52 B25
523i 177KM / 130KW - 2497 ccm N52 B25 A,N52 B25
530i 231KM / 170KW - 2979 ccm M54 B30,M54 306 S3
530xd 235KM / 173KW - 2993 ccm M57 306 D3
530d 231KM / 170KW - 2993 ccm M57 306 D3
525d xDrive 197KM / 145KW - 2993 ccm N57 306 D3
530d 218KM / 160KW - 2993 ccm N57 306 D2
525d 197KM / 145KW - 2993 ccm M57 306 D3
525xd 197KM / 145KW - 2993 ccm M57 306 D3
530d xDrive 235KM / 173KW - 2993 ccm M57N2 306 D3
530xd 231KM / 170KW - 2993 ccm M57 306 D3
530d 235KM / 173KW - 2993 ccm M57 306 D3
530i xDrive 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A
530i 258KM / 190KW - 2996 ccm N52 B30,N52 B30 A
530xi 258KM / 190KW - 2996 ccm N52 B30 A
530i 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A,N52 B30 A,N53 B30
530xi 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A
525i xDrive 218KM / 160KW - 2996 ccm N53 B30 A
545i 333KM / 245KW - 4398 ccm N62 B44
550i 367KM / 270KW - 4799 ccm N62 B48 A,N62 B48 B
BMW 6 (E63) (2004/01 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
630i 258KM / 190KW - 2996 ccm N52 B30,N52 B30 A
630i 272KM / 200KW - 2996 ccm N52 B30 A,N53 B30
645Ci 333KM / 245KW - 4398 ccm N62 B44 A,N62 B44
650i 367KM / 270KW - 4799 ccm N62 B48 B
BMW 6 kabriolet (E64) (2004/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
630i 272KM / 200KW - 2996 ccm N52 B30 A,N53 B30
630i 258KM / 190KW - 2996 ccm N52 B30,N52 B30 A
645Ci 333KM / 245KW - 4398 ccm N62 B44 A,N62 B44
650i 367KM / 270KW - 4799 ccm N62 B48 B
BMW 3 (E90) (2005/01 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
335xi 306KM / 225KW - 2979 ccm N54 B30 A
335i xDrive 306KM / 225KW - 2979 ccm N54 B30 A
335i 306KM / 225KW - 2979 ccm N54 B30 A
335i 299KM / 220KW - 2979 ccm N54 B30 A,N55 B30 A
330d 245KM / 180KW - 2993 ccm M57N2 306 D3,N57 D30 A
330d 231KM / 170KW - 2993 ccm M57 D30 TU2,M57 306 D3
330xd 231KM / 170KW - 2993 ccm M57 D30 TU2,M57 306 D3
325d 204KM / 150KW - 2993 ccm N57 D30 A
325d 197KM / 145KW - 2993 ccm M57 306 D3
335d 286KM / 210KW - 2993 ccm M57N 306 D5
330d xDrive 245KM / 180KW - 2993 ccm N57 D30 A
330xi 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A
330i xDrive 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A
330i 258KM / 190KW - 2996 ccm N52 B30,N52 B30 A
330i 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A,N52 B30 A,N53 B30
330xi 258KM / 190KW - 2996 ccm N52 B30 A
M3 420KM / 309KW - 3999 ccm S65 B40
BMW 3 Touring (E91) (2005/09 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
335xi 306KM / 225KW - 2979 ccm N54 B30 A
335i xDrive 306KM / 225KW - 2979 ccm N54 B30 A
335i 306KM / 225KW - 2979 ccm N54 B30 A
335d 286KM / 210KW - 2993 ccm M57N 306 D5
330d 245KM / 180KW - 2993 ccm M57N2 306 D3,N57 D30 A
330d 231KM / 170KW - 2993 ccm M57 306 D3
330xd 231KM / 170KW - 2993 ccm M57 D30 TU2,M57 306 D3
325d 204KM / 150KW - 2993 ccm M57N2 306 D3,N57 D30 A
330xd 245KM / 180KW - 2993 ccm M57N2 306 D3,N57 D30 A
325d 197KM / 145KW - 2993 ccm M57 D30 TU2,M57 306 D3
330i 272KM / 200KW - 2996 ccm N52 B30 A,N53 B30
330i 258KM / 190KW - 2996 ccm N52 B30,N52 B30 A
330xi 258KM / 190KW - 2996 ccm N52 B30 A
330xi 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A
330i xDrive 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A
BMW 3 coupe (E92) (2006/06 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
335i xDrive 306KM / 225KW - 2979 ccm N54 B30 A
335i 306KM / 225KW - 2979 ccm N54 B30 A
335xi 306KM / 225KW - 2979 ccm N54 B30 A
335d 286KM / 210KW - 2993 ccm M57N 306 D5
330xd 231KM / 170KW - 2993 ccm M57 D30 TU2,M57 306 D3
330d 231KM / 170KW - 2993 ccm M57 D30 TU2,M57 306 D3
330i 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A,N52 B30 A,N53 B30
M3 420KM / 309KW - 3999 ccm S65 B40
BMW 3 kabriolet (E93) (2006/08 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
335i 306KM / 225KW - 2979 ccm N54 B30 A,N54 B30 B
330d 231KM / 170KW - 2993 ccm M57 D30 TU2,N57N 306 D3
330i 272KM / 200KW - 2996 ccm N53 B30 A,N52 B30 A,N53 B30
330i 258KM / 190KW - 2996 ccm N52N B30 B
M3 420KM / 309KW - 3999 ccm S65 B40
BMW 1 coupe (E82) (2007/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
3.0 M 340KM / 250KW - 2979 ccm N54 B30 A
BMW Z4 (E89) (2009/05 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
sDrive35is 340KM / 250KW - 2979 ccm N54 B30 A
sDrive35i 306KM / 225KW - 2979 ccm N54 B30 A
BMW X1 (E84) (2009/10 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
xDrive28i 258KM / 190KW - 2996 ccm N52 B30 A

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 37346
A.B.S. 37346OE
ATE 13046071672
ATE 13046072372
ATE 13047071672
ATE 13047072372
BENDIX 571990B
BENDIX 573189B
BENDIX 573210B
BMW 34116761283
BMW 34116761284
BMW 34116763089
BMW 34116763591
BMW 34116764437
BMW 34116764438
BMW 34116764540
BMW 34116767191
BMW 34116767580
BMW 34116776161
BMW 34116781873
BMW 34112283865
BMW 34116753668
BMW 34116783542
BMW 34116784129
BMW 34116794913
BMW 34116794915
BMW 34116794917
BMW 34116794918
BOSCH 0986424651
BOSCH 0986424764
BOSCH 0986494036
BREMBO P06031
DELPHI LP1794
DELPHI LP1961
FEBI BILSTEIN 16433
FERODO FQT1628
FERODO FDB1628
GIRLING 6114982
JURID 571990JAS
JURID 573189JAS
JURID 573210JAS
LEMFÖRDER 26539
LPR 05P1193
LPR 05P1510
METELLI 2205580
METELLI 2205584
MINTEX MDB2418
MINTEX MDB2801
PAGID T1230
PAGID T1596
QUINTON HAZELL BP1398
QUINTON HAZELL BP1605
sbs 221533
SWAG 20916433
TEXTAR 2331204
TEXTAR 2331207
TEXTAR 2331220305
TEXTAR 2331291
TEXTAR 2416101
TOPRAN 500793
VALEO 597399
VALEO 598410
VALEO 598898
ZIMMERMANN 233122001
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook