loadingimg

Wczytuję dane...
SPRĘŻYNY KAYABA SPRĘŻYNA BMW 3 E36 PRZÓD KYB
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:96,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: KAYABA
  • Model: RG1022
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Sprężyna zawieszenia K-Flex
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): 1 sztuki
Numer katalogowy: RG1022
 
Informacje katalogowe RG1022
Projekt resora sprężyna zwojowa
Ciężar [kg] 2,45
Grubość 1 [mm] 13
średnica zewnętrzna [mm] 171
Długość [mm] 380
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 1

Licytowany towar występuje w samochodach

BMW 3 Compact (E36) (1994/03 -> 2000/08)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
323 ti 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
BMW 3 (E36) (1990/09 -> 1998/02)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M50 B(20 6 S2) Vanos,M50 B20,M50 B(20 6 S1),M52 B(20 6 S3) Vanos,M50 B20 TU,M52 B20
325 td 115KM / 85KW - 2497 ccm M51 D25
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28
BMW 3 coupe (E36) (1992/03 -> 1999/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
325 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M50 B25 TU,M50 B25 (Vanos),M50 B25
BMW 3 kabriolet (E36) (1993/03 -> 1999/04)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M50 B(20 6 S2) Vanos,M50 B20,M52 B(20 6 S3) Vanos,M50 B20 TU,M52 B20
BMW 3 Touring (E36) (1995/01 -> 1999/10)
Wersja Silnik / Moc Kody silników
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M50 B20,M52 B(20 6 S3) Vanos,M50 B20 TU,M52 B20
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

BMW 31 33 1 090 758
BMW 31 33 1 090 760
BMW 31 33 1 090 761
BMW 31 33 1 090 762
BMW 31 33 1 090 763
CS Germany 14101200
CS Germany 14101203
CS Germany 14101204
CS Germany 14101205
CS Germany 14101207
CS Germany 14101227
KILEN 11012
KILEN 11112
KILEN 11160
KILEN 11180
LESJÖFORS 4008424
LESJÖFORS 4008426
LESJÖFORS 4008405
LESJÖFORS 4008407
SUPLEX 6123
SUPLEX 6127
SUPLEX 6129
SUPLEX 6132
    • Grupa towarowa: 
    • Zawieszenie i układ kierowniczy - Sprężyny zawieszenia
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook