loadingimg

Wczytuję dane...
KLOCKI HAMULCOWE TRW BMW 3 E36 E46 Z3 Z4.......KRK
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:89,00 PLN
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
  • Producent: TRW
  • Model: GDB1348
  • Gwarancja: 24
  • Realizacja zamówienia: 48

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Dane techniczne
  • Opinie Klientów

 

 

Informacje o produkcie

Stan: Towar oryginalny, fabrycznie nowy i zapakowany
Przedmiot zakupu: Zestaw klocków hamulcowych firmy TRW do hamulców tarczowych
Strona zabudowy: Oś przednia / Przód / Przednie
Zakup dotyczy (ilość): Komplet na jedną oś (4 sztuki)
Numer katalogowy: GDB1348
 
Informacje katalogowe GDB1348
Ograniczenia producenta ATE
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaźnika zużycia
Oznaczenie kontrolne E9 90R 01705/047
Wysokość [mm] 57,5
Długość [mm] 151,5
Grubość [mm] 17,5
Jednostka pakowania 1
Ilość w jednostce pakowania 4
21924 , 21926 , 21929  

Występuje w samochodach

BMW 3 Compact (E36) (1994/03 -> 2000/08)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 i 102KM / 75KW - 1596 ccm M43 B16
316 g 102KM / 75KW - 1596 ccm  
318 tds 90KM / 66KW - 1665 ccm M41 D18 (Inter.)
318 ti 140KM / 103KW - 1895 ccm M44 B19
316 i 105KM / 77KW - 1895 ccm M43 B19 TU,M43 164 E3
323 ti 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
BMW 3 (E36) (1990/09 -> 1998/02)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 i 102KM / 75KW - 1596 ccm M40 B16,M43 B16
316 i 100KM / 73KW - 1596 ccm M40 B16 (Kat.)
318 tds 90KM / 66KW - 1665 ccm M41 D18 (Inter.)
318 is 140KM / 103KW - 1796 ccm M42 B18
318 i 115KM / 85KW - 1796 ccm M43 B18
318 i 113KM / 83KW - 1796 ccm M40 B18
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M50 B(20 6 S2) Vanos,M50 B20,M50 B(20 6 S1),M52 B(20 6 S3) Vanos,M50 B20 TU,M52 B20
325 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M50 B25 TU,M50 B25 (Vanos),M50 B25
323 i 2.5 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
325 td 115KM / 85KW - 2497 ccm M51 D25
325 tds 143KM / 105KW - 2503 ccm M51 D25 (Inter.)
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28
BMW 3 coupe (E36) (1992/03 -> 1999/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 i 102KM / 75KW - 1596 ccm M43 B16
318 is 140KM / 103KW - 1796 ccm M42 B18
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M50 B(20 6 S2) Vanos,M50 B20,M50 B(20 6 S1),M52 B(20 6 S3) Vanos,M50 B20 TU,M52 B20
325 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M50 B25 TU,M50 B25 (Vanos),M50 B25
323 i 2.5 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28
BMW 3 kabriolet (E36) (1993/03 -> 1999/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
318 i 115KM / 85KW - 1796 ccm M43 B18
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M50 B(20 6 S2) Vanos,M50 B20,M52 B(20 6 S3) Vanos,M50 B20 TU,M52 B20
325 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M50 B25 TU,M50 B25
323 i 2.5 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28
BMW 3 Touring (E36) (1995/01 -> 1999/10)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 i 102KM / 75KW - 1596 ccm M43 B16
318 tds 90KM / 66KW - 1665 ccm M41 D18 (Inter.)
318 i 116KM / 85KW - 1796 ccm M43 B18
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M50 B20,M52 B(20 6 S3) Vanos,M50 B20 TU,M52 B20
323 i 2.5 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
325 tds 143KM / 105KW - 2503 ccm M51 D25 (Inter.)
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28
BMW Z3 coupe (E36) (1997/04 -> 2003/06)
WersjaSilnik / MocKody silników
2.8 192KM / 141KW - 2793 ccm M52 B28
3.0 231KM / 170KW - 2979 ccm M54 306 S3
BMW 3 (E46) (1998/02 -> 2005/04)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 i 115KM / 85KW - 1596 ccm N45 B16,N45 B16 A
316 i 105KM / 77KW - 1596 ccm M43 B16,M43 B16 (16 4 E3)
318 i 118KM / 87KW - 1895 ccm M43 B19,M43 B19 TU
318 d 116KM / 85KW - 1951 ccm M47 204 D1,M47 D20
320 d 136KM / 100KW - 1951 ccm M47 204 D1,M47 D20
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M52 B(20 6 S3) Vanos,M52 B20
318 i 143KM / 105KW - 1995 ccm N46 B20 A,N42 B20,N46 B20
320 d 150KM / 110KW - 1995 ccm M47N 204 D4
320 i 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 226 S1,M54 B22
325 xi 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5
325 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5,M54 B25
323 i 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos),M52 B25 TU
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28
BMW Z3 (E36) (1995/10 -> 2003/01)
WersjaSilnik / MocKody silników
1.8 116KM / 85KW - 1796 ccm M43 B18
1.9 118KM / 87KW - 1895 ccm M43 194 E1,M43 B19,M43 B19 TU
1.9 116KM / 85KW - 1895 ccm M43 194 E1
1.9 140KM / 103KW - 1895 ccm M44 B19
2.0 150KM / 110KW - 1991 ccm M52 B20,M52 B(20 6 S4)
2.2 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 226 S1,M54 B22
2.8 192KM / 141KW - 2793 ccm M52 B28 TU,M52 B28
3.0 231KM / 170KW - 2979 ccm M54 B30,M54 306 S3
BMW 3 coupe (E46) (1999/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
316 Ci 115KM / 85KW - 1596 ccm N45 B16 A
316 Ci 105KM / 77KW - 1596 ccm M43 B16 (16 4 E3)
318 Ci 118KM / 87KW - 1895 ccm M43 B19
320 Ci 150KM / 110KW - 1991 ccm M52 B20,M52 B(20 6 S4)
318 Ci 150KM / 110KW - 1995 ccm N46 B20 A
318 Ci 143KM / 105KW - 1995 ccm N42 B20,N46 B20
320 Cd 150KM / 110KW - 1995 ccm M47N 204 D4
320 Ci 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 226 S1,M54 B22
325 Ci 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5
323 Ci 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
328 Ci 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28
BMW 3 Touring (E46) (1999/10 -> 2005/02)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 i 115KM / 85KW - 1596 ccm N45 B16,N45 B16 A
318 i 118KM / 87KW - 1895 ccm M43 B19,M43 B19 TU
318 d 115KM / 85KW - 1951 ccm M47 204 D1,M47 D20
320 d 136KM / 100KW - 1951 ccm M47 204 D1,M47 D20
320 i 150KM / 110KW - 1991 ccm M52 B(20 6 S3) Vanos,M52 B20
320 d 150KM / 110KW - 1995 ccm M47N 204 D4
318 i 143KM / 105KW - 1995 ccm N46 B20 A,N42 B20,N46 B20
318 d 116KM / 85KW - 1995 ccm M47N 204 D4
320 i 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 226 S1,M54 B22
325 xi 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5
325 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5,M54 B25
328 i 193KM / 142KW - 2793 ccm M52 B28
BMW 3 kabriolet (E46) (2000/04 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
318 Ci 150KM / 110KW - 1995 ccm N46 B20 B
318 Ci 143KM / 105KW - 1995 ccm N42 B20,N46 B20
320 Cd 150KM / 110KW - 1995 ccm M47N 204 D4
320 Ci 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 226 S1,M54 B22
325 Ci 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5
323 Ci 170KM / 125KW - 2494 ccm M52 B25 (Vanos)
BMW 3 Compact (E46) (2001/06 -> 2005/02)
WersjaSilnik / MocKody silników
316 ti 105KM / 77KW - 1596 ccm  
316 ti 115KM / 85KW - 1796 ccm N46 B18 A,N42 B18
2.0 TD 136KM / 100KW - 1951 ccm M47 204 D1
320 td 150KM / 110KW - 1995 ccm M47N 204 D4
318 ti 143KM / 105KW - 1995 ccm N46 B20 A,N42 B20
318 td 115KM / 85KW - 1995 ccm M47N 204 D4
325 ti 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5,M54 B25
BMW Z4 (E85) (2003/02 -> )
WersjaSilnik / MocKody silników
2.0 i 150KM / 110KW - 1995 ccm N46 B20 A,N46 B20
2.2 i 170KM / 125KW - 2171 ccm M54 226 S1,M54 B22
2.5 i 192KM / 141KW - 2494 ccm M54 256 S5,M54 B25
2.5 si 218KM / 160KW - 2497 ccm N52 B25 A
2.5 i 177KM / 130KW - 2497 ccm N52 B25 A
3.0 i 231KM / 170KW - 2979 ccm M54 B30,M54 306 S3

Nie ma Twojego samochodu? Zadzwoń - dobierzemy odpowiednią część.

Data w nawiasach oznacza całościowe lata produkcji danego modelu auta. Nie są to konkretne lata zastosowania części w tym samochodzie. Producent mógł w tych samych latach stosować 2 lub więcej różnych typów. Jeżeli nie jesteś pewien dopasowania części po wymiarze i numerze katalogowym, wyślij do Nas email przed zakupem z zapytaniem. Podaj niezbędne dane do auta: model, nadwozie, rok produkcji, silnik, moc i numer nadwozia vin. Mamy możliwość sprawdzenia i wskazania właściwej części. Jeżeli nie jesteś pewien, przed zakupem porównaj wymiary części z założonymi w twoim samochodzie, ponieważ wyświetlone występowanie nie powinno być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.

Kody OE / Numery porównawcze / Zamienniki

A.B.S. 36678
ATE 13046054052
ATE 13046071092
ATE 13046354052
ATE 13047054052
BENDIX 571959B
BENDIX 571959X
BMW 34111164498
BMW 34111164500
BMW 34111165555
BMW 34112157570
BMW 34116752482
BMW 34116752731
BMW 34116756128
BMW 34116761237
BMW 34116761242
BMW 34116761244
BMW 34212157575
BOSCH 0986424483
BOSCH 0986460952
BOSCH 0986494015
BREMBO P06014
BREMBO P06024
DELPHI LP1421
DELPHI LP647
DELPHI LP710
FEBI BILSTEIN 16002
FEBI BILSTEIN 16343
FERODO FDB1300
FERODO FDB725
FERODO FDS1300
FERODO FDS725
FERODO FQT1300
FERODO FQT725
FERODO FSL1300
FERODO FSL725
FERODO TAR1300
FERODO TAR725
GIRLING 6113482
JURID 571959D
JURID 571959J
JURID 571959JAS
LEMFÖRDER 1583806
LEMFÖRDER 2064704
LPR 05P331
LPR 05P331A
LPR 05P757
MAGNETI MARELLI 363702160354
MAGNETI MARELLI 363702161085
MAGNETI MARELLI 363702161333
METELLI 2201240
METELLI 2202600
METELLI 2203120
MINTEX MDB1538
MINTEX MDB1901
MINTEX MDK0089
MINTEX MDK0090
OPTIMAL 10283
OPTIMAL 9758
PAGID T1037ECO
PAGID T1177
PAGID T1177ECO
PAGID T1252
QUINTON HAZELL 838400
QUINTON HAZELL 838401
QUINTON HAZELL 838402
QUINTON HAZELL BLF1019
QUINTON HAZELL BLF531
QUINTON HAZELL BP1019
REMSA 838400
REMSA 838401
REMSA 838402
ROADHOUSE 838400
ROADHOUSE 838401
ROADHOUSE 838402
sbs 221510
sbs 221525
SPIDAN 30946
SPIDAN 32533
SWAG 20916002
SWAG 20916343
TEXTAR 2164302
TEXTAR 2303201
TEXTAR 2328702
TEXTAR 2328717805
TEXTAR 2328791
TOPRAN 500378
TOPRAN 500377
VALEO 597163
VALEO 597273
VALEO 597275
VALEO 598018
VALEO 598555
ZIMMERMANN 10141780570
ZIMMERMANN 10151780570
ZIMMERMANN 219251751
ZIMMERMANN 232871751
ZIMMERMANN 232871752
    • Grupa towarowa: 
    • Układ hamulcowy - Hamulce tarczowe - Klocki hamulcowe
    • Strona zabudowy: 
    • Oś przednia
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Cały czas pracujemy nad powiększaniem oferty dostępnej online.
Jeżeli nie znalazłeś danej pozycji w sklepie skontaktuj się.
Posiadamy wszystkie części eksploatacyjne .

[email protected]

533 910 920 / 535 910 920

Polub nasz sklep na Facebook